Prancūzės žino, kad senėjimas yra natūralus procesas, todėl nepaverčia savo gyvenimo nesibaigiančiu kovos su raukšlėmis maratonu. Archyvo nuotrauka

Žvelgiant į prancūzų moteris, atrodo, kad jos mokykloje turi ypatingą discipliną, pavadintą „1000 būdų, kaip visada atrodyti puikiai“.

Tie, kurie lankėsi Prancūzijoje, sutiks, kad prancūzės yra tikrai kitokios. Nenuostabu, kad jos laikomos stiliaus standartu, prašmatnumo ir rafinuotumo įsikūnijimu. Jos net gražiai sensta, su amžiumi tapdamos labiau išlaikytos, kaip brangus vynas.

Pažvelkite į pirmąją Prancūzijos ponią Brigitte Macron, ar pasakytumėte, kad ji jau įpusėjo savo septintąjį dešimtmetį? Ir to esmė visai ne išskirtinėse grožio procedūrose ar slaptuose jaunystės ir grožio receptuose.

Paslaptis paprasta: prancūzės, visų pirma, yra visiškai kitoks požiūris į gyvenimą, į save ir galimybę mėgautis kiekvienu amžiaus tarpsniu.

 

  1. Jos moka gyventi „skaniai“

Jums reikia išmokti  iš prancūzių džiaugtis kiekviena smulkmena ir kiekviena akimirka, nepriklausomai nuo amžiaus, statuso ir finansinės padėties. Ir visai nesvarbu, ar tai bus socialinis priėmimas, ar pasivaikščiojimas parke, elegantiški kvepalai ar aromatinės kavos puodelis. Prancūzės mėgsta ir moka save palepinti. Ir jos niekada nejaučia sąžinės graužaties, jei mieliau nueina į parodą ar susitinka su draugais kavinėje, o ne  tvarkosi namuose. Tai yra jų gyvenimo būdas.

  1. Jos niekada nepamiršta, kad moterų pečiai yra trapūs

Varomas arklys – ne apie prancūzes. Jos nenori dominuoti šeimoje, nes tam yra vyrų. Kam dėti viską ant savo trapių pečių, kai lygiai taip pat galima paskirstyti visas pareigas tarp šeimos narių.

Prancūzės niekada neaukos karjeros dėl savo šeimos ir neatsiduos tik darbui. Jokio pasiaukojimo, tik sveikas egoizmas ir pagarbus požiūris į asmeninę erdvę.

  1. Jos žino, kad tobulų žmonių nėra

Kiekviena prancūzė yra įsitikinusi savo nenugalimumu. Joms nerūpi visuotinai pripažinti grožio standartai. Jos laikosi savo standartų: prancūzių moterų patrauklumas slypi viduje. Lengvumas, žavesys, spontaniškumas, nuoširdumas – būtent tai, jų nuomone, moterį išties daro išskirtinę. Jos meistriškai paverčia visus išvaizdos trūkumus privalumais, tiesiog priimdamos juos kaip savęs dalį. Tai yra jų ypatingas žavesys.

  1. Jos įsitikinusios, kad bet kuriame amžiuje viskas įmanoma

Prancūzės yra vienodai laimingos būdamos bet kokio amžiaus. Net ir sulaukusios 70 -ies, jos lygiai taip pat sėkmingai segi aptemptą sijonėlį kiek aukščiau kelių ir dažo lūpas raudonos spalvos dažais, neatsisakydamos intymumo ir ėjimo į vakarėlį.

Jos nežino, kaip pasakyti „ne“ tam, kuris gali patikti. Tuo pačiu metu jos visiškai nesigėdija amžiaus ir išlieka savimi.

  1. Jos nebijo senti

Kodėl?  Prancūzės žino, kad senėjimas yra natūralus procesas, todėl nepaverčia savo gyvenimo nesibaigiančiu kovos su raukšlėmis maratonu. Jos nepalankios plastikos chirurgams ir nesileidžia pas kosmetologus grožio injekcijų. Nepamatysite tikros prancūzės su „išpumpuotomis“ lūpomis, priaugintomis blakstienomis ir ryškiai nubrėžtais tamsiais antakiais. Natūralumas joms yra daug svarbesnis, nes, anot jų, tai vienintelis būdas išsaugoti jaunystę.

Žinoma, lengvas požiūris į gyvenimą visiškai neatmeta galimybės rūpintis savimi. Ir čia taip pat galima iš jų daug ko išmokti. Pavyzdžiui, jos noriai dalijasi spindinčios ir stangrios odos paslaptimi – šaltas dušas po karštos vonios.

Graži oda ir „jauna“  prancūzės nėra sinonimai. Gražus reiškia gerai prižiūrimą. Štai kodėl prancūzės taip fanatiškai saugo ją nuo saulės, o drėkinanti kosmetika joms yra daug svarbesnė nei dekoratyvinė. Tušas, šiek tiek skaistalų ir neutralūs lūpų dažai yra viskas, ką galite rasti jų makiažo rinkinyje.

Beje, galima iš jų pasimokyti dar vieno puikaus įpročio: mėgautis maistu ir jo atsisakyti taip pat lengvai. Mažos porcijos – tai garsusis prancūzų paradoksas, kai,  leisdami sau raguolių, taurės raudono vyno su valgiais ir kaloringo „foie gras“ patiekalų, prancūzai išlieka viena ploniausių pasaulio tautų.

Jiems net nekiltų mintis laikytis dietos, jie valgo ką nori, svarbiausia – nedaug.  Tai prancūziškas gyvenimo būdas visame kame.

Ir žinoma –  daug juda. Tiesą sakant, tai yra aktyviausia tauta. Pagyvenę žmonės Prancūzijoje tikrai užsiima sportu, o ne tik vaikšto su skandinaviškomis lazdomis.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą