Labai dažnai žmogaus gyvenimo kelyje kyla įvairių problemų ir kliūčių. Kartais jie pradeda tekėti begaliniu srautu, virsdami juoduoju gyvenimo periodu. Bioenergetikos ekspertai žino, kaip atsikratyti juodojo ruožo ir užkirsti kelią jam vėl atsirasti.

 

Dažnai juodų dryžių ir nesėkmių šaltinis mūsų gyvenime esame mes patys

Norėdami suprasti, kaip užkirsti kelią juodojo gyvenimo periodo atsiradimui ir kaip jo atsikratyti, jei ji vis dėlto ateina, turite žinoti, kas dažniausiai  prie to priveda. Taigi, skiriamos trys pagrindinės priežastys: vadinamosios neigiamos virusų programos, blokuojančios sėkmę, neteisingas gyvenimo būdas ir netinkama aplinka. Jei tuo pačiu metu pradėsite pokyčius šiose trijose srityse, net per trumpą laiką galėsite žymiai pagerinti savo padėtį ir nuotaiką.

Dažnai juodų dryžių ir nesėkmių šaltinis mūsų gyvenime esame mes patys. Viskas, kas vyksta mūsų galvose, anksčiau ar vėliau įgauna jėgų ir materializuojasi. Pavyzdžiui, daugelis žmonių pastebi: kai namuose iškyla įvairių rūpesčių ar kivirčų, tai neišvengiamai paveikia ir jų darbingumą bei  produktyvumą darbe ar mokykloje. Kitaip tariant, juodasis gyvenimo periodas atsiranda dėl to, kad žmogaus protas sutelkia dėmesį į ką nors blogo ir nebegali sulaikyti neigiamo srauto.

Tokiose situacijose gali pasirodyti vadinamosios neigiamos virusų programos. Viena labiausiai paplitusių programų iš tikrųjų yra įsitikinimas, kad gyvenime neišvengiami tiek juodi, tie ir balti periodai.

Todėl labai svarbu nebūti priklausomiems nuo šių minčių, nes bet kurias, net ir nemaloniausias problemas, lengviau išgyventi optimizmu ir pasitikėjimu savimi.

Norėdami prisijaukinti teigiamą bangą, patartina dažniau vartoti teiginius apie sėkmę, gerovę ir klestėjimą. Yra daugybė paruoštų tvirtinimų bet kuriai gyvenimo sričiai, pradedant meile ir baigiant darbu. Tai paprastos teigiamos frazės, kurias reikia kuo dažniau kartoti sau. Jūs taip pat galite ir patys sugalvoti tinkamų jums teigiamų frazių. Svarbu, kad jose nebūtų neigiamų žodžių „ne“ . Jos turi būti paprastos ir trumpos. Pavyzdžiui, „Aš esu laimingas žmogus“, „Man visada viskas pasiseka“,  „Sėkmė visada seka paskui mane“, „Visi mane myli“, „Aš visiems patinku“ ir panašiai.

Taigi, pasirinkite arba susikurkite sau teiginius ir nuolat juos kartokite. Tada neigiamos mintys pamažu atsitrauks, o po to ir visai išnyks.

 

Nustokite bendrauti su nemaloniais jums žmonėmis

Neigiami dalykai mūsų gyvenime dažnai susijęs su tuo, kaip mes gyvename, ką valgome, ką geriame, ką darome. Jei jaučiamės blogai ar pavargstame, tada kitose gyvenimo srityse prasideda nesėkmės. Todėl norint lengviau išgyventi ar atsikratyti neigiamų dalykų ir sunkumų, būtina išlikti geros formos. Vadinasi, reikia pakankamai išsimiegoti, sportuoti, mankštintis ar tiesiog daugiau judėti, tinkamai maitintis, atsikratyti žalingų įpročių.

Prarastas miego režimas, žalingi įpročiai ir sėslus gyvenimo būdas labai neigiamai veikia organizmą, taip pat ir energiją. Dėl blogos sveikatos ar atsiradusių sveikatos problemų taip pat gali prasidėti juodasis gyvenimo periodas. Žinia, kai jaučiamės gerai, visada lengviau susidoroti su sunkumais. Bet jei nuolat patirsite neigiamus jausmus, pavyzdžiui, godumą, tingumą, apatiją, pyktį, pavydą, pasipiktinimą ir taip toliau, taip pat neišvengsite juodojo ruožo.

Be to, norint išvengti juodojo periodo, nustokite bendrauti su nemaloniais jums žmonėmis. Mat šalia jūsų gali būti energetiniai vampyrai ir tiesiog „nuodingi“ žmonės. Jei negalite visiškai nustoti bendrauti su jais, tada kiek įmanoma mažiau.

Taip atsitinka, kai mūsų aplinkoje atsiranda žmonių, kurie mums tiesiog nepatinka. Tokiais atvejais turėtumėte įsiklausyti į save ir, jei įmanoma, išvalyti savo socialinį ratą nuo žmonių, kurie nuolat sukelia neigiamas emocijas. Taip pat atsitinka, kai netoliese yra žmogus, traukiantis į emocinį dugną, nuolat kartojantis, kad nieko gyvenime nevyksta lengvai, kad visos pastangos yra bergždžios ir panašiai. Tokie žmonės nėra energetiniai vampyrai, bet kartais jie būna net pavojingesni. Net tėvai ir geriausi draugai gali veikti kaip „balastas“, traukiantis žemyn.

Jie gali užkrėsti jus neigiamu požiūriu ir dėl to tampa sunku pasitikėti savimi, įsiklausyti į savo jausmus ir drąsiai žingsniuoti į numatytą tikslą. Norint, kad taip nenutiktų, turėtumėte nustoti klausyti jų nuomonių, leisti daryti įtaką jums ir dažniau sau priminti, kad esate savo gyvenimo šeimininkas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą