Kuris vyras nesvajoja rasti ne tik gražią, žavią, bet ir protingą moterį. Tačiau, kaip rodo gyvenimo mokykla, prieš vedybas ne viena moteris sugeba sumaniai pademonstruoti esanti ne tik graži, patraukli, bet ir puiki  šeimininkė ar sportininkė. Bet kaip išsiaiškinti per pasimatymus, ar moteris yra aukšto intelekto, nėra taip paprasta.

Net ir  du aukštojo mokslo baigimo diplomai, graži ir kompetentinga kalba toli gražu dar nėra tas rodiklis, kad priešais jus  – ne tik išsilavinusi, bet ir protinga moteris. Juk daugybės informacijos apie pasaulį žinojimas yra erudicijos, o ne intelekto požymis, kaip dažnai daroma prielaida visuomenėje.

 

Taigi, jūsų dėmesiui septyni pagrindiniai požymiai, nurodantys moters aukštą intelektą:

  1. Ji geba greitai ir tiksliai priimti sprendimus be isterijos ir panikos

Gebėjimas susitvarkyti su savo emociniais proveržiais ir impulsais, suimti save į rankas ir ramiai kontroliuoti situacijas, kurioms reikalingas neatidėliotinas sprendimas, rodo, kad moteris yra tikrai protinga.

  1. Ji yra kūrybinga, įvairiapusė ir aistringa asmenybė

Jei moteris turi mėgstamą verslą, užsiėmimą, kuris užpildo jos gyvenimą, turi daug skirtingų pomėgių ir, svarbiausia, ji niekada nenuobodžiauja, o priešingai – visada neturi pakankamai laiko ir viskas jai atrodo įdomu –  tai liudija kad ji ne tik daugialypio ir subtilaus mąstymo, bet ir analitinio proto.

  1. Ji turi puikų humoro jausmą

Jos pokštai būna subtilūs ir prasmingi. Jei ji juokiasi iš kurio nors anekdoto ar pasakojimo, tai tik todėl, kad iš tikrųjų juokinga, o ne todėl, kad nori kitiems įtikti. Jos teiginiai būna šmaikštūs ir ji nebijo ne tik pasijuokti iš savęs, bet kad ir kiti iš jos juoksis.

  1. Ji neskuba kritikuoti ir priekaištauti

Jei moteriai kas nors nepatinka, ji aptars susidariusią situaciją, tačiau neskubės kaltinti ar ieškoti kaltų. Ji į įvairius klausimus  žvelgia objektyviai, bandydama rasti kompromisą, nes supranta, kad įvairios manipuliacijos tik pagilins problemas. Kovoja ne dėl lyderystės su vyru. Santykių ji stengiasi laikytis lygiomis teisėmis, o jei vyras nori imtis iniciatyvos ir savarankiškai priimti sprendimą, ji suteikia galimybę jam, nes puikiai supranta, kad vyrui nėra nieko svarbiau, kaip suvokti svarbos ir reikalingumo pojūtį.

  1. Jos visada skoninga ir elegantiška apranga

Ne veltui sakoma, kad kuo sunkiau moteriai atlikti manikiūrą, tuo ryškesnis jos makiažas, tuo žemesnis jos intelektas. Protingos merginos ir moterys turi gerą skonį. Jos vengia ir nemėgsta pretenzingumo, vulgarumo aprangoje. Taip pat kompetentingai pasirenka spalvas, visada yra elegantiškos ir tiksliai žino, kad žmogų puošia ne drabužiai, o žmogus drabužius.

  1. Moka paaiškinti dalykus paprasta kalba

Jei jos ko nors paklausite, ji nepradės išvedžioti ir kalbėti aukštomis materijomis, o paaiškins paprastomis ir prieinamomis frazėmis. Ir visai nesvarbu, kokia pokalbio tema – virtų barščių receptas ar kokie yra ekonominės situacijos rodikliai. O jei kažkas nežino ar nesupranta, nesistengia pasirodyti protinga ar supykti. Tiesiog laikosi nuostatos: gyvenk ir mokykis.

  1. Lengvai randa kalbą su bet kuriuo žmogumi, nepaisant jo gerovės ir socialinės padėties

Užuojauta, gailestingumas ir aukštas intelektas yra tame pačiame lygyje, kai kalbame apie protingą moterį. O jei moteris dalija žmones pagal jų pajamų lygį, padėtį visuomenėje, tada jos intelekto lygis yra aiškiai žemas.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą