Populiarūs psichologijos tyrimų ekspertai paruošė greitą testą pagal paveikslėlius, skirtą specialiai dailiosios lyties atstovėms. Taigi, katė, triušis, šuo ar žiurkėnas? Kuris jų jums patinka labiau nei kiti?

 

 

  1. Katė

Esate nepriklausoma ir pasitikinti savimi mergina ar moteris, kuri žino, ko nori ir nedvejodama išsakanti savo požiūrį. Nekreipiate dėmesio į tai, ką apie jus galvoja kiti žmonės, o gyvenate remdamasi vidiniais jausmais. Panašu, kad dėl tos pačios priežasties pirmenybę teikiate maloniems dalykams ir norui jaustis gerai bei patogiai.

  1. Triušis

Jūs esate pakankamai ramus žmogus, racionaliai žiūrintis į gyvenimą. Greičiausiai labiau pasižymite švelniu ir gana nuolaidžiu charakteriu, todėl nelinkusi konfliktuoti. Be to, esate pakankamai diplomatiška, taktiška, todėl, prireikus, stengiatės ieškoti sąlyčio taškų. Taip pat jūs sugebate greitai pajusti kitų emocinę būseną, o tai padeda derintis su esančiais ant tos pačios  bangos  ir  laikytis tos pačios nuomonės ar požiūrio bei išvien sėkmingai kuri bei įgyvendinti sumanymus ar projektus.

  1. Šuo

Esate atsakingas žmogus, kuriuo visada galima pasikliauti. Jūs visada laikotės duoto žodžio, o prireikus, galite patarti, palaikyti morališkai ir emociškai. Jūsų draugijoje  priešingos lyties atstovai būna teigiamai nusiteikę ir tikisi geriausio.

  1. Žiurkėnas

Esate praktiškas ir mąstantis apie ateitį žmogus. Jūs esate visada pasirengusi bet kokiam įvykių scenarijui, bet nemėgstate staigmenų ir sumaišties. Be to, visada turite atsarginį variantą ar  papildomą sprendimą, jei kas nors nepavyktų. Toks kruopštus pasiruošimas  turėtų labai praversti ne tik kurioje  nors veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime. Ypač renkantis partnerį.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą