Ypatingos datos turi ypatingą energiją. Skaičiai valdo pasaulį, nes jų yra visur. Lapkričio 11-oji yra unikali diena, per kurią galite pakeisti savo gyvenimą.

Anot žinomos Kazachstano numerologės Klaros Kuzdenbajevos, ne kiekvienas pajėgia pakeisti savo likimą, tačiau laimę gali rasti kiekvienas. Be to, daugelis žmonių gali pasikrauti teigiama energija. Norėdami suprasti šių teigiamų nuotaikų priežastis ir tikrąją jų prasmę, turite atidžiai apsvarstyti šią datą.

 

Vienetas padeda žmonėms rasti ką nors jiems svarbaus

Taigi, kuo ypatinga data 11.11? Natūralu, kad keturi vienetai yra retenybė. Tiksliau sakant, 11.11 yra absoliučiai unikali diena. Tokia ypatinga diena būna tik kartą per metus. Tikriausiai daugelis žmonių norėtų sužinoti, kodėl ši diena tokia svarbi. Nepaisant to, jūs galite ir netgi turite gyventi kaip ir kitomis dienomis. Vis dėlto ši diena skiriasi nuo kitų.

Tik viena diena per metus praeina visiškai nedalomai, kuriai įtaką daro skaičius „vienas“. Apie šio skaičiaus energiją plačiau papasakosime žemiau. Daugelis ekspertų, numerologų mano, kad keturių vienetų energija pridedama prie keturių. Iš dalies jie taip pat teisūs, nes lapkričio 11-oji neišsiverčia be skaičiaus „keturi“ įtakos.

Ši diena palanki darbui – ne tik fiziniam, bet ir intelektualiam. Žmonės, turintys teigiamos energijos, gali lengvai susirasti naujų draugų. Be to, tai gali būti maloni meilės ar verslo pradžia.

„Nebijokite atsigręžti į šią „keturių vienetukų“ dieną, nes būtent lapkričio 11 dieną senos problemos gali jus aplenkti, bet gali priminti ir senos klaidos. Todėl niekam nedalinkite tuščių pažadų, nes bet kokia smulkmena bus labai svarbi“, – įspėja žinoma Kazachstano numerologė.

Anot jos, negalima nieko praleisti. Mat daug žmonių šiuo laikotarpiu demonstruoja neapgalvotą egoizmą ir neteisingai nusistato prioritetus. „Nebūkite godūs – skirkite laiko tiems, kuriuos mylite ir gerbiate. Saugokitės energetinių vampyrų, kurie taip pat labai tampa aktyvūs būtent lapkričio 11 dieną. Be to, žmonės, gimę šią dieną tampa stipresni tiek energetiškai, tiek fiziškai, todėl geriau pasisaugoti arba apskritai vengti jų.

Anot Klaros Kuzdenbajevos, numerologijoje vienetas dažnai klaidingai suvokiamas kaip savanaudiškas skaičius. Vis dėlto visi egoizmo troškimai kyla iš skaičiaus „keturi“. Tuo tarpu vienetas yra labai dvasingas skaičius, kuris išsiskiria skaičių pasaulyje. Jo energija nėra labai stipri, tačiau beveik visur ir visada unikali.

Vienetas padeda žmonėms rasti ką nors jiems svarbaus. Tai reiškia, kad lapkričio 11 dieną kuris nors ras savo meilę, o kažkas – naują pašaukimą, dar vienas – pamestus garažo ar buto raktus. „Viskas priklausys nuo jūsų prioritetų. Vienetas suteikia pasirinkimą žmonėms, kurie eina griežtai apibrėžtu keliu. Dėl tos pačios priežasties vieni savo gyvenimą susieja su sportu, o kiti nori tapti verslininku ar politiku“, – sako numerologė.

Anot jos, visi žmonės be išimties gali rasti ką nors nauja pažįstamuose dalykuose. Gali turėti net kelis aktyvius tikslus, tačiau labiausiai tikėtina, kad jie bus pasiekti arba išsipildys 11.11 dieną arba 11.11 valandą.

 

Veidrodinės datos pasižymi ypatinga magija

Kita vertus, skaičius „vienas“ daro žmones dėmesingesnius. Sustiprėja smalsumas ir žingeidumas, taip pat noras daugiau mokytis, ką nors tyrinėti ir gilintis. Absoliučiai viską, kas vyksta šią dieną, prisiminsite ilgą laiką ar net amžiams.

Žinia, sudėjus keturis vienetus, susidaro skaičius „keturi“. Žmonėms tai gal ir nėra labai svarbu, bet  tiesiog neįmanoma ignoruoti jo energijos. Skaičius „keturi“, kaip jau minėta aukščiau, gali išprovokuoti žmonių godumą ir savanaudiškumą, tačiau šias savybes galima nugalėti arba bent nuslopinti.

Numerologės Klaros Kuzdenbajevos teigimu, skaičių 11.11 derinys – puiki vestuvių data ar laikas.

„Atskirų diskusijų nusipelnė, kodėl vestuvių datą labai pravartu pasirinkti būtent lapkričio 11 dieną. Dauguma jaunavedžių stengiasi pasirinkti gražią vestuvių datą. Pavyzdžiui,2019-09-19, tačiau pagrįstai manoma, kad energetiniu požiūriu ši data gali būti ne pati pozityviausia. Tuo tarpu 11.11 – visai kitas reikalas. Mat vienetai daro didelę įtaką šią dieną sukurtos šeimos ateičiai. Tokioje santuokoje bus daug tarpusavio supratimo ir šviesių akimirkų“, – neabejoja žinoma numerologė.

Jos teigimu, nepaisant to, kad keturi vienetai virsta skaičiumi „keturi“, bet tai negali sutrukdyti šią dieną gauti savo laimės dozę.  Numerologijos specialistė (taip pat ir bioenergetikai) tvirtina, kad lapkričio 11 dieną gali drąsiai planuoti savo vestuvių registraciją. Taip pat ir savo sužadėtuves bažnyčioje.

Savo nuomonę dėl skaičių 11.11 derinio turi ir ezoterikai bei ekstrasensai, tvirtinantys, kad veidrodinės datos pasižymi ypatinga magija. Pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį – šią dieną likimas gali jums atsiųsti įvairių ženklų, įspėjančių apie artėjančius įvykius. Pasistenkite juos pastebėti ir teisingai interpretuoti.

„Tą dieną ypatingos galios turės ne tik meilės burtai, bet ir įvairūs nužiūrėjimai, ritualai, pritraukiantys sėkmę, pinigus ir meilę. Tą dieną stenkitės padaryti viską, ką planavote ilgą laiką. Pavyzdžiui, grąžinkite vyrą į jo šeimą, susitaikykite su buvusiu širdies draugu. Lapkričio 11-ąją – viskas yra įmanoma. Apribojimai gali būti tik jūsų galvose. Todėl niekas neturėtų jūsų gąsdinti ar priversti prarasti tikėjimą savimi“, – sako žinoma Kazachstano numerologė Klara Kuzdenbajeva.

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą