Dabar Sally Cudmore yra viena garsiausių ekstrasensių Jungtinėje Karalystėje, o klientų - be galo. Tačiau nepaisant didelio gerbėjų skaičiaus, yra tokių, kurie moterį laiko šarlatane. "YouTube" stopkadras

Teigiama, kad dirbantys sveikatos sektoriuje – ligoninėse, poliklinikose, slaugos namuose ar senelių prieglaudoje, kur mirtis – kone kasdienybė, dažnai įžvelgia nepaaiškinamų dalykų. Gydytojai ir slaugytojai šias istorijas laiko sau, nes jomis sunku patikėti ir dar sunkiau paaiškinti, rašo „The Mirror“.

 

Matė gatvėmis be tikslo klaidžiojančias vaiduokliškas figūras

Vienas iš tokių atvejų yra 43 metų slaugytojos Sally Cudmore iš Blackheatho atvejis. Moteris pamatė tai, ko, jos žodžiais, „niekada negali pamiršti, nes tai nesuvokiama…“

Sally Cudmore nuo mažens žinojo, kad turi tai, ką žmonės paprastai vadina šeštuoju pojūčiu. Ji matė dalykus, kurių kiti žmonės paprastai nepastebėdavo: gatvėmis be tikslo klaidžiojančias vaiduokliškas figūras, kai kurių žmonių blankias aureoles ir kitus nepaaiškinamus reiškinius.

Sally tam neteikė didelės reikšmės ir tiesiog gyveno. Po to vizijos tarsi nublanko į antrą planą. Baigusi medicinos koledžą, ji pradėjo dirbti vienoje iš Londono ligoninių. Netrukus ji susipažino su  vyru ir ištekėjo už jo.

Po to sutuoktiniai susilaukė trijų vaikų. Cudmore šeimos gyvenimas negalėjo būti vadinamas laimingu, ji dažnai ginčydavosi ir nesutarė su savo vyru. Taip atsitiko, kad būdama 40 metų ji išsiskyrė ir vaikus pradėjo auginti viena.

Atsidūrusi be pragyvenimo šaltinio, ji buvo priversta ieškotis darbo. Kadangi Sally buvo įgijusi slaugytojos išsilavinimą, jai nesunkiai pavyko gauti darbą Lewishamo universiteto ligoninėje.

Pasak Cudmore, mirtis yra reiškinys, kuris niekada jos negąsdino. Tačiau per 10 metų, kai ji nedirbo, moters jausmai paaštrėjo, o dabar ji pradėjo aiškiau matyti tai, į ką anksčiau nekreipė dėmesio.

– Jau pirmąją darbo dieną pamačiau jaunos merginos dvasią, kuri mirė prieš kelias valandas. Ji priėjo prie manęs ir paklausė: „Kur aš esu? Kas man atsitiko?“. Negalėjau jai atsakyti, nes patyriau šoką“, – sako Sally.

Moteris niekam nepasakojo apie savo vizijas, nes pati negalėjo jomis visiškai patikėti. Kitus mėnesius ji jautėsi tarsi pakabinta: viena vertus, būdama medikė, ji netikėjo paranormaliais reiškiniais. Kita vertus, jautė, kad turi dovaną matyti antgamtinius dalykus.

Sally dirbo intensyviosios terapijos skyriuje, kur mirtys yra dažnos. Labiausiai stebina tai, kad slaugytoja iš anksto numatė pacientų būklės pablogėjimą ir žinojo, kada jiems reikia pagalbos.

„Kartais aplink ligonius pradėjau matyti spalvotas auras. Jie visada buvo šiek tiek kitokie. Bet jei aplink žmogų atsirasdavo raudona ar juoda aureolė, tada apimdavo stiprus pojūtis, kad jis greitai mirs. Deja, taip atsitiko ne vieną kartą“, – prisimena Cudmor.

 

Skaudžiausia buvo matyti išeinančius vaikus

Netrukus Sally suprato, kad gali numatyti pacientų mirtį. Buvo atvejų, kai ji matydavo, kad gydytojai ir artimieji džiaugiasi pagerėjusia pacientų būkle, tačiau Cudmore žinojo, kad tai tik „paskutinis bandymas“ leisti pacientams atsisveikinti su savo artimaisiais.

Pasak Sally, jai skaudžiausia buvo matyti išeinančius vaikus. Ji tiesiog negalėjo susitaikyti su tuo,  kad vaikas nepasveiks. Ir taip pat, jei suaugusieji mirdavo vieni.

– Kartą įėjau į palatą pas savo mažąją pacientę ir pamačiau, kaip ant jos linksta tamsi figūra be aiškių kontūrų. Atrodė, kad ji turi daug rankų ir kojų. Tada apkabino vaiką, ir tuo metu aplink mergaitę dingo aura. Tada figūra tiesiog tarsi perėjo kiaurai sieną ir išnyko… Manau, kad tai buvo mirtis“, – sako Sally.

Pamačiusi šią sceną Cudmore suprato, kad ji nebegalės dirbti ligoninėje. Išeiti iš darbo ji galvojo ir anksčiau, nes plyšo širdis nuo to, kad ji negali išgelbėti gyvybės, o tik kiek atitolina pacientų mirtį.

Kaip sako Sally, ji negalėjo susidoroti su informacija, kas mirs, o kas ne, naštos. Ir pavargo matyti žmonių, kuriems negalėjo padėti, sielas“.

Taigi, 2010 metais Sally Cudmor nusprendė tapti ekstrasense. Įdomu, kad naujoje srityje ji tapo labai sėkminga ir tam tikra prasme visuomenės veikėja. Cudmor buvo dažnai kviečiama į socialinius renginius ir dalino interviu.

Viename iš jų ji pasakojo, kad 2011 metais į ją kreipėsi policija, kuri nerado dingusios senyvo amžiaus moters. Sally iš karto pasakė, kur jos ieškoti, nurodydama adresą, net namo numerį. Anot jos, ten ir buvo rasta močiutė.

Sally sako, kad ekstrasenso darbas kartais net sunkesnis nei slaugytojos, nes dirbti su kitu pasauliu labai pavojinga: kai peržengi ribą, gali užvaldyti tamsios jėgos.

Dabar Sally Cudmore yra viena garsiausių ekstrasensių Jungtinėje Karalystėje, o klientų  – be galo.  Tačiau nepaisant didelio gerbėjų skaičiaus, yra tokių, kurie moterį laiko šarlatane. Ji tiesiog jiems atsakė:

– Galite tikėti manimi arba ne. Tai nepakeis tiesos. Kada nors tai suprasite. Vieni šioje pusėje, kiti kitoje.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą