Taurė  simbolizuoja šventą vyro ir moters sąjungą, suteikiančią pasauliui gyvybės. Kurią iš jų pasirinksite? Tai padės jums daugiau sužinoti apie savo paslėptas galimybes ir talentus!

Taurė iš esmės naudojama magiškiems ritualams atlikti. Tai siejama su vandens ir dieviškojo moteriškumo stichija. Žinoma, apsupta daugybės istorijų, taurė yra viena iš stebuklingų priemonių, kurią turi turėti visi magai ar raganos.

 

Paaiškinimai:

Jei pasirinkote  taurę Nr.1, jūsų misija gydyti žmones

Ši taurė, papuošta turkio spalva, suteikia sveikatos, jėgų, energijos visiems, kurie iš jos geria. Gyvatės, susipynusios viena su kita, simbolizuoja nuostabią galią. žinoti visų rūšių nuodų ir narkotikų paslaptis.

Jei pasirinkote šią taurę, turite atidžiai pažvelgti į visus gydymo metodus ir gydyti tik tuos, kuriems jos reikia.

Jei pasirinkote taurę Nr. 2, esate  galite būti (esate) būrėja, žiniuonė

Tai reiškia, kad galite suprasti net patį sunkiausią užkalbėjimą ir padėti žmogui išsivaduoti iš jo.  Ši egiptietiška taurė, papuošta hieroglifais. Ji simbolizuoja sumaištį, audringas mintis, bet sutelktą protą. Jums pasiseks, jei pradėsite praktikuoti didžiulį apeiginės magijos meną. Ir gali pavykti atskleisti net pačias sunkiausias  ir sudėtingiausias paslaptis.

Jei pasirinkote taurę Nr. 3,  linkę filosofuoti ir esate labiau teoretikai

Tai taip pat reiškia, kad skleisdami filosofinio pobūdžio mintis ir pažiūras, jus priartina prie  Aukščiausiojo. Šioje taurėje trys dieviškieji aspektai yra sujungti į vieną, o  jo turėtojas  atlieka  šventą misiją šioje žemėje.  Tai taip pat moko tapti visaverčiais, siekti tobulumo ir sąjungos tarp žmogaus ir dieviškojo.

Jei pasirinkote taurę Nr.4, jūs esate tyrinėtojas ir praktikas

Ši taurė, papuošta gėlėmis ir keturių elementų simboliais, suteikia jo turėtojui galimybę analizuoti ir labiau suprasti  aplinkinius. Be to, pradėjus tyrinėti jums  kurį nors artimesnį reiškinį, gilintis į jį ar net užmegzti ryšį su juo, būkite tikri, kad jums pavyks atskleisti didesnes paslaptis, nei kada nors galėtumėte įsivaizduoti.

Jei pasirinkote taurę Nr. 5,  turite mediumo gebėjimų ir galių

Tas, kuris  norėtų atsigerti iš šios gana kuklios taurės, akivaizdu, turi mediumo galių.  Tai reiškia, kad jūs sugebate labiau suvokti tai, kas patraukia aplinkinių dėmesį. Ir tikrai žinote, kad galite pamatyti nematomą. Jūs esate tarsi tiltas tarp dvasių pasaulio ir žmonių, galintis perduoti pranešimus ir sujungti abi puses. Pradėkite praktikuoti tai, ką visada  jautėte ir žinojote, nes tai yra jūsų dovana.

Jei pasirinkote taurę Nr.6, esate tikra ragana ar raganius

Tie, kurie norėtų išgerti iš šios taurės, yra apdovanoti galimybe suprasti gamtos paslaptis ir kurti stebuklus. Tai taip pat parodo jūsų  artimą ryšį su žeme ir mišku. Praleiskite daugiau laiko gamtoje ir pasikliaukite ten esančiomis šventomis jėgomis. Taip ne tik sustiprinsite savo ryšį, bet ir galėsite suprasti, kas lieka paslaptis visiems kitiems.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą