Mergina atėjo į pasimatymą su šunimi

Psichologija taip pat yra mokslas, o vyro ir moters santykiai yra bene pagrindinis variklis, kuris visą gyvenimą veikia kaip leitmotyvas. Ohajo valstijos universiteto psichologas Ravenas Lee yra santykių konsultantas. Per savo karjerą jis sukaupė daug pastebėjimų, kuriais pasidalijo savo tinklaraštyje „Quora“.

 

Tėvu pasitikinčios merginos geriau bendrauja su vyrais

Anot psichologo, vyrai linkę pervertinti moterų susidomėjimą jais, o moterys – per mažai.

Aistros protrūkis trunka daugiausia keturis mėnesius. Jei jausmas trunka ilgiau, vadinasi, esate įsimylėję.

Reikia tik keturių sekundžių, kad tyla pirmajame vyro ir moters pokalbyje pasidarytų nejauki.

Psichologo tvirtinimu, 64 proc. žmonių išsiskyrę keičia savo išvaizdą. Tai ne visada susiję su radikaliais pokyčiais. Bet jei vieni smarkiai užsiima savo figūra, o kiti keičia savo šukuoseną ar aprangos stilių.

Po išsiskyrimo pamiršti  buvusįjį nėra lengva. Vidutiniškai žmogui prireikia 18 mėnesių, kol jis  pamiršta savo mylėtą žmogų. Be to, vyrams daug sunkiau paleisti savo partnerę, nei moterims, kurios greičiau susitaiko su išsiskyrimu.

Psichologas taip pat  tvirtina, kad tėvu pasitikinčios merginos geriau bendrauja su vyrais ir jais pasitiki.

Jei moterys jaučiasi labiau mylimos kalbėdamos akis į akį, tai vyrai jaučiasi mylimi, kai kalbasi vienas šalia kito.

Psichologas Ravenas Lee, atlikęs apklausą, išsiaiškino, kad vyras turi didesnę galimybę atkreipti moters dėmesį, jei jis  vilki mėlynos spalvos drabužius. Anot jo, bet reikalo esmė yra ne tik spalvos, o ir pats asmuo yra svarbus. Tai yra, jaunam, pasitikinčiam savimi vyrui, vilkint ryškiai mėlynos spalvos marškinius, yra didesnė galimybė laimėti moterų simpatijas. Dominuojant mėlynai spalvai, visos kitos spalvos yra antraeiliai dalykai ir mažiau domina moteris.

 

Didesnė tikimybė gauti moters telefono numerį, jei ją lydi šuo

Psichologas taip pat išsiaiškino, kad apkabinimas sukelia chemines reakcijas smegenyse, panašiai kaip vartojant nuskausminamuosius. (Turima omenyje apie hormono oksitocino, kuris išsiskiria apkabinimų metu, ypač ilgų apkabinimų metu, padidėjimą).

Be to, atitinkama veido išraiška taip pat yra geras būdas pritraukti žmogų prie savęs. Pabandykite pamėgdžioti patikusio žmogaus gestus – tai juos ne tik šiek tiek pralinksmins, bet ir palenksite jį į savo pusę.

Jei kivirčijatės su partneriu ir negalite suvaldyti emocijų, valykite dantis kita ranka, o ne ta, kurią paprastai valotės. Tai privers jūsų smegenis dirbti kitaip ir pagerės savikontrolė.

Anot psichologo, vyras labiau tikisi, kad susitikus su moterimi gaus telefono numerį, jei ją lydės šuo.

Tuo tarpu, kai žmogus yra kambaryje, kuriame pilna žmonių, jis nesąmoningai atsuka užpakalį link žmogaus, kuris jam labiausiai patinka. Net jei jo bato nosis nukreipta į kitą pusę.

„Kai moteris įeina į kambarį, kiti ją suvokia kaip patrauklesnę, jei ji žiūri tiesiai į konkretų vyrą.

O jei pakreipsite galvą į dešinę ir šiek tiek pakelsite į viršų, atrodysite taip pat patraukliau“, – sako psichologas. Jo įsitikinimu, humoras siejamas su sąžiningumu ir išradingumu, todėl moteris labiau traukia vyrai, turintys gerą humoro jausmą.

„Bet tai nėra šimtaprocentinis  priežastinis ryšys. Tai tik sisteminti stebėjimai. Nes esu tikras, jog atsiras sumanių žmonių, kurie parašys komentaruose: „ Aš vilkėjau mėlynos spalvos kostiumą, bet ji neatkreipė į mane dėmesio!“. Vyrų ir moterų santykiai yra sudėtingas dalykas, viskas yra per daug individualu. Ir ji negali paklusti matematikos dėsniams“, – teigė psichologas.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą