Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad laikrodis yra puiki dovana, tačiau bioenergijos požiūriu tai visai netinka. Taigi, kodėl neverta dovanoti laikrodžio savo mylimam žmogui?

„Bet kokioje situacijoje, susijusioje su nemaloniais ženklais, galima išvengti problemų. Yra daug klaidingų ženklų, todėl ne visais prietarais galima pasitikėti. Kalbant apie laikrodį kaip dovaną, tai yra tiesa – jis tikrai gali sugadinti jūsų laimę“, – sako žinomas bioenergetikas Zdenko Domančičius.

 

Santuoka  gali iširti būtent dėl tokių dovanų

Anot žinomo bioenergetiko, laikrodis pasižymi gana stipria energija, kuri daro įtaką kuriant palankią atmosferą namuose. Bet tai atsitinka tik tada, kai jie yra tinkami naudoti. Mat laikrodis sugeria visą neigiamą energiją, su kuria susiduriama ne namuose.

Taip pat reikia nepamiršti, kad prieš padovanodamas laikrodį, žmogus kurį laiką jį laiko apsuptą savo auros. Laikrodis sugeria viską, kas blogiausia ir tada jis perduodamas (dovanojamas) kitam žmogui, kuriam jis skirtas. „Dėl šios priežasties tokia dovana gali būti ir vėliau jūsų pablogėjusių santykių priežastis. Jei santykiuose kyla problemų arba dovanotojas jautėsi prastai, kol laikrodis buvo su juo, dovana gali sukelti problemų“, – sako Slovėnijos bioenergetikas.

Anot jo, net atitinkami ženklai įrodo tokios dovanos pavojingumą. Daugelyje kultūrų tokia dovana laikoma bėdų simboliu.

„Pirmiausiai ženklas, kad negalima dovanoti laikrodžio, pasirodė Rytuose. Tai siejama su tuo, kad kinų kalboje valandas  reiškia hieroglifai. Tai labai panašu į mirties hieroglifą“, – teigė bioenergetikas.

Jo teigimu, viduramžiais žmonės net bijojo laikyti laikrodžius namuose, nes manė, kad juose yra tamsi jėga, galinti sunaikinti bet kokią idilę. O tyčia ar sąmoningai sustabdžius laikrodžio rodykles  – tai ženklas, kad bėdų neišvengsite.

„Jei vienas žmogus dovanoja kitam laikrodį, tai reiškia, kad jų draugystė ar santuoka pasmerkta žlugti. Istorija žino daug pavyzdžių, kai žmonės išsiskyrė arba jų santuoka iširo būtent po tokių dovanų. Taip pat manoma, kad dovanodami laikrodį galite pridaryti nemalonumų žmogui ir jo gyvenime prasidės juodasis periodas“, – teigė bioenergetikas.

Anot jo, vienaip ar kitaip, tačiau ženklai paskatino tai, kad šiuolaikiniame pasaulyje, kur beveik kiekvienas gali sau leisti turėti laikrodį, tapo sunku išvengti neigiamo šimtmečių stebėjimų poveikio.

Ką daryti, jei vis dėlto norite padovanoti laikrodį? Kad ir kaip ši dovana būtų nepriimtina bioenergijos požiūriu, ji praktiškai yra gera. Todėl viena išeičių yra atiduoti pinigus ar sertifikatą už laikrodį, kad žmogus galėtų jį nusipirkti pats. Tai apsaugos jus ir jūsų artimąjį nuo visų galimų pavojų.

 

Net neįsivaizduoja, kas gali nutikti, sustojus laikrodžio rodyklėms

„Taip pat galite padovanoti žmogui laikrodį, tačiau norėdami apsisaugoti nuo nelaimių, už tai jis turi sumokėti kokį nors simbolinį mokestį. Pavyzdžiui, už tai pavaišinti jus kavos puodeliu. Tokiu būdu jis „nusipirks“ šį laikrodį ir bus apsaugotas“, – teigė Z.Domančičius.

Be to, specialistas rekomenduoja keletą dienų palikti jį namuose ir tik tada užsidėti. Laikrodis turi „priprasti prie savo aplinkos“. Tada jį galima nešioti be baimės.

Nors daug žmonių ramiai dėvi laikrodžius, kuriuos jiems dovanojo artimieji ir draugai. Daugeliu atžvilgių ženklai veikia kaip savęs hipnozė, todėl, jei negalvosite apie galimas bėdas, problemos jus aplenks“, – teigė bioenergetikas.

Neseniai, dabar transliuojamos 21-ojo sezono „Ekstrasensų mūšis“ laidos dalyvė Irina Ignatenko prasitarė  apie seną ženklą, kuris siejamas su laikrodžiais. Anot jos, daug žmonių net neįsivaizduoja, kas gali nutikti, sustojus laikrodžio rodyklėms. Taigi, anot ekstrasensės, jei jūsų namuose laikrodis sustojo, turėtumėte atkreipti dėmesį į jų rodomą laiką. Skaičiai, ant kurių rodyklių strėlės sustojo, gali nurodyti įvykius, kurie nutiks jums artimiausiu metu. Priklausomai nuo to, tai gali reikšti, kad likimas paruošė jums netikėtą įvykių posūkį. Pagal antrąjį variantą, tai  gali nurodyti ir konkrečius jūsų gyvenimo įvykius, atsižvelgiant į tai, ties kokiais skaičiais sustojo rodyklės.

Pavyzdžiui, jei laikrodis sustojo tarp 12 ir 13 valandos, tai gali reikšti, kad einamųjų metų 12 mėnesį, 13 valandą jūsų laukia netikėtas įvykis ar staigmena.

Be to, ekstrasensė Irina Ignatenko sako, kad laikrodžio sustojimo priežastis gali būti ir stipri kieno nors energijos įtaka žmogui. Anot jos, dažniausiai rankinis laikrodis sustoja, pametamas ar sudaužomas, kai kas nors bando žmogų užkalbėti ar prakeikti.

Bet laikrodis  staiga gali sustoti ir mirus artimam žmogui, giminaičiui ar draugui, geram pažįstamam, nors jūs apie kurio nors jo mirtį dar ir nežinosite. Žinoma ekstrasensė tai paaiškina tuo, kad kai žmogus miršta, jo iškeliaujanti siela energijos pavidalu gali paveikti laiko mechanizmą, priverčiantį jį sustoti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą