Pažvelkite į šiuos keturis vyrus. Kuris, jūsų manymu, yra patraukliausias? Atlikite šį testą, kad sužinotumėte, kokia esate moteris. Partnerių nuotrauka

Šį kartą paruošėme įdomų testą merginoms ir moterims. Pažvelkite į šiuos keturis vyrus. Kuris, jūsų manymu, yra patraukliausias? Atlikite šį testą, kad sužinotumėte, kokia esate moteris.

 

Pirmas vyras

Esate žemiška moteris. Jums nepatinka gražuoliai ir savimi besigėrintys vyrai. Jums patinka konkretūs, sąžiningi ir paprasti žmonės. Esate subalansuota ir tvarkinga mergina, mėgstate viską, kas yra kokybiška ir brangu. Jei kažkas jums nepatinka, nebijokite viską mesti ir pradėti iš naujo. Lengvai prisitaikote prie bet kokios situacijos, todėl niekada nepraleidžiate naujos galimybės. Esate daugiau verslo moteris nei daugiavaikė mama.

Antras vyras

Esate kūrybinga ir meniška moteris. Jūsų netraukia vyrai, kurie domisi tik televizija ir maistu. Jums reikia talentingo pašnekovo, žmogaus su atvira ir gera siela.  Savitarpio supratimu grįsta draugystė su partneriu jums yra svarbiausia. Kiti žmonės, bėgant metams, tampa vyresni, bet ne jūs. Net ir sulaukusi brandaus amžiaus būsite (esate) toks pat mielas ir laimingas vaikas. Žvelgiant iš kitos pusės, galite būti sudėtinga ir ekscentriška moteris.

Trečias vyras

Esate labai drąsi moteris. Viena iš tų retų moterų, kurios bėgant metams tik tobulėja. Laikui bėgant tampa ne tik protingesnės, išmintingos, bet ir pražysta kaip rožės. Jūs jau nebe tas drovus ir turintis kompleksų žmogus, bet savarankiška ir nepriklausoma asmenybė, tiksliai žinanti, ko nori, kas ir kodėl. Jūsų pagrindinis lobis yra jūsų protas. Jūs turite savo požiūrį į viską. Jei labiau įsiklausysite į save, jums gali pasisekti bet kurioje srityje. Laikas eina jūsų naudai, todėl visada turite būti parengties būsenoje.

Ketvirtas vyras

Jūs esate žavi moteris. Tokia širdis – tikra retenybė. Jūs išeikvojate daug savo energijos, skirdami ją kitiems. Jūsų jėga ir stiprybė sukuria nuostabią atmosferą darbe ir namuose. Jūs žinote, kaip įkvėpti žmones, nuraminti, padėti jiems. Tai tikras talentas, kurio trūksta daugumai žmonių. Intuicija yra dar vienas įrankis, kurį jums padovanojo prigimtis.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą