Vienas paslaptingiausių Visatos dėsnių yra vadinamasis niekšybės dėsnis. Ko gero ne vienas iš jūsų susimąsto, kodėl blogi dalykai nutinka geriems žmonėms, o blogiems neretai pavyksta išsisukti. Žinomi bioenergetikai Davidas Nichollsas ir  Stuartas Fergusonas  knygoje „Bioenergetics“.  pateikia rekomendacijas, padedančios padeda apeiti ar pakeisti niekšybės dėsnį ir kontroliuoti tai, kas vyksta.

 

Tai lemia, kai žmogus nustoja ar nesistengia pozityviai mąstyti

Anot bioenergetikų Davido Nichollso ir  Stuarto Fergusono, labai dažnai būna situacijų, kai nenumatyti sunkumai trukdo pasiekti tikslą. Vadinamasis  niekšybės įstatymas galioja visose gyvenimo srityse – pradedant kasdieninėmis smulkmenomis, baigiant rimtu verslu. Ne vienas iš mūsų susidūrė su nemaloniomis situacijomis. Pavyzdžiui, automobilis sugenda pačiu netinkamiausiu momentu, telefonas išsikrauna bekalbant per svarbias derybas, o prieš atsakingą susitikimą kava išsilieja ant baltų marškinių. Tokiose situacijose nevalingai kyla klausimas: „Kodėl būtent dabar? „Kodėl man taip nutiko?“. Šios frazės jau tapo sparnuotomis, bet daugelis susimąsto, kodėl geriems žmonėms visada nutinka blogų dalykų? Ar tai galima pakeisti? Ir jei įmanoma, tada kaip?

Pagal niekšybės dėsnį, jei yra bent menkiausia rizika, kad gali kilti pavojus ir atsirasti nemalonumai ar bėda, tai būtinai ir įvyks. Knygos autorių manymu, ši taisyklė dažniau pasiteisina tiems, kurie per daug rimtai žiūri į problemas ir labai nerimauja dėl galimų nesėkmių. Tai lemia, kai žmogus nustoja ar nesistengia pozityviai mąstyti.

„Galima išvardyti daugybę gyvenimo situacijų, kurios išbando gerus žmones. Kaip keistai tai benuskambėtų, bet dėl daugelio savo problemų yra kalti patys žmonės. Visata visada siunčia signalų ir įspėjimų, kurių žmonės tiesiog nepastebi ar nenori pastebėti, todėl jie patiria įvairių rūpesčių, bėdų ir nemalonumų“, – rašo knygos autoriai.

Anot jų, žmonių galimybės yra didžiulės, bet daug kas priklauso nuo vidinio nusiteikimo ir požiūrio į gyvenimą. O niekšybės dėsnis yra ne kas kita, kaip neigiamo mąstymo, neatsakingumo, neracionalumo, nerimo ir problemų fiksavimo rezultatas.

Akivaizdu viena, kad niekšybės dėsnis nėra panašus į bumerango įstatymą ir jų negalima tapatinti. Viskas vyksta dėl to, kad daugelio žmonių galvose fiksuojamos neigiamos programos: žemas savęs vertinimas, nesaugumo pojūtis, nepasitikėjimas kitais. Šie ir panašūs neigiami veiksniai ir pritraukia visą eilę nesėkmių. Norėdami to išvengti, turite pakeisti savo pasaulėžiūrą ir praktikuoti pozityvų mąstymą.

 

Reikia spręsti iškilusias problemas, o ne susitaikyti su jomis

Ar galima išvengti arba apeiti niekšybės dėsnį? Norint tai padaryti, pirmiausiai reikia išmokti objektyviai vertinti įvykių svarbą. Anot bioenergetikų Davido Nichollso ir  Stuarto Fergusono  niekšybės dėsnis daro tokį stiprų poveikį žmonėms dėl to, kad jie linkę dėl savo problemų kaltinti kitus, o ne save. Pavyzdžiui, buvo atleisti iš darbo – kalti viršininkai, o ne jų pačių neatsakingumas. Todėl norint apeiti ar išvengti „niekšybės įstatymą“, reikia vadovautis taisykle: gyvenimą sudaro 15 proc. įvykių ir 85 proc. reakcija ir požiūris į juos.

„Prisiminkite minties galią. Vadovaujantis ezoteriniais mokymais, Visata, daugiau ar mažiau,  reaguoja į žmogaus norus, bet jei jie yra nerealūs, suprantama,  negali būti įgyvendinti ir sėkmingi. Todėl rekomenduojama užsibrėžti tik pasiekiamus norus ir tikslus ir po to galvoti apie jų išsipildymą. Taikant šį požiūrį, niekšybės dėsnį galima apeiti ar išvengti. Ir po to neteks skųstis ir klausti savęs: „Kodėl man taip nesiseka?“, – rašoma knygoje.

Kitas patarimas: stenkitės kuo daugiau mąstyti pozityviai. Žinia, sėkmė negali tęstis amžinai, bet nerimas ir baimė dėl to gali tik prišaukti ar suaktyvinti niekšybės dėsnį. Niekas nėra apsaugotas nuo problemų ir nesėkmių, bet jei visą laiką piešite mintyse baisius įvykių scenarijus, tada jūsų gyvenimą ir gali užgriūti nesėkmių lavina. Norint to išvengti, pirmiausiai reikia išspręsti iškilusias problemas ir sunkumus, o ne susitaikyti su jomis ar nukišti kur nors už kampo ir apsimesti, kad nieko neįvyko. Ir jei jūs dabar išgyvenate sunkų laikotarpį, niekada nepamirškite, kad po nakties ateina diena, o juodąjį gyvenimo periodą keičia baltasis, nes problemos ir bėdos taip pat nesitęsia amžinai. Be to, norint išvengti ar „suminkštinti“ niekšybės įstatymą, turite su pasitikėjimu žiūrėti į ateitį ir tikėti savo jėgomis. Jau ne kartą įrodyta, kad mąstymą pakeitęs žmogus iš esmės pakeičia ir savo gyvenimą į gerąją pusę.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą