Veido savybės gali daug pasakyti apie žmogų. Senovės kinų žinios, padedančios išsiaiškinti veido bruožus, yra tikras lobis žmogaus charakteriui ir temperamentui nustatyti.

“Šį kartą kalbėsime neištikimybę ir veido bruožus, kurie gali būti būdingi jūsų partneriui ir kuriuos reikia išsiaiškinti dar iki tol, kol artimiau su juo susipažinsite, – rašoma knygoje „Unmasking the Face: A Guide to Recognizing Emotions From Facial Expressions“ („Veido demaskavimas: emocijų atpažinimo iš veido išraiškų vadovas“.

Veido išraiškos specialistai išskyrė kelis veido bruožus, kurie nusako perteklinį seksualumą ir dėl to gali lemti neištikimybę santykiuose bei santuokoje. Taigi, jei partnerio didelės, beveik išsipūtusios akys, taip pat didelė burna ir pilnos lūpos, ypač išraiškinga apatinė lūpa, akivaizdu, kad jis flirtuos ir koketuos su keliomis moterimis. Ypač, jei virš viršutinės lūpos pastebimos gana gilios kelios raukšlės ir itin akivaizdžios mimikos raukšlės. Ir dar įprotis laikyti burną pusiau pravirą. Taip pat linkusiam eiti „į kairę“ vyrui būdingi aukšti, vadinamieji „arkiniai“ antakiai išraiškingi apskritimai po akimis ir iššokęs  vadinamasis „Adomo obuolys“.

Nors atskirai išvardinti šie veido bruožai nėra tokie pavojingi. Bet jei jūsų išrinktasis (pasirinktasis) turi daugiau nei 3–4 iš jų ar net visus aukščiau išvardintus, tai gali būti seksualinio palaidumo ženklas.

Nepriklausomai nuo to, tam tikri veido bruožai gali daug pasakyti ir apie teigiamas jūsų partnerio savybes.

Masyvus išraiškingas žandikaulis ir smakras byloja, kad vyro, ypač vyresnio nei 40-50 metų, laukia sėkmingas ir ilgas gyvenimas. Paprasčiau tariant, šis bruožas verčia manyti, kad jūsų partneris gyvens ne tik ilgą, bet ir sėkmingą gyvenimą. Tuo tarpu trumpa nosis su užapvalintu galiuku nurodo gerovės užuomazgas.

O lygus, išraiškingas griovelis tarp lūpų kalba apie gerą reprodukcijos potencialą.

Apvalios, teisingos formos masyvios ausys rodo galimą partnerio dosnumą.

Giliai įdubusios akys yra monogamiško vyro požymis. Tai reiškia, kad santykiuose jis bus nepaprastai ištikimas ir atsidavęs savo mylimam žmogui.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą