Norint gauti tai, ko norite, nereikia daug pastangų. Kartais prieš miegą pakanka tik pasvajoti ir visi jūsų norai gali išsipildyti. Perskaitę šį straipsnį sužinosite, kaip tai padaryti teisingai.

Tuo metu žmonės jau būna atsipalaidavę ir mintys aiškios

Paprastai per dieną mus aplanko įvairios mintys. Vieni galvoja apie dabartinį gyvenimą, kiti planuoja ateitį, treti svajoja. Yra daug būdų, kaip gauti tai, ko norite, bet, deja, ne visi jie yra veiksmingi. Norint, kad svajonės išsipildytų, reikia kuo dažniau tai įsivaizduoti. Tačiau tai turi būti padaryta teisingai, o geriausia – prieš miegą.

Taigi, kaip minties galia galima įgyvendinti kiekvieną savo norą?  Ir kaip svajoti prieš miegą, kad norai išsipildytų?

Daugelis skeptikų tiesiog netiki, kad norą galima įgyvendinti pasitelkus mintis. Tačiau patirtis rodo, kad tai įmanoma. Bioenergetikos specialistų tvirtinimu, svajoti naudingiausia prieš miegą, nes būtent tuo metu esame atsipalaidavę ir mintys aiškios. „Šiuo trumpu laikotarpiu ruošiamės miegoti, o tai reiškia, kad perteklinis negatyvas ir nereikalinga informacija lieka už mūsų sąmonės ribų. Todėl prieš eidami miegoti būtinai įsivaizduokite savo norą“, – pritaria ir Stephenas LaBerge’as, žinomas amerikiečių psichofiziologas, kurio specializacija – sapnų aiškinimas.

Jo tvirtinimu, bet norint, kad noras išsipildytų, turite kiek įmanoma daugiau apie tai galvoti. Prieš užmigdami įsivaizduokite, kad rytoj gausite tai, apie ką taip svajojate, kad jau esate arti svajonės ir tik viena diena jus skiria nuo trokštamos svajonės.

 

Norint pritraukti ir materializuoti svajonę – reikia likti vienam

„Prisiminkite, kad šiuo atveju svarbiausias dalykas yra vizualizacija. Mintyse turite įsivaizduoti arba dar geriau – nupiešti savo svajonę. Pasąmoningai turite ją paliesti, patirti tas emocijas, kurias patirtumėte, jei ši svajonė būtų įkūnyta tikrovėje“, – teigė žinomas psichofiziologas ir knygos autorius.

Anot jo,  ne mažiau svarbu, kad atmosfera aplink žmogų būtų rami ir harmoninga. Bet jis pats gali ją  sukurti. Pirmoji sąlyga, padedanti pritraukti ir materializuoti svajonę – reikia likti vienam. Kadangi kitų buvimas šalia gali tik atitraukti jus nuo savo minčių, blaškyti, o tai reiškia, kad svajoti bus gerokai sunkiau. Taip pat galite uždegti žvakes ir įjungti malonią muziką – tai padės tinkamai nusiteikti. Atsigulkite taip, kad jums būtų patogu. Mat per didelis diskomfortas gali sukelti neigiamų emocijų, dėl kurių jūs negalėsite susikoncentruoti į savo norą.

Kai būsite visiškai atsipalaidavę, pradėkite svajoti. Įsivaizduokite savo svajonę ne atskiromis akimirkomis ar epizodais, periodais, bet mintyse sukurkite išsamų vaizdą, ką norite gauti. Pavyzdžiui, jei tuo pat metu svajojate įsigyti naują automobilį ir keliauti, tada įsivaizduokite, kad išvykstate į šalį, kurią seniai svajojate aplankyti, jau nauju automobiliu. Jei įtemptai, tikroviškai ir aiškiai įsivaizduosite, turite didelę galimybę išpildyti savo norą.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą