partnerių nuotrauka

Jūsų dėmesiui greitas ir įdomus psichologinis testas, kur pagal pasirinktus paveikslėlius galite   pažinti savo tikrąjį „aš“ ir pagrindines savo asmenybės savybes.

Vykdykite nurodymus nuosekliai: pirmiausiai atidžiai pažvelkite į siūlomus vaizdus. Po to išsirinkite parduotuvės skyrių, į kurį planuojate apsilankyti po darbo.

Testo paiškinimai pateikti žemiau.

1.Kosmetikos skyrius

Jūs laikoma bendraujančia mergina ar moterimi. Bendraudama su aplinkiniais žmonėmis patiriate tikrą džiaugsmą. Jums patinka naujos pažintys. Jumyse slypi kibirkštys, nes esate nepaprastai temperamentingas žmogus.

2.Maisto produktų skyrius

Esate nepaprastai protingas ir intelektualus žmogus. Tikrai mylite žmones ir vertinate draugystę. Jus taip pat myli  ne tik artimi, bet ir kiti žmonės už tai, kad mokate rasti bendrą kalbą su bet kuriuo iš jų. Akivaizdu, kad jums patinka sveikas gyvenimo būdas. Vadinasi, ir sportuoti.

3.Konditerijos gaminių skyrius

Gyvenime esate organizuotas ir atsakingas žmogus. Jūs stengiatės kiekvieną situaciją privesti prie jos logiškos išvados ir baigties. Jaučiatės saugi, kai būnate jums patogioje  ir  jaukioje aplinkoje. Bet, panašu, mėgstate saldumynus, o po to išgyvenate dėl priaugtų kilogramų. Neskubate ir į sporto salę. Gal būt viena priežasčių, kad jus slegia aplinkinių žvilgsniai, nes esate nedrąsi mergina.

4.Drabužių skyrius

Jūsų pagrindinės savybės yra taupumas ir praktiškumas. Jums patinka gyventi patogiai ir be rūpesčių. Turite gerą humoro jausmą ir mėgstate, kai kiti pokštauja. Jums lengva rasti bendrą kalbą su aplinkiniais žmonėmis.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą