Sunku patikėti, kad taip su savo vaikais galėjo elgtis sveiko proto motina. "YouTube" stopkadras

Atrodytų, kaip mama gali nemylėti savo vaiko? Taip, mamos gali būti griežtos, ypač kai kalbama apie vaikų auginimą, tačiau jų instinktai – auginti vaiką, saugant jį nuo bet kokių pavojų.

Nepaisant to, net ir šis gamtos nusistovėjęs mechanizmas kartais sugenda. Ir tėvai gali leistis į kraštutinumus: nuo dėmesio stokos iki perdėto apsaugos, nuo perdėto griežtumo iki visko leidimo…, rašo medium.com.

 

Moteris įtarė savo vyrą neištikimybe

Tačiau ši istorija išskirtinė ir pavadinti moterį tiesiog „bloga mama“  būtų per daug švelnu. Nes dalykai, kuriuos Theresa Knorr padarė su savo vaikais, yra tikrai siaubingi ir toli gražu nenormalūs.

Theresa Knorr gimė 1946 m. ​​kovo 14 d. Sakramente, Kalifornijoje. Jos motina  Swannie Gay dirbo pieštukų fabrike,  o tėvas Jamesas Crossas, sūrio gamintojas pieno ūkyje.

Šeštojo dešimtmečio pabaigoje šeimos galvai buvo diagnozuota Parkinsono liga, dėl kurios jis neteko darbo ir netrukus susirgo depresija. Theresa buvo jauniausia iš vaikų ir labai prisirišusi prie mamos. Todėl kai 1961 metais ji staiga mirė nuo širdies smūgio, mergina buvo sugniuždyta.

Tuo tarpu Jamesas labai keistai reagavo į žmonos mirtį. Dėl neaiškios priežasties jis ėmė dėl to kaltinti savo 14-metę dukrą Theresą. Nors 1961 metų pabaigoje į namus jis atsivedė kitą moterį, tačiau tėvo ir dukters santykiai nepagerėjo. Be to, pamotė taip pat nemėgo merginos ir padarė jos gyvenimą tiesiog nepakeliamą.

Pavargusi nuo smerkiančių tėvo pastabų ir pamotės kibimo, Theresa pabėgo iš namų būdama 15 metų. Ji apsigyveno pas savo draugę, kurios tėvai merginos pagailėjo ir su ja elgėsi labai gerai.

1962 metų vasarą 16-metė Theresa sutiko savo būsimą vyrą 20-metį Cliffordą Sandersą ir rudenį už jo ištekėjo. Po dešimties mėnesių, 1963 metais liepos mėnesį gimė jų sūnus Howardas Clyde‘as.

Tačiau jų santuoka toli gražu nebuvo tobula, nes moteris įtarė savo vyrą neištikimybe. Mat jo automobilyje rado moteriškų drabužių, o piniginėje – nuogos merginos nuotrauką su prierašu: „Mylimoji“.

Jauni sutuoktiniai  dažnai ginčydavosi, o kartais kildavo ir muštynės. 1964-ųjų birželį jauna mama net nuvyko į ligoninę, kur jai buvo rekomenduota pateikti skundą policijai, tačiau Theresa vyrui kaltinimų nepareiškė.

Po mėnesio tarp jų įsiplieskė dar vieną karštas kivirčas. Šį kartą priežastis buvo ta, kad Cliffordas nusprendė švęsti pirmąjį sūnaus gimtadienį su draugais bare ir namo grįžo tik ryte.

Ginčo įkarštyje vyras, pasak Theresos, puolė ją kumščiais, tačiau moteris po ranka turėjo ginklą. Pasigirdo šūvis ir Cliffordas krito negyvas.

Moteris buvo suimta ir apkaltinta savo vyro nužudymu. Tačiau ji atsisakė prisipažinti kalta ir tvirtino, kad tai padarė tik gindamasi nuo savo „prievartaujančio alkoholiko vyro“.

Teisme daugelis velionio pažįstamų tvirtino, kad Cliffordas niekada nepiktnaudžiavo alkoholiu ir nebuvo žiaurus. Net Theresos sesuo liudijo prieš ją.

Tačiau prisiekusieji moterį išteisino. Galbūt jų sprendimui įtakos turėjo ir tai, kad per teismo procesą Theresa buvo nėščia su antruoju vaiku.

1965 metais kovą moteris pagimdė antrą vaiką – dukrą, kurią pavadino Sheila Gay Sanders. Po to Theresa pradėjo piktnaudžiauti alkoholiu. Dažniausiai ji eidavo į Amerikos legiono barą, kur netrukus susipažino su karo veteranu Estelle‘u Thornsberry.

Nepaisant amžiaus skirtumo, jie greitai rado bendrą kalbą. Tarp jų užsimezgė santykiai. Maždaug po poros mėnesių vyras pradėjo įtarti, kad Theresa jį apgaudinėja, nes paliko su juo vaikus, o pati kelis kartus nemiegojo namuose.

Netrukus paaiškėjo, kad Theresa susitikinėja su jo geriausiu draugu Robertu Knorru. Galų gale jie išsiskyrė. Moteris persikėlė  gyventi pas naują mylimąjį, o 1966-ųjų liepą pora susituokė. Tų pačių metų rugsėjį jiems gimė dukra Susan Marlene Knorr.

Robertas labai mylėjo vaikus ir prašė, kad Theresa pagimdytų jam sūnų, o geriausia – du. Moteris neprieštaravo: 1967-aisiais susilaukė pirmojo bendro sūnaus Williamo Roberto Knorro, o 1968-aisiais vėl pastojo, pagimdė Robertą Wallace‘ą Knorrą jaunesnįjį.

 

Didžiąją dalį savo žodžių ji ištesėjo

Panašu, kad pora negalėjo sustoti, nes 1970 metais Theresa susilaukė šeštojo vaiko – dukters Theresos (Terry) Marie Knorr, kurią pavadino savo vardu.

Tačiau Theresos ir Roberto santuoka jau  ėmė aižėti. Tarp sutuoktinių prasidėjo kivirčai ir abipusiai kaltinimai neištikimybe. Abu jie buvo labai karšto būdo žmonės ir nuolat konfliktavo.

Pavargęs nuo nuolatinių žmonos kaltinimų, Robertas ją paliko 1970 metų gruodį. O po to ji pažadėjo, kad jis daugiau niekada nematys savo vaikų. Didžiąją dalį savo žodžių ji ištesėjo. Jis nematys savo vaikų daugelį metų.

Tuo tarpu po šešių mėnesių Theresa susirado naują vyrą. Paaiškėjo, kad tai Ronaldas Pulliamas, kuris dirbo geležinkelyje. Nors po kelių mėnesių bendro gyvenimo jis nusivylė išrinktąja, nes ji darė tik tai, kad kone kasdien gėrė ir beveik kiekvieną vakarą išvykdavo nežinoma kryptimi. Jie išsiskyrė 1972 metais.

Bet moteris ir vėl ištekėjo. Paskutinis jos vyras buvo žurnalistas Chesteris Harrisas. Tačiau ši santuoka pasirodė trumpiausia iš visų – ji truko nuo 1976 metų rugpjūčio iki lapkričio. Skyrybų priežastis – sutuoktinio neištikimybė.

Kol Theresos  asmeninis gyvenimas riedėjo į pakalnę, šeši jos vaikai iš tikrųjų buvo palikti likimo valiai. Tiesą sakant, tai buvo net geriau, nei netrukus taps jų gyvenimas.

Deja, nė vienas iš Knorr vaikų neišvengė fizinės, žodinės ir psichologinės motinos prievartos. Tačiau motina ypač nekentė savo dukterų Susanos ir Sheilos. Moters pyktį kurstė pavydas ir  žydinti merginų jaunystė, nes ji jau buvo nuvytusi ir praradusi „grožį“.

1976 metais Theresai tebuvo 30 metų, tačiau šeši gimdymai ir nesveikas gyvenimo būdas lėmė tai, kad ji pradėjo daug priaugti svorio ir iš išvaizdos labai suprastėjo.

Moteris nusprendė, kad dėl visko kalti „burtai“, kuriuos tariamai ją užkerėjo duktė Susan, nes kitų priežasčių tiesiog negalėjo būti. Todėl motina nusprendė pamokyti dukterį.

Kaip vieną iš bausmių motina  virė didelius puodus sūrio pastos ir privertė savo dukras persivalgyti, kad jos greičiau nei ji sustorėtų. Jei vaikai atsisakydavo valgyti, ji pakeldavo prieš juos ranką.

Laikui bėgant motinos manija  tik sustiprėjo ir, bijodama, kad Susan ją  gal užburti naujai, ji ėmė surakinti ją antrankiais prie lovos, paskui prie stalo.

Vieną dieną Susan pabėgo iš namų ir papasakojo policijai apie savo mamą: kaip ji tyčiojasi iš jos seserų ir brolių, įžeidinėja, naudoja jų rankas kaip pelenines, mėto jai į galvą sunkius daiktus ir daug kitų baisių dalykų.

Tačiau kai daugiavaikę motiną iškvietė socialinės tarnybos, moteris tai pavadino melu ir pridūrė, kad jos dukra turi psichikos problemų ir jai reikalingas gydymas. Kaip manote, kuo patikėjo socialinės tarnybos? Mergina grįžo namo, o motina ėmė ją kerštu bausti „už nepaklusnumą ir išdavystę“.

1983 metais per kitą kivirčą su dukra, Knorr, nerasdama antrankių, išėmė  iš spintos 22 kalibro pistoletą ir padavė dukrai Terry, kad „saugotų seserį“.

Kai motina ieškojo antrankių virtuvėje, ji numetė puodą. Terry išsigando didelio triukšmo ir nuspaudė gaiduką, sužeisdama seserį. Motina nenuvežė Susan į ligoninę. Tačiau per kažkokį stebuklą mergina išgyveno ir pasveiko.

1984 metais 18-metė Susan išdrįso pasakyti mamai, kad nori išeiti iš namų. Motina sužalojo ją peiliu ir pasakė, kad bus dar blogiau, jei ji nuspręstų kreiptis į policiją.

Deja, į Susan žaizdą pateko infekcija, mergina sunkiai susirgo, o paskui ištiko koma. Knorr pasakė kitiems savo vaikams, kad Susan liga buvo šėtoniško apsėdimo pasekmė, ir vienintelis būdas „išvalyti jos demonų kūną“ buvo peilis.

Theresa privertė  sūnus Robertą jaunesnįjį ir Williamą padėti jai nužudyti Susan. Jie išvežė dar gyvą merginą už miesto į atokų kalnuotą Siera Nevados regioną ir „padegė“.

 

Niekas merginų neieškojo

Po Susan nužudymo Theresa  ėmėsi kitos savo dukters Sheilos. Tačiau kadangi ji nedirbo ir niekada nebuvo pakankamai pinigų, tada, pasak Terry, motina privertė 20-metę Sheilą pradėti uždirbti pinigus gatvėje, susitikinėti su vyrais dėl pinigų. „Rūpestinga“ mama netgi susirado pirmuosius klientus.

Iš pradžių Theresa džiaugėsi, kad šeima turi pinigų, bet paskui apkaltino dukrą, kad ji susirgo „bloga“ liga ir pastojo. Už tai uždarė ją į negyvenamą patalpą ir uždraudė kitiems vaikams duoti jai valgyti.  Vargšė mirė po 2 savaičių.

Motina išvežė dukters kūną iš miesto ir paliko jį prie kelio. Grįžusi namo ji pasakė Terry: „Tu esi kitas mano sąraše“. Laimei, ji  nespėjo įvykdyti savo žodžių.

Policijai ilgą laiką nepavyko atpažinti dviejų merginų kūnų. Ir atsižvelgiant į tai, kad Susan ir Sheila neturėjo draugų, kurie galėtų pranešti apie jų dingimą, niekas merginų neieškojo.

Už tai teko „padėkoti“ mamai, kuri neleido vaikams bendrauti su kitais žmonėmis. Motina net uždraudė vaikams eiti į mokyklą, o nė vienas jos sūnus ir dukra nebaigė daugiau nei 8 klasių.

Vėliau Terry tvirtino, kad jos motina privertė ją sudeginti šeimos butą Sakramente, tikėdamasi tokiu būdu sunaikinti įrodymus, kad motina prisidėjo prie dukters Sheilos mirties.

Terry sakė, kad išgelbėjo savo gyvybę tik todėl, kad 1985 metais (būdama 15 metų) pabėgo iš namų. Vėlesniais metais jauniausia Theresos Knorr dukra kelis kartus apskundė motiną valdžiai, tačiau jie kiekvieną kartą tai vadino „fikcija“ ir patarė jai nustoti „šmeižti motiną“.

Theresa Knorr, Robertas jaunesnysis ir Williamas buvo suimti tik 1993 metais, kai Terry susisiekė su laidos „Labiausiai ieškomi amerikiečiai“ autoriumi, todėl turėjo vilties, kad šį kartą tiesa pagaliau išaiškės.

Filmo kūrėjai padėjo Terry susisiekti su  detektyvais, kuriems padedant  buvo rasti seserų kūnai. Turime juos pagerbti, nes jie rimtai įvertino moters žodžius ir pradėjo naują tyrimą, susiejantį 1984 ir 1985 metais įvykusias žmogžudystes.

1993 metų lapkričio 15 dieną Theresa Knorr buvo apkaltinta dviem žmogžudystėmis ir kitais nusikaltimais. Moteris iš pradžių kalta neprisipažino, tačiau sužinojusi, kad Robertas jaunesnysis  sutiko duoti prieš ją parodymus mainais į švelnesnę bausmę, apsigalvojo.

Robertas jaunesnysis pripažino kaltę dėl bendrininkavimo ir gavo trejų metų laisvės atėmimo bausmę. Williamui buvo skirtas lygtinis laikotarpis ir jam buvo liepta gydytis psichiatrijos klinikoje.

Įdomu tai, kad Knorr sutiko pripažinti kalta tik su viena sąlyga – jei jai nebus skirta mirties bausmė. Dėl to 1995 metais spalio 17 d. ji buvo nuteista du kartus iki gyvos galvos su galimybe 2024 metais prašyti prašymą dėl lygtinio paleidimo.

Kalbant apie Terry, pabėgusi ji apsigyveno Jutoje ir įsidarbino bakalėjos parduotuvėje. Ji ištekėjo du kartus ir susilaukė dviejų vaikų. Deja, 2011 metais moteris mirė. Jai buvo tik 41 metai.

“YouTube” stopkadrai

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą