Psichologijos srities ekspertai paruošė testą, kuris padės jums atskleisti savo charakterio savybes.

Peržiūrėkite nuotraukas ir pasirinkite jums „skaniausią“ vaisių krepšelį. Kai nuspręsite, perskaitykite toliau pateiktą aprašymą.

 

Vaisių krepšelis Nr.1

Esate stiprus ir ryžtingas žmogus, kuris vietoj žalingų įpročių labiau linkęs rinktis sveiko gyvenimo būdą. Galėtumėte turėti puikią sportinę karjerą. Esate patikimas žmogus, todėl aplinkiniai jaučiasi ramūs, saugūs, nes žino, kad visada galima bus jumis pasikliauti. Santykiuose jūs visada atliekate pagrindinį vaidmenį, nes stengiatės būti už viską atsakingas.

 

Vaisių krepšelis Nr.2

Jus nuolat kankina vidinis nerimas. Nors iš esmės negalima to pastebėti dėl jūsų šaltakraujiškos savitvardos, bet širdyje dėl kažko nuolat jaudinatės ir išgyvenate. Aplinkiniai mano, kad esate nenuspėjamas žmogus ir jie nėra patenkinti. Kadangi jie niekada nežino, ko galima iš jūsų tikėtis bet kurią akimirką.

 

Vaisių krepšelis Nr.3

Esate labai ramus ir subalansuotas žmogus, turintis puikų skonį ir subtilų stiliaus jausmą. Jūs linkęs rinktis tik išskirtinius ir gražius daiktus. Sugebate įvertinti ir meno kūrinius. Todėl reikia pradėti ieškoti savo kūrybinio pašaukimo, jei iki šiol dar nesusimastėte apie tai. Aplinkiniai mano, kad esate įsimylėjęs, aistringas ir romantiškas žmogus. Tačiau santykiuose rodote lojalumą ir linkęs nusileisti ar prisitaikyti.

 

Vaisių krepšelis Nr.4

Jūs esate pernelyg impulsyvus žmogus. Neretai esate ir skandalų kurstytojas dėl nesugebėjimo suvaldyti emocijų. Taip pat mėgstate ir provokuoti ar manipuliuoti žmonėmis. Tuo pačiu metu esate labai bendraujantis ir linksmas žmogus. Jūs turite daug draugų. Net su nepažįstamu žmogumi galite rasti bendrą kalbą.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą