Nesvarbu, mes tikime ar ne, kiekvienas iš mūsų turi savo angelą sargą. Jis „priskiriamas“ žmogui nuo gimimo dienos ir juo rūpinasi visą gyvenimą.

 

Galima užuosti stiprų šokolado ar gėlių kvapą „iš niekur“

Štai keli tikri ženklai, kad jūsų Angelas sargas jus atidžiai stebi ir yra pasirengęs padėti.

Sapnai yra vienas labiausiai mėgstamų Angelo būdų susisiekti su  savo „globotiniu“ pasąmonės lygmenyje. Bet nebūtina sapne pamatyti Angelą, greičiausiai pajusite kokio nors kito personažo meilę ir palaikymą arba suprasite, kaip išspręsti problemą, su kuria realybėje negalite susidoroti.

Šviesa yra angeliška energija. Jei jūsų dėmesį staiga pritraukia ryškus žybsnis danguje, neįprastas kažkokio daikto blizgesys po kojomis ar nepaaiškinamas mirgėjimas nuo šviesos šaltinių, žinokite, kad jūsų Angelas yra netoliese.

Ar kada nors užuodėte stiprų šokolado ar gėlių kvapą „iš niekur“? Angelai mėgsta šiuos kvapus ir gali reikšti jų buvimą jūsų gyvenime kartu su jais. O jei pajutote mirusios močiutės mėgstamų kvepalų kvapą, galite būti užtikrinti, kad šalia yra jūsų globėjas.

Jūs žiūrite televizorių ar klausotės muzikos ir staiga kanalas nei iš šio, nei iš to pradeda trūkčioti ar net išsijungia. Angelas yra teigiamos energijos nešėjas, jis gali sukelti elektronikos sutrikimus. Bet tuo metu atkreipkite dėmesį į tai, kas vyksta aplinkui arba ką galvojate, galbūt Angelas bando pateikti užuominą arba dėl ko nors įspėti. Tokiais atvejais labai vertėtų suklusti.

 

Informacijos ar užuominų gavimas tinkamu laiku taip pat yra Angelo pagalba

Neįprasti pojūčiai taip pat dažnai būna angelo žinia. Pavyzdžiui, jūs galite jausti kieno nors buvimą tuščiame kambaryje arba sunkią akimirką netikėtai pajusti tarsi kažkas būtų padėjęs ar perbraukęs ranka per jūsų odą ir pajutote šilumą. Tai reiškia, kad nesate vieni ir jums padės susitvarkyti su situacija.

Jei paaštrėja intuicija ar nuojauta tuo metu, kai reikia priimti greitą ir teisingą sprendimą – dažniausiai tai yra Angelo sargo pagalba. Dažnai žmonės negali paaiškinti savo stebuklingo išsigelbėjimo: gaisro metu arba kai jiems atrodė, kad jie tuoj nuskęs, bet tarsi nematoma ranka padėjo jiems išlipti ir nuvedė juos į saugią vietą.

Informacijos ar užuominų gavimas tinkamu laiku taip pat yra Angelo pagalba. Kartais žmogus ilgą laiką bando išspręsti klausimą ir netikėčiausiu momentu reklaminiame skydelyje pamato „užuominą“ arba, užėjęs į parduotuvę, išgirsta atsitiktinį pokalbį norima tema ir jis supranta, kad pagaliau „surado“ atsakymą.

Jei  jūsų gyvenime daug kas klostosi be didelių pastangų ir jūs gaunate viską, ko reikia, nepamirškite mintyse padėkoti savo Angelui, kad jis jus stebėjo ir palaikė tinkamu laiku.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą