Kaip manote, koks moteriai patraukliausias vyro ūgis? Nors tai iš dalies priklauso nuo vyro ir moters, bet yra daugybė moterų, kurios pirmenybę teikia aukštiems vyrams. Ir čia yra keletas priežasčių.

 

Aukšta moteris šalia žemo ūgio vyro iškart atkreipia dėmesį

Moterys nori šalia aukšto vyro jaustis mažomis ir tarsi už mūro sienos. Ne paslaptis, kad nemažai turi savivertės problemų, todėl būdamos šalia aukšto vyro jos jaučiasi trapios, bet saugios. Užtat tokios moterys jaučiasi nejaukiai šalia žemo ūgio vyro.

Jos nori jaustis mylimos, o ne motina vyrui. Kai žemas vyras apkabina aukštą moterį, ji jaučiasi kaip motina, apkabinusi vaiką.

Visuomenėje gyvuoja nuomonė, kad moteris turėtų būti žemesnė už vyrą. Aukšta moteris šalia žemo ūgio vyro iškart atkreipia dėmesį. Tai laikoma, kad nenormalu. Net jei tokia pora palaiko gerus santykius, apie juos atsiliepia neigiamai, todėl žmones erzina tokio tipo dėmesys. Tačiau nereikia laikytis šių stereotipų!

Tai yra trys pagrindinės priežastys, kodėl moterų nežavi žemaūgiai vyrai. Suprantama, ūgis santykiuose tikrai nevaidina jokio vaidmens. Viskas priklauso nuo žmogaus. Nuo to, kas jis yra gyvenime, nuo jo savivertės, savigarbos ir pagarbos moteriai.

 

Jei tarp moters ir vyro yra emocinis ryšys, nesvarbu bet koks ūgis

Žmogaus asmenybė, jo požiūris į gyvenimą gali lengvai įveikti tokį trūkumą kaip žemas ūgis. Nepaisant fizinių aspektų, nemažai moterų žemo ūgio vyriškos lyties atstovai atrodo net patrauklūs, nes tokie vyrai yra linkę bandyti kompensuoti savo ūgį karjeros siekimu, užimti reikšmingą padėtį visuomenėje, būti reiklūs sau ir kitiems. Tai vilioja moteris, tokie vyrai yra populiarūs, kad ir kokio ūgio jie būtų, lyginant su moterimi. Turėkite tai omenyje.

Moterys yra labai emocingos, o jei tarp jos ir vyro yra emocinis ryšys, moteris nepaisys jokių ūgio skirtumų. Būkite atviri, draugiški su jus dominančia moterimi ir rasite kelią į jos širdį. Suteikite jai galimybę jaustis saugiai, taip pat gražiausiai, mylimiausiai, vienintelei pasaulyje ir jūs užkariausite jos širdį.

Atminkite, kad nusipelnėte moters, kuri priima jus tokį, koks esate, žinoma, jei priimate ją tokią, kokia ji yra.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą