Taip jau gamtos sutvarkyta, kad žmonės, kaip ir kiti gyvi padarai, turi poruotis. Ir mums tiesiog verkiant Bet kodėl tiek daug yra nelaimingai įsimylėjusių? Tiesiog patologiškai. Ar dažnai tenka susimąstyti, kodėl jūs vis dar  vieniši? Taigi, mes mėginsime išsiaiškinti tuos atvejus, kai pasaka „jie ilgai ir laimingai gyveno, kol mirtis juos išskyrė“ yra neįmanoma.

Tikėtina, kad ne viena mergina ar moteris yra uždavusi ne vieną kartą sau klausimą: „Kodėl aš tokia graži, gera ir nuostabi, vis dar vieniša?“ O jei atsakymo nerandate, jums pirmiausiai verta pagalvoti, ar tinkamai bendraujate su priešingos lyties atstovais? Tikrai nereikėtų prisidengti nesėkmėmis meilėje. tikrai nėra verta. Ko gero dažna moteris, o neretai ir mergina gali „pasigirti“ bent keliomis išgyventomis nelaimingomis meilėmis. Įsidėmėkite, kad tai buvo ir praėjo, todėl laikas judėti toliau, neatsisukinėjant į praeitį.

Kas žino, gal visos šios patologinės meilės nesėkmės yra tik neteisingas jūsų pasirinkimas? Meilės romano scenarijus, kurį pačios ir parašėte?

Psichologai išskiria penkis pagrindinius vaidmenis, kuriuos vienu ar kitu gyvenimo periodu pasirenka ir atlieka meilės apakintos ir nelaimingos moterys.

 

Nepasitikinti savimi

Ši mergina ar moteris greičiausiai išgyveno pirmąją nesėkmingą meilę mokykloje, kai jos mylimas berniukas pasirinko kitą mergaitę. Greičiausiai pirmąją nesėkmingą patirtį pakartojo ir antrą sykį. Kai vos spėjus įsibėgėti santykiams, staiga, tarsi be jokios priežasties vyras palieka merginą ar moterį, ji pradeda galvoti: „Kažkas su manimi negerai… Ar aš prastos išvaizdos, nemoku pateikti savęs išmokyti, neįdomi jam?..“.  Ir užuot išsiaiškinusi, tapusi įdomi pirmiausiai sau, mergina priima išvadą, kad ji yra neverta tikros meilės.

Tai lemia, kad ji po to pradeda sąmoningai vengia santykių su vyrais. Žinoma, ir su tais, kurie jai patinka. Mat suveikia atgyvenęs stereotipas: „Tai jis turi mane pasirinkti, o ne aš jį“. Ir mūsų nepasitikinti savimi panelė ar ponia sutinka užmegzti tik tuos romanus, kai vaikinai iškart pasirenka ją. Nors gerbėjas gali ir nesujaudinti jos širdies.  Nepasitikinčiai savimi svarbiausia santykiuose, kad kažkas atkreipė į ją dėmesį, o tai reiškia, kad yra kažko verta. Tuo pačiu metu truputį kilsteli ir nepasitikėjimo savimi, ir žemos savivertės kartelę. Svarbu, kad šis pasirinkimas visą laiką būtų patvirtinamas.

Ir po to įvyksta paradoksas – nepasitikinti savimi mergina tampa labai reikli ir kaprizinga. Ji nebeskuba atsakyti į vyro meilę, nors  žema savivertė, abejonės savimi niekur nedingsta.  Šį tuštumos jausmą partneris jaučia labai gerai. Ir todėl labai greitai palieka moterį ramybėje, net jei ji iš pradžių ir būna įsimylėjusi. Situacija kartkartėmis pasikartoja, taip bent trumpam uždarydama nesėkmių ratą.

Patarimas

Mylėkite save tokią, kokia esate, išmokite pamatyti savyje tą vienintelę, gražią ir nepakartojamą. Daugiau padirbėkite su savimi ir savo vidiniu pasauliu. Akivaizdi tiesa yra ta, kad vyrams, kaip ir mums, moterims, reikia žmogiškos šilumos ir meilės. Tai energijos mainai. Jūs tiesiog negalite to gauti, neduodamos mainais. Patikėkite, tai jus išgelbės, sušildys, pamils ​​ir šios meilės užteks jums abiem. Ir nelaukite, kad atplauks auksinė žuvelė…

 

Netikinti

Yra moterų, kurios ne kartą patyrė išdavystę meilėje. Ir nesvarbu, kokie nauji santykiai beprasidėtų, tokios moters galvoje visada bus menama varžovė. Vėlgi užburtas ratas, kur savo valia iš anksto piešiamas meilės trikampis. Todėl jei ir jūsų santykiuose yra „trečioji šalis“, patariame kuo skubiau atsisveikinti su šiuo scenarijumi. Meilės trikampio tema yra tokia pat sena, kaip ir pasaulis, bet moterims vis dar atrodo, kad  jos vyro gyvenime „kita moteris“ atsiranda staiga ir be jokios priežasties.

Ar kada nors susimąstėte, kodėl bijote prarasti  savo meilę? O pavydas ar pavyduliavimas – tai ženklas, kad nepasitikite savimi ir laiko save blogesnėmis už kitas moteris. Kitaip tariant, jei mergina ar moteris turi nepilnavertiškumo kompleksą, tada pavydėdama savo partnerio, tuo pačiu „suteikia“ jam galimybių ir pasiteisinimų ieškoti kitų moterų.

Be to, pavydėdama savo mylimojo, jūs neleidžiate pilnavertiškai atsiskleisti savo jausmams. Negana to, pavydėdama, jūs pritraukiate tai, ko taip bijote. Užuot palaikydama harmoningus santykius su partneriu, jūs nesąmoningai konkuruojate su kitomis moterimis. Kol galų gale pasakote: „Visi vyrai – kiaulės: apgaudinėja, neištikimi ir nepadorūs“.

Patarimas

Pasistenkite įveikti pavydo jausmą. Akivaizdu, kad šis neigiamas jausmas nesuteikia nei džiaugsmo, ir meilės. Geriau parašykite laišką sau, kodėl nusipelnėte būti vienintelė ir nepakartojama. Nuoširdžiai ir sąžiningai. p po to perskaitykite. Ne vieną kartą. Ir imsite suprasti, kad esate vienintelė ir nėra kitos, tokios kaip jūs. Nebijokite naujų santykių, nes nusivylimų ir praradimų jau buvo. Viską pradėkite nuo balto popieriaus lapo, kad galėtumėte iš naujo įvertinti save ir savo partnerį santykiuose.

 

Pasiaukojanti

Šis vaidmuo gali atsirasti iš ankstesnio. Reikia pripažinti, kad kai kurioms moterims labai patinka pasiaukojančios moters vaidmuo. Iš tikrųjų tai pasyvi padėtis, palanki …vyrui.  Jei kažkas nepavyksta, moteris jaučiasi kalta. Nes greičiausiai perėmė tokį elgesio modelį iš savo motinos.  Tėvai nepadėjo finansiškai, girtuokliavo. Štai todėl ir aš kenčiu, gavusi ne kokį vyrą. Bet aš ištversiu, nes nekonfliktuoju, nutyliu problemas.

Galų gale, kokiai stipriai reikia būti, norint visa tai iškęsti, nors mintyse ir kreipiasi įvyrą: „Pagailėtum manęs, įvertintum“. Nors iš tikrųjų moteris sąmoningai tiki, kad ji turi iškęsti viską, ką daro, kaip elgiasi ir sako vyras. Anot jos,  tai vienintelis būdas palaikyti santarvę šeimoje. Todėl  ji linkusi slėpti nepasitenkinimą, niekada nerodo pasipiktinimo ar nusivylimo ir stengiasi visada būti geros nuotaikos. Herojė! Bet patikėkit: kartais verta ne tik sau, bet ir jam pagadinti nervus, norint palaikyti lygiaverčius santykius.

Tuo tarpu vengiančios pasikalbėti ir išsiaiškinti kilusias problemas tarpusavio santykiuose, galvoja, kad viskas susigulės ar savaime išsispręs. Bet tai nėra išsigelbėjimas. Greičiau priešingai –  abejingumas ir nenoras palaikyti gerų tarpusavio santykių. Tačiau vyrui labai greitai atsibosta tokie santykiai, nes jis negali suprasti, kas iš tikrųjų vyksta jųdviejų santykiuose. Ir matyti, kaip moteris kenčia dantis sukandusi, taip pat nėra lengva.

Patarimas

Lengviausia būti „auka“ santykiuose. Nes prisiimti atsakomybę dėl to, kas vyksta jųdviejų gyvenime, yra daug sunkiau. Toleruoti ir pakęsti vyrą yra didžiulė pagarba jam, bet ne sau, suprantate? Pasiaukojančios moters vaidmuo niekada nepadėjo palaikyti darnių santykių. Negana to, pasiaukojančios moterys iš anksto, nesąmoningai  pasirenka „blogiukus“, kad po to beviltiškai ir nepabaigiamai kentėtų. Jei norite būti laimingos, atsisakykite pasiaukojančios moters vaidmens.

 

Apskaičiuojanti

Labai dažnai gražios ir sėkmingos merginos ar moterys būna nelaimingos. Ir visi stebisi, nes už tos dailios, jaunos, patrauklios, žavingos panelės ar ponios turėtų būti nutįsusi vyrų eilė. Tikrų tikriausia gyva eilė. Bet kažkaip greitai ji ištirpsta. Kodėl? Ogi todėl, kad  suveikia vadinamasis „ kainų etiketės“ scenarijus: „Aš pati daug pasiekiau, dirbau kaip juodas jautis, todėl ant vieno mano svarstyklių dubenėlio padėta daugybė nuopelnų, o kas bus padėta ant antrojo dubenėlio?“. Tai reiškia, kad susipažinusi su vyru, moteris pirmiausiai vertina jį pagal atitinkamas materialines ir socialines savybes. Už to gali slypėti ir nemaloni moters patirtis. Pavyzdžiui, kai ja buvo pasinaudota: išmelžė pinigus ir dingo kaip į vandenį. Todėl naujos meilės baimė ir sublimavimas į „kainų etiketę“ lemia scenarijų, kai net pasiturintis ir viskuo apsirūpinęs vyras vengia tokios moters ir nemato jos gyvenimo palydovės vaidmenyje. Taip prarandamas jaudulys, švelnumas ir noras atsiduoti jausmams. Juk meilė nevertina, nebijo, nelygina ir neduoda nuorodų.

Tuo tarpu vyras galvoja, kad jis yra kažkoks medžiojamas gyvūnas, o paskui vertinamas jo kailis: brangiai ar nebrangiai jis kainuoja rinkoje? Paprastai tokie romanai trunka ne ilgiau kaip porą mėnesių, nes vyrai negali būti ilgai medžiotojų žvėries vaidmenyje. Jie pradeda pamažu atsitraukti nuo  reiklios merginos ir stengiasi kuo greičiau nutraukti su ja ryšį.

Patarimas

Kad ir kažkelintą kartą, bet stenkitės įsimylėti kaip pirmą kartą. Leiskit sau tai. Ir įsidėmėkite: nėra ir negali būti jokių „kainų etikečių“. Nes žmonės yra neįkainojami. Kaip ir jūsų laikas, kurį prarandate bergždžiai dairydamasi tinkamos pagal visus kriterijus poros. Todėl jei ir toliau tik

vaidinsite susitikimo su vyru vaidmenį, gavusi kažkieno svetimus bilietus į kažkieno spektaklį, deja, bet jis greičiausiai baigsis jau po pirmojo veiksmo.

 

P.S.  Ir tai jūs turite tai žinoti

Žemė planeta yra didelė, bet 80 proc. moterų meilę randa savo mieste.

Blogi, kupini nusivylimo ir neišsipildžiusių lūkesčių praeities santykiai verčia protingą moterį pasiruošti tikrai meilei. Tuo tarpu naivi ir patikli galvoja, kad visi vyrai yra niekšai.

Jei į vyrą žiūrėsite tik kaip į materialinių vertybių aukcioną, tada jis niekada nebus jūsų.

Moterys, keliančios perdėtus reikalavimus vyrams, pasąmonėje išsiugdo griežtą atranką, nes beprotiškai bijo meilės.

Jei ilgą laiką susidūrėte su to paties tipo vyrais, vadinasi, nepadarėte reikiamų išvadų ir einate ratu.

Pirmiausiai reikia pamilti save. Meilės sau stoka priešingą lytį atstumia. Nes tarpusavio santykiai – tai apsikeitimas jausmais.

 

parengta pagal psychologytoday.com

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą