Praktikuojantys psichologai parengė testą, kuris  suteiks jums  galimybę nusistatyti  savo didžiausias stiprybes ir pranašumus

 

Smeigtukas Nr.1

Jūs esate žmogus, kuris gimė su stipria įtikinėjimo dovana. Žmonės jumis pasitiki ir nori sekti jūsų pavyzdžiu. Esate optimistas ir savo optimizmu užkrečiate kitus. Tačiau būkite atsargūs – kartais esate per daug užsispyrę, o tai gali  pakenkti ar net daug ką sugadinti.

Smeigtukas Nr.2

Esate subalansuotas žmogus, vertinantis ramybę ir stabilumą. Kartkartėmis reikia pabūti vienam su savimi, kad neprarastumėte vidinės harmonijos. Čia slypi jūsų tikroji stiprybė. Aplinkiniai tai jaučia ir besąlygiškai pasitiki jūsų nuomone, nes niekada nepametate galvos ir neprarandate sveiko ir racionalaus proto.

Smeigtukas Nr.3

Jūsų stiprybė yra ryžtas. Jūs tiksliai žinote, ko norite, ir sunkiai dirbate, kad gautumėte tai, ko norite. Vargu ar pasaulyje yra kas nors, ko negalėtumėte padaryti. Tačiau šiose nesibaigiančiose lenktynėse galite pamiršti savo artimuosius. Būkite atidesni savo šeimai ir skirkite jai bent šiek tiek daugiau savo laiko.

Smeigtukas Nr.4

Jūs galite išmokti bet ką, tiesiogine prasme  naujų žinių griebiatės net skrydžio metu. Imdamasis bet kokio darbo galite parodyti savo geriausią pusę. Tačiau nepamirškite  ir savęs – norėdami užkariauti naujas aukštumas, turite leisti sau pailsėti ir atsipalaiduoti.

Smeigtukas Nr.5

Esate kupinas optimizmo ir meilės gyvenimui. Bet kokius išbandymus ir stresą atlaikote tvirtai ir neprarandate savitvardos. Tikrai žinote, kad po juodojo gyvenimo periodo neabejotinai seks baltas, žinoma, jei nepasiduosite nevilčiai.

Smeigtukas Nr.6

Jūsų stiprybė yra gerumas, teisingumas ir gebėjimas užjausti. Jūs tampate stipresnis, kai pavyksta įveikti kitų neteisybę ir padėti tam, kam to reikia. Tačiau retsykiais galite būti neryžtingi ir jautrūs, todėl stenkitės kontroliuoti ir valdyti šias savo emocijas.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą