Lietaus vanduo pasižymi ypatinga energija. Žmonėms, kurie yra susipažinę su ezoterika ir tie, kurie nori pasisekimo gyvenime, papasakosime apie neįprastus lietaus vandens panaudojimo būdus. Lietaus vanduo turi ypatingą galią, nes yra tiesiogiai susijęs su gamta ir jos nevaldoma galia. O gamtos elementai, kaip žinote, daro didžiulę įtaką mūsų gyvenimui.

 

Savo galiomis nė kiek nenusileidžia nuo šventinto vandens

Daugybė legendų, mitų ir paslapčių buvo siejama su lietumi nuo ankstyvosios civilizacijos ištakų. Dabar, kai mokslas paaiškino beveik viską, kas susiję su tokio pobūdžio gamtos reiškiniais, lietaus vandenyje išlieka kažkas neįprasto. Mat lietus turi savo ypatingą energiją. Lietaus vandens drėgmė, kuri ilgainiui išgaruoja, neutralizuoja neigiamus krūvius, o būdamas debesyse, pasikrauna vėjo ir oro jėga.

Anot bioenergetikų, dirbančių su vandens atmintimi, lietaus vanduo  gali būti įkrautas tiek teigiama, tiek ir  neigiama energija. Tai priklauso nuo mėnulio būklės – blogiausio scenarijaus, kai lietus lyja per mėnulį. Likusiose fazėse lietus gali būti renkamas ir naudojamas energijai padidinti ar apeigoms sustiprinti.

Jei turite galimybę surinkti lietaus vandenį, būtinai ja pasinaudokite. Surinktas per jaunatį arba mėnulio augimo metu, lietaus vanduo sugeria didžiausią jėgą, kuris savo galiomis nė kiek nenusileidžia nuo šventinto vandens.

Lietaus vanduo gali būti naudojamas norint sustiprinti ritualus, apeigas. Tai labai padidina užkalbėjimo galią.

Vienintelė išimtis yra atvejis, kai reikia gerti  paprastą šulinio ar šaltinio vandenį, nes mokslininkai nerekomenduoja gerti lietaus vandens net ir užvirinus jį. Ypač tai taikoma tiems regionams, kuriuose yra daug įmonių ir gamyklų.

Užtat norėdami pagerinti  savo ir savo artimųjų energiją, skalbkite drabužius tokiu vandeniu.

Jei prausitės lietaus vandeniu, galite pritraukti sėkmės. Sustiprinti namų energiją ir uždėti apsaugą jai padės, jei nuolat skalbsite užuolaidas, plausite grindis, langus lietaus vandeniu.

 

Galite pritraukti sėkmės ir atsikratyti kliūčių bei baimių

Tuo tarpu norint pagerinti ir atjauninti odą, lietaus vandeniu kruopščiai ją nuvalius, pašalina toksinus, leisdamas odai laisvai kvėpuoti.

Ko gero kiekviena šeimininkė žino,  kad nepamainomas yra lietaus vanduo kambarinių augalų laistymui. Lietus gerai veikia dirvožemį, todėl kuo dažniau šiuo vandeniu laistykite namų augalus. Kaktusai ypač mėgsta lietaus vandenį.

Yra daug populiarių nervinio streso gydymo būdų, tačiau vienas efektyviausių yra įlašinti porą lašų lietaus vandens į maistą ar vaistus.  Suprantama, toks vanduo turi būti surinktas atokiau nuo miesto. Pavyzdžiui, gyvenant vasarnamyje ar vienkiemyje.

Gamta mums suteikia novatoriškų būdų, kaip sustiprinti savo energiją ir pagerinti sveikatą. Jums tiesiog reikia daugiau apie tai domėtis ir sužinoti.

Pasirodo, lietaus reikia ne tik tam, kad Žemė būtų prisotinta drėgmės. Padedant lietaus vandeniui galite pritraukti sėkmės ir atsikratyti kliūčių bei baimių.

Net mūsų protėviai lietų laikė geru ženklu. Ir daugelis šamanų dešimtmečiais tobulino savo ryšį su pasauliu, norėdami išmokti savavališkai sukelti šį gamtos reiškinį.

Žinia, lietus yra vanduo, krintantis iš dangaus. Būtent todėl daugelis suteikia jam magiškų savybių. Jis yra vienas iš keturių elementų, kuriuos pasitelkus, galite įgyvendinti bet kokį norą. Pakanka tik laikytis tam tikrų taisyklių ir tada gerovė pati ateis į jūsų namus.

Visi šie ženklai yra laiko patikrinti ir daugeliui žinomi, tačiau ne visi į juos kreipia dėmesį. Bet jei norite pakeisti savo gyvenimą ir sulaukti Visatos palaikymo, labai pravartu būtų atkreipti dėmesį į tokius ženklus iš viršaus.

 

Vanduo yra puikus laidininkas

Yra manoma, kad jei vestuvių dieną lyja, jaunavedžiams labai pasisekė. Tai reiškia, kad pats dangus palaimino tokią sąjungą ir ji bus ilga bei tvirta. Paprastai jaunavedžių santykiai tokiais atvejais yra grindžiami ne tik abipuse meile, bet ir pasitikėjimu bei pagarba.

Jei jūs rengiatės vykti į ilgą kelionę ir staiga pradeda lyti, tai taip pat laikoma geru ženklu. Taigi  Visata praneša, kad kelias bus lengvas ir nesijaudinsite dėl smulkmenų.

Jei per kurio nors gimtadienį pradeda smarkiai lyti, sukaktuvininkui žadama didelė sėkmė versle. Toks ženklas reiškia, kad visus kitus metus sėkmė lydės jus bet kokiose veiklos sferose. Svarbiausia yra laiku pastebėti ženklus ir klausytis vidinio balso. Yra ir kai kurių kitų ženklų, susijusių su lietumi, galinčių pritraukti gausą į jūsų gyvenimą. Pavyzdžiui, pliaupiant lietui išsiimate pinigus iš bankomato arba perkate kokį nors stambų daiktą.

Lietuje atliekamos ir apvalymo apeigos. Šis ritualas atėjo iš šamanistinių praktikų. Mokslininkai jau seniai įsitikino, kad vanduo yra puikus laidininkas. Jis taip pat pasižymi geromis valymo savybėmis. Štai kodėl naudinga atsistoti į šiltą vasaros lietų ir nuplauti visą susikaupusį negatyvą.

Jei jūsų gyvenime kažkas negerai ar negalite įveikti kokių nors sunkumų ar problemų, tiesiog palaukite, kol maži lašai pradės lašėti iš dangaus ir išeikite į lauką.

Tokie lietūs gali išvalyti ne tik kūną, bet ir sielą. Ir norėdami sustiprinti efektą, pabandykite įsivaizduoti, kaip vandens srautai nuo jūsų nuplauna visą susikaupusias neigiamas emocijas.

Visais laikais lietus buvo susijęs su kažko naujo pradžia. Taip pat buvo manoma, kad jis pritraukia sėkmę. Norint tai padaryti, tereikia stovėti po lašais ir išsakyti savo norą. Savo svajones galite įgyvendinti įvairiais būdais, svarbiausia aiškiai suprasti, ko būtent norite.

 

4 KOMENTARAI

  1. Hey there! Someone in my Facebook group shared this website with
    us so I came to give it a look. I’m definitely enjoying the information. I’m book-marking and will be tweeting this to my followers!
    Superb blog and outstanding design.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą