Pasitelkus numerologiją galite sužinoti, kokia bus bendra su tuo ar kitu žmogumi ateitis. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia žinoti jo vardą ir gimimo datą. Paprasti skaičiavimai padės suprasti, kur veda santykiai.

Surasti tikrąją meilę yra tikra sėkmė. Kad tas turtas nenusigręžtų nuo jūsų, pabandykite panaudoti meilės talismanus, ypač jei skaičiai ir vardai jums žada santykių problemų.

Taigi, paimkime du vardus ir dvi datas. Pavyzdžiui, Asta ir Tomas, 2004-01-28, 2002-11-10. Atliekant skaičiavimus, reikia gauti vieną skaičių, kurio išaiškinimą galima perskaityti žemiau. Pirmasis žingsnis – paversti vardų raides skaičiais. Tam jums prireiks abėcėlės, kur kiekvienos raidės skaičiai pateikiami iš eilės:

Aa-1; Ąą-2; Bb-3; Cc-4; Čč-5; Dd-6; Ee-7; Ęę-8; Ėė-9; Ff-10; Gg-11; Hh-12; Ii-13; Įį-14; Yy-15; Jj-16; Kk-17; Ll-18; Mm-19; Nn-20; Oo-21; Pp-22; Rr-23; Ss-24; Šš-25; Tt-26; Uu-27; Ųų-28; Ūū-29; Vv-30; Zz-31; Žž-32.

Dabar mes tiesiog susumuojame visus skaičius, atitinkančius raides, taip pat pridėdami skaičius, kurie sudaro gimimo datas. Turime gauti skaičių nuo 1 iki 9, todėl turime sudėti skaičius, kol rezultatas patenkins šią sąlygą: 1 + 0 + 0 = 1.

Taigi, Asta (2004-01-28) – 1+2+4+2+6+1+2+0+0+4+0+1+2+8=33=3+3=6

Tomas (2002-11-10) – 2+6+2+1+1+9+1+2+4+2+0+0+2+1+1+1+0=35=3+5=8

Gauname: ji – skaičius 6, o jis – skaičius 8.

 

Skaičių išaiškinimas

Vienetas

Šis skaičius reiškia, kad du žmonės yra nepaprastai artimi ir laikui bėgant jų artumas tik sustiprės. Tai reiškia, kad kuo ilgiau šie du žmonės yra šalia, tuo mažiau jiems gresia išsiskyrimas. Jų energetiniai laukai tarsi prasiskverbia vienas į kitą ir susilieja į vieną. Atsiranda labai galingas ryšys, kurį nutraukti nėra lengva.

Dvejetas

Skaičius „2“ reiškia, kad du žmonės yra pakankamai toli vienas nuo kito. Laikui bėgant, jie negalės energingai suartėti. Šioje būsenoje jie gali gyventi labai ilgai. Deja, išsiaiškinti tikrus antrosios pusės ketinimus ir mintis tokioje poroje greičiausiai nepavyks.

Trejetas

Skaičiavimuose gautas skaičius „3“ reiškia, kad santuoka ar santykiai yra palankūs. Tai tikri sielos draugai, kurie tiesiog sukurti vienas kitam. Kita vertus, „trejetukas“ įspėja, kad porai gali kilti daug bendrų problemų. Bet yra trys naudingi būdai, kaip išspręsti problemą.

Keturi

Šis skaičius yra visiškos harmonijos personifikacija. Tokie santykiai bus stabilūs dar daugelį metų. Tokioje sąjungoje yra daug teigiamų dalykų, tačiau yra ir keletas karminių niuansų. Bet apskritai viskas yra kuo puikiausiai surinkta, suderinta ir sujungta.

Penki

Skaičiavimuose gautas skaičius „5“ rodo, kad santykiuose vienas iš dviejų žmonių stengiasi dominuoti kito atžvilgiu. Tai labai sudėtingi karminiai santykiai, kuriuose gali būti daug trūkumų ir problemų. Išsprendę šias problemas, galite tapti laimingi visam laikui, tačiau daugelis neatlaiko likimo išbandymų.

Šeši

Skaičius „6“ rodo, kad santykiai kupini romantikos ir meilės. Bet jie gali būti labai trumpalaikiai. Jei pora ilgą laiką buvo tokiuose santykiuose, tai reiškia, kad jie sugebėjo rasti raktą suprasti vienas kito vidinį pasaulį. Nors jų aistra ir neuždegė meilės, bet virto šiluma, kuri šildo abi širdis.

Septyni

Šis skaičius reiškia, kad dviejų žmonių santykius priskiria pats likimas, karma ar Visata. Jiems tereikėjo pradėti, bet niekas negali pasakyti, kada jie baigsis. Faktas yra tas, kad jie labai reikalingi vienas kitam, norint išmokti šiems dviem įsimylėjėliams ko nors labai svarbaus.

Aštuoni

Tokioje meilėje yra abipusis supratimas, taip pat bendri tikslai. Šie žmonės gali būti ar tapti puikiais verslo partneriais, ne tik įsimylėjėliais. Tarp jų yra ne tik patrauklumas. Tai draugystė, bičiulystė, komandinis darbas.

Devyni

Skaičius „9“ gaunamas skaičiuojant tas poras, kuriose trauka arba išnyksta, arba vėl atsiranda. Šiems žmonėms reikia skirti tik šiek tiek daugiau laiko nuoširdiems pokalbiams ir būti bent šiek tiek nuoširdesniais vienas kitam. Tokiu atveju bėdos juos aplenks ir  netaps staigaus išsiskyrimo priežastimi.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą