Šį kartą parengėme jums paprastą psichologinį testą, kuris pasakys, kokios turėtų būti jūsų vedybos pagal tai, kokia vestuvinė suknelė jums patinka. Tikimės, kad radote sau idėją, kurią norėtumėte įgyvendinti, kad jūsų vestuvių diena būtų geriausia ir labiausiai įsimintina jums ir jūsų svečiams.

taigi, pažvelkite į šią nuotrauką ir pasirinkite vestuvinę suknelę, kuri jums labiausiai patinka. Bet  rinkitės remdamosi tik emocijomis, savo vidiniu balsu, o ne samprotavimais, ar tokia suknelė jums tinka, atsižvelgiant į figūrą, amžių ir panašiai. Vadovaukitės tik pojūčiais – tada išbandymas duos patikimą rezultatą.

 

Nr. 1: „Žuvies“ stiliaus suknelė

„Žuvies“ silueto vestuvinę suknelę dažniausiai renkasi įspūdingos ir stilingos merginos, mėgstančios būti dėmesio centre ir norinčios parodyti  išskirtinį savo grožį bei moteriškumą. Todėl šventė turėtų būti tokia pat stilinga ir efektinga: brangiame restorane su aukščiausios klasės interjeru ir išskirtiniu valgiaraščiu, su vakaro vedėju, gražiai dekoruota sale ir, žinoma, įspūdinga šventės pabaiga, kaip fejerverkai ar ugnies šou. Būtent tokios turėtų būti jūsų vestuvės, remiantis šiuo psichologiniu testu.

Nr. 2: Pūsto silueto suknelė

Pūstos suknelės arba kaip ją dar vadina „princesė“, tinka tikroms princesėms, kurios nuo vaikystės svajojo gyventi tarsi pasakoje. Na, laikas įgyvendinti savo vaikystės svajones! Išsinuomokite senovinio stiliaus pilį ar restoraną, pakvieskite daug svečių, papuoškite kambarį įspūdingomis gėlių kompozicijomis, žvakidėmis ir kitomis antikvarinėmis detalėmis. Ši jūsų šventė turėtų priminti šiuolaikines karališkas vestuves, kuriose jūs ir jaunikis esate pagrindiniai veikėjai. Todėl neapsieisite be įspūdingo valso, kurį galima padaryti dar įspūdingesnį šaltų fontanų ar stiprių dūmų fone.

Nr. 3: A silueto suknelė

A silueto suknelė – tai merginų, besiverčiančių link klasikinio stiliaus, be perdėtos pompastikos ir žavesio, pasirinkimas. Pagal šį psichologinį testą, jūsų svajonių vestuvės yra šventė stilingame restorane, harmoningai dekoruoti stalai, diskretiška šou programa su daugybe vestuvių tradicijų ir, žinoma, vakaro pabaigoje klasikinis pakopinis tortas. Viskas turėtų būti santūru ir paprasta, bet skoninga! Todėl jums labai tiks A stiliaus suknelė, kuri  itin populiari tarp šiuolaikinių nuotakų.

Nr. 4: Prigludusi suknelė

Jūs klausiate savęs: „Kokių vestuvių man reikia?” Pagal psichologinį testą, kaip ir „Undinės“ stiliaus suknelių mėgėjoms, jums  taip pat patinka būti dėmesio centre ir sulaukti komplimentų. Todėl jūsų šventė turėtų būti įspūdinga ir stilinga. Pavyzdžiui, galite surengti vestuves „Holivudo“ stiliumi. Įsivaizduokite: atvykstate į vietą limuzinu, išlipate iš automobilio ir einate raudonu kilimu į pokylių salę. Jūsų šventėje turėtų būti tik patys gardžiausi patiekalai, brangios detalės ir aksesuarai, kad sukurta atmosfera stebintų savo elitu ir elegancija.

Nr. 5: „Ampir“ stiliaus suknelė

Lengvos ir kasdienės vestuvinės suknelės su aukštu liemeniu – tai laisvę mylinčios merginos, nemėgstančios pompastikos ir pernelyg didelio žavesio. Todėl pagal šį testą galite surengti kamerines vestuves už miesto su nedideliu svečių skaičiumi, kur viskas bus paprasta, bet skoninga: minimaliai dekoruoti stalai su sodo gėlėmis, gardūs delikatesiniai patiekalai, pramogos su linksmais konkursais, laisvalaikio aprangos kodas.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą