Partnerių nuotrauka

Yra tiek daug įvairiausių straipsnių ir vaizdo įrašų apie manipuliacijas internato platybėse, kad atrodo nieko naujo ir nebepasakysi. Bet turima omenyje daugeliui jau žinomi metodai: ašaros, apmaudas, gailesčio jausmas.

 

Visada laimi tik vienas

Ko gero nei vienas vyras nenori atsidurti situacijoje, kai tokie metodai naudojami prieš jį. Bet jei moteris nuolat manipuliuos ašaromis, vyras nuo tokios tiesiog pabėgs. Kam reikalingi santykiai su verksne, kuri, pasitaikius bet kokiai progai, kelia skandalą ir pykčio pliūpsnius. Arba, anksčiau ar vėliau, atsiras imunitetas šiam metodui.

Taip pat verta pabrėžti, kad tokios manipuliacijos (ašaros, nuoskaudos, įsižeidimai) yra labiau būdingi vaikams, kurie paprastai taip ir elgiasi. O tokiuose tarpasmeniniuose santykiuose, kai moteris įsižeidžia, o vyras stengiasi išpirkti savo kaltę dovanomis – visada laimi tik vienas. Arba tas, kuris manipuliuoja, arba tas, kuris nepasidavė provokacijai.

Tačiau yra manipuliacijų, kurioms neturėtų būti suteikta neigiama reikšmė. Jos naudojamos retai, nes nėra argumentų „apsiverkti“ ar pasakyti konkrečią frazę.

Taigi, įdomu būtų sužinoti, ar yra moterų, kurios taiko tokius „savo tikslo pasiekimo“ metodus.

Aptarkime šias dvi manipuliacijas:

  1. Dėkingumas

Įsivaizduokite situaciją: vyrui visą savaitę nesiseka. Viršininkas piktas, debetas neatitinka kredito ir net buvo skirta bauda už greičio viršijimą. O per išeigines pora susitarė važiuoti  į vasarnamį, kurio  vyras tiesiog nekenčia.

Bet iš tikrųjų moteris pasielgė išmintingiau. Sumokėjo vyro baudą, atšaukė išvyką į vasarnamį, suorganizavo  labiausiai mėgstamą  vyro  pramogą – žūklę su draugais.

Vyrai nėra įpratę skirti tokio dėmesio savo problemoms. Be to, moteris nepriekaištavo jam dėl gautos baudos, neprašė važiuoti kartu į vasarnamį sodinti bulvių, o tik pradžiugino vyrą.

Galvojate, o kur čia yra manipuliacija? Reikalas tas, kad po tokio įvykio daugelis vyrų bus linkę sutikti su daug naudingesniais moteriai sprendimais. Pavyzdžiui, „Aš norėčiau nueiti su draugėmis į klubą ir pažiūrėti vyrų striptizą“.

„Kodėl gi ne, nes žmona leido mane žvejoti“, – pagalvos jis. Arba „Nori nusipirkti dar dvi poras naujų batų? Kodėl gi ne, juk ji man praėjusią savaitę padovanojo sportbačius “.  Ir visai nesvarbu, kad  tie sportbačiai yra penkis kartus pigesni už jos norimus batelius.

Svarbu sukurti situaciją, po kurios vyras pasijustų tarsi skolingas moteriai. Tuo pačiu suteikti jam galimybę atsidėkoti.

Bet svarbu pabrėžti, kad tai netiks kiekvienam vyrui. Yra tokių, kurie sėdi ant sprando ir yra įpratę prie tokio požiūrio. Joks „dėkingumas“ jų neveiks.

  1. Savarankiškumas

Yra moterų, kurioms  nieko nereiškia įeiti į degantį namą ir mėginti užgesinti ugnį. Tai reiškia, kad jos yra nepriklausomos ir todėl nepavyks „prasukti“ šios manipuliacijos. Kadangi vyras jau įpratęs prie tokio elgesio.

Tačiau yra moterų, kurioms reikia pagalbos ar patarimo. Niekas nesako, kad tai blogai ar neteisinga. Tai normalu. Ir kai tokios moterys įjungia režimą „aš pati“, bet dėl to nepriekaištauja vyrui ir nejaučia jokio apmaudo, vyrui pasidaro kažkaip nejauku: „Kodėl neprašo mano pagalbos?“.

Patikėkite, anksčiau ar vėliau, vyras norės padėti savo moteriai. Jam labai trūks savęs įtvirtinimo: kad štai jis vyras, kupinas jėgų, o nepadeda moteriai.

Juk dar ne taip seniai moteris su juo konsultavosi, prašė pagalbos – jis jautėsi lyderiu ir santykių autoritetu. Bet kai moteris viską pradėjo daryti pati, vyras neteko šios pagarbos jausmo. Todėl jis gali specialiai prašytis padėti. Ir  jau tada protingos moterys pradeda vyti iš savo vyrų virveles.

Vėlgi, šios manipuliacijos pasiteisina tik su stipriais vyrais, kurie nėra įpratę sėdėti ant moterų sprando. Taip pat viskas priklauso ir nuo paties žmogaus.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą