Tuo atveju, kai vyras sugebėjo patraukti jūsų dėmesį, veiksmai gali būti tokie: jis žiūrės į jus tarsi užburtas, nė sekundei nenukreipdamas žvilgsnio. Archyvo nuotrauka

Kartais taip sunku nustatyti priešingos lyties simpatijas, nes vyrai visada įpratę slėpti savo jausmus, kadangi bijo būti atstumti. Ne veltui sakoma, kad akys yra sielos veidrodis. Įsimylėjęs vyras stengiasi kuo daugiau laiko praleisti šalia simpatijos objekto ir tam išnaudoja visas galimybes. Už jo išorinės ramybės dažnai slepiasi vidinis uraganas ir beprotybė. Norėdami tai patikrinti, turite stebėti šiuos įsimylėjusio vyro požymius, žvelgiančius į merginą ar moterį: jo kryptį, akių kontakto trukmę, vyzdžių dydį.

 

Akių kontakto trukmė

Tokiu atveju reikia pritaikyti elementarius matematinius įgūdžius ir paskaičiuoti, kiek laiko reikia bendram akių kontaktui. Mokslininkai mano, kad jei vyras nuolat žiūri į moterį ilgiau nei 10 sekundžių, greičiausiai jis jaučia ne tik simpatiją, bet ir meilę. Trumpesnis žvilgsnis moters kryptimi rodo, kad trūksta susidomėjimo ja. Nesidrovėkite ir būkite savimi! Pažvelkite į pačias jos sielos gelmes!

Vyzdžių dydis

Pasak fiziologų, meilė pirmiausia yra cheminė reakcija. Emocinis pakilimas, kurį žmogus patiria įsimylėjimo laikotarpiu, paaiškina norepinefrino, dopamino, adrenalino ir oksitocino gamybą. Laimei, nervų sistemą nėra taip lengva apgauti, todėl atkreipkite dėmesį į savo mylimojo vyzdžius.

Beje, ar pastebėjote, kad daugelis gamintojų gaminių reklamai naudoja modelius su išsiplėtusiais vyzdžiais? Anot rinkodaros specialistų, tokia technika padeda pakelti pardavimų lygį.

Žiūrėjimo kryptis

Būdamas draugų ar pažįstamų kompanijoje, įsimylėjęs vyras ieškos jūsų akimis arba bandys patraukti akį. Iš pradžių galite to nepastebėti, užsiimti kokiais nors asmeniniais ar darbo reikalais, tačiau faktas lieka faktu: vyras su dideliu susidomėjimu stebės, kas vyksta. Tai atsitinka psichikos lygmeniu ir visai nesąmoningai. Skirkite šiek tiek laiko ir nustatykite priešingos lyties įsimylėjusio žvilgsnio kryptį.

Ir dar keli pastebėjimai

Tuo atveju, kai vyras sugebėjo patraukti jūsų dėmesį, veiksmai gali būti tokie: jis žiūrės į jus tarsi užburtas, nė sekundei nenukreipdamas žvilgsnio arba gali parausti, susigėsti ir pasistengti kuo greičiau nukreipti žvilgsnį.

Be to, jo žvilgsnis gali būti kaip vaiko, nuoširdi, „spaudžianti“ ir verianti. Taip pat galima perskaityti jo žodžius, žiūrint į akis: „Na, jau atkreipk į mane dėmesį! Aš tave myliu, bet ką tu jauti?“. Kartais jo akys gali pradėti spinduliuoti ir tada tikrai nepaliks abejingų.

Svarbus neverbalinės jausmų raiškos elementas – „žaidimas antakiais“. Tarsi sustingę antakiai rodo susidomėjimo stoką. Paaukštinti – perteikia įvairiausias emocijas – nuostabą, pasigėrėjimą, susižavėjimą, norą patraukti dėmesį. Tokie antakiai daro žvilgsnį atviresnį, tarsi „atveria“ akis, siekiant sumažinti atstumą tarp pašnekovų.

Kai kurie gundymo teoriją iki tobulumo išstudijavę  vyrai kalbant gali tikslingai pažvelgti merginai į akis, kad įtikintų ją savo jausmų nuoširdumu ir ketinimų rimtumu. Nepasiduokite šiam triukui. Jei už žavios šypsenos jums sunku įžvelgti tuščią ir šaltą jo žvilgsnį, patikrinkite, kaip įdėmiai jis jūsų klausėsi: užduokite klausimą apie tai, ką pasakėte prieš penkias minutes. Jei jis negalės į tai atsakyti ir bandys viską nuleisti juokais arba pakeisti pokalbio temą, išvada peršasi savaime.

Jei jaučiate, kad pakliuvote į intriganto ir melagio jauką, tai taip pat galima suprasti pagal kai kuriuos ženklus: jis paliečia ausų spenelius, nosies galiuką, jis pasiremia smakrą delnais, mirksi, prisimerkia, žiūri į šalį. Taip pat jo lūpos  gali būti perkreiptos į šypseną, kuri simbolizuoja nepasitikėjimą, susierzinimą, pyktį.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą