Sakoma, kad dovana nemėgsta būti perdovanojama, antraip, ji gali labai supykti. Šis prietaras tvirtai įstrigo daugelio žmonių protuose. Bet kodėl negalima atiduoti dovanos ir kas nutiks, jei jūs paaukosite daiktą, kuris jums kažkada buvo padovanotas ar tiesiog šiaip sau įteiktas?

 

Dovanodamas daiktą, žmogus įdeda į jį dalelę savo sielos

Daugelis žmonių nesigėdija dėl to, kad dažnai perdovanoja tai, kas jiems buvo dovanota. Paprastai tokioms dovanoms priskiriami dalykai, kurie žmogui pasirodė nereikalingi. Pavyzdžiui, per gimtadienį jums netyčia buvo padovanoti du vienodi dulkių siurbliai, o praėjus kelioms dienoms, vienas geras  atsitiktinai sutiktas pažįstamas prasitarė (tai bent sutapimas), kad ieško naujo dulkių siurblio.  Taigi, kodėl neišsaugojus ir neperdovanojus šio daikto?

Dar seniais laikais buvo manoma, kad dovanodamas daiktą, žmogus įdeda į jį dalelę savo sielos. Mat dovanojimas yra ypatingas sakramentas. Pirmoje vietoje ne dovana, o žmogaus geras nusiteikimas, šiluma ir meilė.

Kas nutinka, kai žmogus įteikia kitam gautą dovaną? Nepamirškite, kad dovanodami daiktą, galite prarasti energetinį ryšį su žmogumi, kuris jums jį padovanojo. Be to, tokiu poelgiu parodote nepagarbą tam žmogui. Taip pat ir  tam žmogui, kuriam perdovanojote gautą dovaną.

 

Dovana gali tapti savotišku talismanu ar amuletu

Seniai išsiaiškinta ir žinoma, kad perdovanota dovana neatneš nieko gero nei jums, nei  juo labiau tam žmogui, kuriam ją įteikiate. Greičiau – priešingai. Kadangi į šį daiktą negalite įdėti savo sielos, savo šilumos ir meilės bent trupinėlio, todėl tokie daiktai yra beverčiai. Net jei tai būtų ir žiedas su brangakmeniais.

Jei norite užmegzti ryšį su žmogumi, ne bet kokį, o emocinį dvasinį ryšį, kad jis visada gerai jaustųsi, tada parinkite dovaną būtent jam. Patikėkite, geriau dovanoti specialiai tam žmogui parinktą niekutį nei tą patį dulkių siurblį, kuris jums pasirodė nereikalingas. Nors ir menkavertė, bet ypatinga dovana bus užpildyta gėriu ir džiaugsmu ir atneš laimę švenčiančiam gimtadienį ar kurią nors kitą šventę.

Būna situacijų, kai dovana paskirstoma ar perduodama sąmoningai. Pavyzdžiui, kai šeima perduoda kažką iš kartos į kartą. Tokiu atveju dovana tampa savotišku talismanu ar amuletu, apsaugančiu nuo

nuo bėdų ir negandų. Beje, Vakarų šalių gyventojai jau seniai turi įprotį dovanoti dovanas su čekiais. Tai rodo, kad dovana buvo pasirinkta specialiai tam žmogui jo asmeninės sukakties  ar kita proga, o ne perdovanota kaip nereikalinga.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą