Su savo vienintele vyras nori pusryčiauti nepakilus iš lovos

Kai kurios moterys  neretai susimąsto, kodėl vyras išsirinko ją, o ne kitą moterį. Kokiu principu vadovaujantis vyrai pasirenka ir kodėl juos traukia būtent ta, o ne kita moteris? Išsiaiškinkime.

Beje, lankymasis grožio salonuose, kūno rengyba, masažo procedūros ir madingi drabužiai – visa tai toli gražu nėra sėkmės garantas vyrams.

 

Moteris gali būti fiziškai pasiruošusi, bet endorfinų „kibirkšties“ neatsiranda

Pirmiausiai vyras renkasi moterį pagal fizinius parametrus. Bet tam, kad jis norėtų tęsti santykius su ta moterimi, jame turi užsiliepsnoti aistra ir atsirasti seksualinė trauka. O kad taip atsitiktų,  priklauso nuo daugelio veiksnių. Tai yra, moteris liekna ar turinti antsvorio,  blondinė ar brunetė, plačiais klubais ar siaurais ir taip toliau. Svarbiausia, ar jam patinka jos natūralus  kvapas, kuris ir yra vienas pagrindinių veiksnių, sukeliančių seksualinį potraukį ir aistrą. Kaip matote, iš anksto rezultato numatyti neįmanoma, nes neretai atsitinka, kad moteris yra fiziškai pasiruošusi, bet endorfinų „kibirkšties“ neatsirado.

Jei moteris atitiko pirmąjį punktą, tada vyras sąmoningai ar nesąmoningai ieško, ar jų šeimos vertybės yra panašios. Bet jei vyras nesiruošia tuoktis ir negalvoja apie vaikus, o mergina ar moteris miega su juo ir mato save prie altoriaus, o paskui ir devintą nėštumo mėnesį, vyras tai pajunta intuityviai ir jo potraukis moteriai prapuola. Suprantama, jie išsiskiria.

Bet jei šeimos vertybės yra panašios, pavyzdžiui, abu neturi vaikų ir nesiruošia vargintis su antspaudais pase, tada tokie santykiai gali trukti ilgai ir net baigtis vedybomis. Tai yra, palaikant artimus santykius, gali pasikeisti ir požiūris į šeimos vertybes.

Kitas ne mažiau svarbus veiksnys – poros emocinis suderinamumas.  Pavyzdžiui,  vyrui labai patinka, kai moteris giria jį, sako jam komplimentus, tiesiog dievina jį, o jis tik klauso ir su malonumu priima saldžius žodžius, bet neatsako tuo pačiu. Arba moteriai labai patinka, kad vyras ją priglaustų prie savęs, apkabintų ir pabučiuotų, o jis kiekvieną  kartą vengia tai daryti, išsisukinėja,  tada pora neturi ateities. Kadangi jie bus nuolat nepatenkinti vienas kitu ir vyro potraukis išnyks.

 

Vyras renkasi moterį pirmiausiai iš savo socialinės aplinkos

Tas pats pasakytina ir apie emocinę pusę. Jei moteris nuolat tikisi  ilgos meilės preliudijos ir aistringos nakties, o vyras nuo to tik pavargsta ir jaučiasi išsekęs, tada jo potraukis moteriai dingsta.

Be to gali būti ir dar vienas svarbus neatitikimas. Jei mergina mėgsta užsidaryti miegamajame su augintiniu prie šono, o vyras mėgsta linksmybes su draugų kompanija, leisti vakarus klube, keliauti į kitas šalis, tada anksčiau ar vėliau jo potraukis išnyks ir jis ims dairytis kitos, labiau prie jo prisitaikančios merginos.

Ir dar.  Labiau tikėtina, kad vyras rinksis moterį pirmiausiai iš savo socialinio sluoksnio, kad nekiltų konfliktų su šeima ar draugais. Ko gero jūs visi žinote ne vieną atvejį, kai paprastas, eilinis  vyras sukuria šeimą su pasiturinčia moterimi, verslininke, o ji po to žvelgia į jo aplinką su neslepiamu pasibjaurėjimu. Arba kai  pasiturintis, užimantis svarbias pareigas vyras veda „mergaitę iš kaimo“, o po to jo draugai ir artimieji apkalba ją ir visaip menkina.

Taip pat yra prieštaringai vertinamas teiginys, kad vyras pasirenka moterį, kuri atrodo kaip jo motina. Nebūtinai išoriškai, bet galbūt lygiai taip pat nuoširdi ir maloni arba, priešingai, šalta ir griežta.

Nepaisant  išvardintų dalykų, remiantis statistika, kiekvienai moteriai yra skirtas vyras, kuriam ji  visiškai tinka. Svarbiausia nepraleisti kad ir menkiausios progos, ieškant savo antrosios pusės. Būkite laimingi!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą