Mokslininkai įrodė, kad lytiniai santykiai, užsimovus kojines tikrai gali būti ryškesni ir žavesni, nes jei žmogaus yra šiltos kojos, jis lengviau pasiekia orgazmą. Archyvo nuotrauka

Šioje apžvalgoje susipažinsite su mažai žinomais faktais apie intymumą. Tai viena įdomiausių ekspertų diskusijų temų. Tačiau, nepaisant daugybės straipsnių ir informacijos, ji vis dar nebuvo iki galo ištirta. Taigi, apsišvieskime!

 

 1. Mokslininkai įrodė, kad lytiniai santykiai, užsimovus kojines tikrai gali būti ryškesni ir žavesni, nes jei žmogaus yra šiltos kojos, jis lengviau pasiekia orgazmą. Todėl gal nereikėtų versti partnerio nusimauti kojinių?
 2. Nustatyta, kad moters orgazmo trukmė yra maždaug 20 sekundžių, vyrams pasisekė mažiau – 6 sekundes.
 3. Ar girdėjote ką nors apie paslaptingą viršutinį kairįjį klitorio kvadratą? Gydytojų ir iliustruoto didžiulių orgazmų vadovo autorių Steve’o ir Veros Bodansky‘ių atlikti tyrimai rodo, kad moters klitoryje yra specifinė sritis, kuri yra jautriausia ir teikia didžiausią malonumą – viršutinis kairysis kvadratas. Vyrai, atkreipkite dėmesį!
 4. Niujorko universiteto mokslininkai išsiaiškino, kad vyrų spermoje yra medžiagų, padedančių įveikti depresiją. Jos turi raminamąjį ir migdomąjį poveikį, teigiamai veikia užmezgant emocinį ryšį su partneriu, gerina nuotaiką. Arbatiniame šaukštelyje sėklų skysčio yra tik maždaug 5 kalorijos ir daug vitaminų.
 5. Lytinio akto metu išjungiama smegenų dalis, atsakinga už nerimą ir baimę. Ar jaučiate nerimą? Dabar jūs žinote, ką daryti!
 6. JAV Nacionalinės sveikatos statistikos centro duomenimis, vidutiniškai vyras miegodamas patiria apie devynias erekcijas ir nebūtinai sapnuoja erotinį sapną.
 7. Mokslininkai atrado ryšį tarp obuolių ir intymumo. Pasirodo, norint padidinti lytinį potraukį, reikia valgyti obuolius. O jei norite stabilaus lytinio potraukio, valgykite obuolius kiekvieną dieną!
 8. Pasirodo, jei vyras keletą metų susilaiko nuo lytinių santykių, yra tikimybė, kad jo penis gali sumažėti, nes reikia treniruoti raumenis. Todėl labai gerai pagalvokite, jei vyras sako, kad seniai nieko neturi…
 9. Mokslininkai išsiaiškino, kad per savo gyvenimą stipriosios lyties atstovai pagamina maždaug 13 litrų sėklinio skysčio.
 10. Lytinis aktas teigiamai veikia sveikatą, normalizuoja kraujospūdį ir skatina endorfinų gamybą – gydo galvos skausmą. Taigi, atkreipkite dėmesį! Jei jūsų merginai skaudės galvą, dabar žinote, kaip ją „gydyti“!
 11. Mokslininkai išsiaiškino, kad tik žmonės, pigmėjos šimpanzės ir delfinai gali užmegzti intymumą siekdami malonumo.
 12. Senovės graikai vartojo žargoninį žodį, reiškiantį oralinį intymumą, kuris buvo išverstas kaip „groti fleita“.
 13. Didžiosios Britanijos sociologai išsiaiškino, kad maždaug 50 procentų merginų taip nepasitiki savimi, kad mieliau intymiai bendrauja tik tada, kai yra neblaivios.
 14. Mokslininkai išsiaiškino, kad 85 procentai vyrų, mirusių intymumo metu nuo miokardo infarkto, apgaudinėjo savo žmonas. Verta pagalvoti…
 15. Mokslininkai nustatė, kad intymumas gerina atmintį, nes sustiprėja kraujotaka smegenų hipokampo srityje. tada mes pradedame geriau įsiminti atskirus žodžius, frazes ir sakinius.
 16. Istorijoje žinomi atvejai, kai gimdydamos moterys patyrė galingiausią savo gyvenimo orgazmą.
 17. Pasirodo, kad per Pirmąjį pasaulinį karą Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministerijos Slaptosios žvalgybos tarnybos darbuotojai sėklų skystį naudojo kaip nematomą rašalą. Tačiau dėl nemalonaus kvapo, kurį skleidė žinutės, nusprendė šio neįprasto metodo atsisakyti.
 18. Ilgų tyrimų ir apklausų metu paaiškėjo, kad moterys apie lytinį aktą galvoja daug dažniau nei vyrai. Ir jos taip pat žiūri pikantiškus vaizdo įrašus, kaip ir vyrai.
 19. Lytinio akto metu, o tiksliau orgazmo metu, vyrų ir moterų širdies susitraukimų dažnis viršija 140 dūžių per minutę. Bet kuriuo kitu metu, esant tokiam pulsui, tektų kviesti greitąją pagalbą.
 20. Graikai pirmauja pasaulyje pagal seksualinį aktyvumą. Per metus jie užsiima seksu vidutiniškai 138 kartus. Paskutinė vieta priklauso japonams – 45 kartus per metus.
 21. Jei į aspirino kapsulę įpilsite nedidelį kiekį sėklų skysčio, galėsite atgaminti visą dabartinę mūsų žemės populiaciją.
 22. Hormonas feniletilaminas, kurio yra šokolade, yra atsakingas už seksualinį potraukį, ir meilę. Jei jaučiatės vieniši ir liūdite, suvalgykite šokolado ir jausitės geriau!
 23. Pasirodo, actekų kultūroje avokadas buvo laikomas pačiu galingiausiu afrodiziaku. Merginoms net nebuvo leista į jį žiūrėti.
 24. Pagal statistiką populiariausia mylėjimosi vieta yra lova. Antroji vieta yra automobilis.
 25. Mokslininkai išsiaiškino, kad sekso metu gaminami emocinio intymumo ir laimės hormonai išsilaiko nuo 2 iki 4 dienų, o tai suteikia mums gerą nuotaiką. Todėl nebūtina mylėtis kiekvieną dieną – net jei tai darote kartą per savaitę , nuo to jūsų artumas su partneriu nesumažės.
 26. Sklando mitas, kad kiekvienas lytinis aktas turi baigtis orgazmu – tai netiesa net tarp stipriosios lyties atstovų. Ejakuliacijos metu jie ne visada patiria tikrą orgazmą. Moterims viskas daug prasčiau: tik 29 proc. iš jų intymumas baigiasi orgazmu.
 27. Įsimylėjęs žmogus atrodo jaunesnis. Senėjimo instituto mokslininkų eksperimentais nustatyta, kad vyresni nei 50 metų vyrai ir moterys, kurie, be tinkamos mitybos ir fizinio aktyvumo, turi sveiką seksualinį apetitą, atrodo jaunesni už bendraamžius ir jaučiasi daug geriau.

 

parengta pagal „Sciene News“

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą