Skaičius „13“  laikomas „velnio tuzinu“ arba nepasisekusiu. Jį visada gaubė baisios legendos, įsitikinimai ir prietarai. Nepaisant to, krikščionybėje tai yra grynumo simbolis, Šventoji Dvasia. Todėl užfiksuotas jūsų akimis  skaičius 13:13 laikrodyje reiškia, kad Angelas Sargas siunčia jums gerą ženklą.

 

Simbolizuoja senojo pabaigą ir naujojo pradžią

Laikas 13:13 angeliškoje numerologijoje, priešingai nei tvirtina populiarūs prietarai, laikomas laimingu simboliu. Šis skaičius atneša sėkmę ir meilės reikaluose. Labiausiai tikėtina, kad siekiate šio šviesaus jausmo ir norite jam visiškai atsiduoti. Bet kelyje į šią trokštamą laimę gali kilti sunkumų, todėl tik pasitelkus artimųjų pagalbą, galėsite juos įveikti.

Būkite atsargūs užmegzdami pažintis. Naujas žmogus jūsų gyvenime gali būti pavojingas. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar jūsų aplinkos žmonės turi problemų su įstatymais.

Be to, skaičiai 13:13 laikrodyje simbolizuoja senojo pabaigą ir naujojo pradžią. Tai reiškia, jei ilgai ieškojote darbo, netrukus rasite būtent tai, kas jums patinka. Jei jau daugelį metų esate toje pačioje pozicijoje, tikėkitės paaukštinimo.  Taip pat tikėtina, kad viršininkai pagaliau atkreips į jus dėmesį ir  visos pastangos bus atlygintos pagal nuopelnus.

Ką reiškia skaičiai „1313“ finansuose ir versle?  Tai reiškia, kad pasirinkote teisingą  veiklos kelią ir neabejokite savo veiksmų teisingumu. Tačiau nepamirškite ir konkurentų. Iš jų pusės tikėtinos  gudrybės ar net kiaulystės! Žodžiu, būkite atsargūs, nes gali pakišti koją!

 

Būkite nuolankesni, nesipuikuokite savo sėkme

Be to, laikas 13:13, kurį užfiksuojate akimis ar žvilgsniu laikrodyje, reiškia, kad prasiplės  galimybių  sferos ir jūs greičiausiai pradėsite „kopti į kalną“.  Galite greitai praturtėti. Žinoma, ne be savo pastangų. Teks kaip reikiant paplušėti ir įdėti nemažai darbo ir jėgų! Žodžiu, sėkmė jūsų kišenėje.

Svarbiausia, kad išmoktumėte elgtis atsakingai, protingai. Nes pastaruoju metu, panašu, esate šiek tiek išsibalansavę. Nepamirškite ir emocijų. Priešingu atveju, negalėsite įgyvendinti savo puoselėjamo noro.

Labiau susikoncentruokite ties savimi. Panašu, kad sustojote pusiaukelėje, saviugdos link. Drąsiai siekite tikslų ir raskite įkvėpimo šaltinių. Ir niekada nepamirškite – visiems tenka kristi, bet ne visi pajėgia pakilti.

Būkite nuolankesni, nesipuikuokite savo sėkme, nes greitai galite tapti pavydo objektu. Todėl geriau neprovokuoti žmonių apkalbų.

Ir galiausiai verta atkreipti dėmesį į tai, kad daug kas priklauso nuo jūsų nuotaikos. Jei tikite prietarais, bijote skaičiaus „13“, nesitikėkite sėkmės. Nes tada už kiekvieno kampo įžvelgsite   tykojantį pavojų. Jei  šį skaičių siunčia  jūsų Angelas Sargas, jums negali nepasisekti, nes jam  visada rūpi jūsų gėris.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą