Anot sapnų aiškintojų, daugelis sapnų, kuriuos žmonės sapnuoja iš pirmadienio į antradienį, numato  konfliktus, kivirčus ir konfrontacijas. Kodėl? Taip yra todėl, kad naktį iš pirmadienio į antradienį karaliauja Marso planeta, kuri ir daro įtaką kilti nesutarimams ir net karams. Tačiau nereikia bijoti.  Tokie sapnai ne visada lemia nelaimes, o greičiau įspėja žmogų apie gresiantį pavojų, kad tokiu atveju jis būtų pasirengęs sunkumams. Todėl nereikia pulti į paniką, o tiesiog pasidarykite išvadas ir pasiruoškite galimiems sunkumams.

 

Pilkos spalvos sapnuojami vaizdai reiškia galimus konfliktus šeimoje

Be to, Marsas yra ne tik karo ir sunaikinimo planeta, bet ir tokių lyderio žmogiškųjų savybių kaip atkaklumas, ryžtas, drąsa, globėjas. Todėl susapnavus žmogų, kuriam būdingos išvardintos savybės, tai ir galimybė pažadinti ir sustiprinti šiuos jausmus savyje. Mat  pasąmonė tarsi skatina ryžtingesnius veiksmus ir nuolatinį judėjimą į priekį. Geriau, jei sapne aktyviai dalyvausite ir nepasiduosite – ginčysitės,  grumsitės ir kovosite iki pergalės. Galų gale, net ir nedidelė pergalė sapne reiškia laimėjimą realybėje. Bet daug kas priklauso nuo to, kokie ryškūs ir išraiškingi buvo nakties sapnai.  Jei prisiminsite tai kaip ryškų ir teigiamą siužetą ar reiškinį, iš tikrųjų nebus kliūčių pasiekti savo tikslus.

Jums pasiseks, o siela bus kupina teigiamų minčių, idėjų, planų. Bet jei sapno siužetas susijęs  su darbine veikla, tuomet nėra abejonių, kad tai reiškia sėkmę suplanuotuose reikaluose ir užduotyse.  Pilkos spalvos sapnuojami vaizdai be pozityvaus požiūrio  reiškia galimus konfliktus šeimoje ir su draugais. Jei sapnuojate, kad aršiai ginčijatės ar konfliktuojate, tada nesėkmių  ir konfliktų tikrai neišvengsite. Todėl verta pralaukti nepalankaus laikotarpio. Tiesiog nepradėkite naujo verslo, bent trumpam sustabdykite nebaigtas užduotis, kol viskas nusistovės ir susitvarkys.

Jei sapnuojate blankų siužetą, be jokių ryškių spalvų, tai reiškia, kad išeikvosite savo energijos atsargas ir nieko gero nepasieksite.  Kitaip tariant, pasąmonė išduoda aiškų poreikį pailsėti, todėl pabūkite šiek tiek vieni su savimi ir skirkite daugiau laiko poilsiui, kad užpildytumėte energijos disbalansą ir pasiektumėte  užsibrėžtų tikslų. Jei emocinis sapno fonas yra tamsus ir niūrus, verta pagalvoti ir apie savo savivertę. Arba jis yra per aukštas, arba, priešingai, nepakankamai įvertintas. Kitas svarbus dalykas yra emocijos, kurias patiriate sapnuodami sapnus iš pirmadienio į antradienį, nes jos gali radikaliai pakeisti sapno prasmę.

 

Atkreipkite dėmesį į sapnus, susijusius su konfliktais, ligomis ir nuostoliais

Bet jei net ir juodžiausiame ir neigiamiausiame sapne jaučiate džiugius jausmus, tuomet dabartinė jūsų padėtis realiame gyvenime yra visiškai normali – jums nieko nereikia keisti. Jei sapnuodami sapną nejaučiate nerimo, esate užtikrinti savo sugebėjimais – galite susidoroti su bet kokiomis gyvenimo kliūtimis ir sunkumais. Jei jaučiatės įkvėpti ir linkę nuversti kalnus, nepaisant neigiamo sapno siužeto, tai reiškia, kad juodasis jūsų gyvenimo periodas realybėje greitai pasibaigs – ją pakeis pokyčiai į gerąją pusę. Ar sapnai pildosi iš pirmadienio į antradienį? Žmonėms, susapnavusiems  ryškų ir įsimintiną sapną, įdomu sužinoti, ar viskas išsipildys ir kaip greitai? Manoma, kad sapnai, susapnuoti iš pirmadienio į antradienį, išsipildys penktadienį ar bent iš dalies šią savaitės dieną.

Taip pat manoma, kad jei sapnas susapnuotas iš karto po vidurnakčio, (nepriklausomai nuo mėnesio), tai realiame gyvenime išsipildys tik trečdalis sapno. Pavyzdžiui, jei sapnas susijęs su verslo reikalais ir karjeros augimu.

Verta atidžiai pažvelgti į sapnus, susijusius su konfliktais, ligomis ir nuostoliais. Tačiau nėra garantijos, kad tai įvyks šios savaitės penktadienį ar net ateinantį mėnesį. Kadangi sapnų aiškinimas dažnai susijęs su numerologija, pagalvokite apie dienos skaičių. Pavyzdžiui, tai buvo septinta mėnesio diena. Tai reiškia, kad sapnas gali išsipildyti po septynių dienų, savaičių ar mėnesių – nėra visiškos garantijos. Tačiau daug svarbiau „pajusti“, ar tas sapnas iš tikrųjų gali būti pranašiškas.

Sapnų aiškintojų teigimu, daugiausia pranašiškų sapnų sapnuojama sausio ir liepos mėnesiais. Taip pat metų pradžioje ir viduryje. Ir dažniausiai pranašiškus sapnus sapnuoja tie žmonės, kurie gimė minėtais mėnesiais.

 

Stenkitės iškovoti net mažą ir nereikšmingą pergalę sapne

Kaip interpretuoti sapną iš pirmadienio į antradienį? Rekomenduojama atkreipti ypatingą dėmesį į vaizdus ir veiksmų seką, kurie buvo susapnuoti. Gali būti, kad jie nuspėja įvykius, kurie artimiausiu metu nutiks jums ir jūsų šeimai. Taip pat verta atidžiau pažvelgti į pagrindinių nakties sapnų veikėjų elgesį, nes tai gali būti realaus žmogaus projekcija. Pasistenkite kuo išsamiau prisiminti sapną arba dar geriau- užsirašykite jį iškart pabudus. Tai būtina, norint kasdienio gyvenimo cikle  nepraleisti kažko svarbaus ir visada būtų galima grįžti prie to, ką susapnavote. Galų gale svarbu atsižvelgti į bendrą vaizdą, nes net ir nereikšmingos detalės yra svarbios aiškinantis sapną.

Atminkite, kad Marsas yra drąsuolių globėjas – bebaimis ir pasiruošęs veikti. Todėl atitinkamas sapnas gali būti ir signalas imtis ryžtingų veiksmų. Galbūt prasminga apsispręsti dėl ko nors bendro ar pereiti į naują gyvenimo etapą. Bet, žinoma, prieš imdamiesi kokių nors veiksmų, turite atsižvelgti į sapno detales. Jei sapnuojate, kad jūsų laukia daug aktyvių veiksmų, ryžto, o scenarijus prisimenamas labai spalvingai, tai reiškia pergalę, sėkmę ir kaip Marso planetos geros valios ženklą. Tokiu atveju patartina tęsti aktyvius veiksmus nuo pat ankstaus ryto.

Stenkitės iškovoti net mažą ir nereikšmingą pergalę sapne, nes tai pranašauja sėkmę realybėje. Bet jei situacija nesėkminga, tada tikėkitės panašaus įvykių posūkio ir tikrovėje. Geriau atidėti savo tikslus ir uždavinius trumpam. Kai kyla konfliktų ir ginčų, sutvarkykite savo vidinę būseną – pagalvokite, gal būtų prasminga atvėsti, nurimti, daugiau padirbėti su savęs vertinimu ir pasaulio suvokimu. Gali ir pasąmonė perduoti užuominų, kaip išspręsti vidinius konfliktus ar kilusius kivirčus su kitais žmonėmis.

Taip pat manoma, kad sapnuojant iš pirmadienio į antradienį sapnai turėtų išsipildyti 10-tą dieną po to, kai jūs jį susapnavote. Jei tai neįvyko nurodytu laiku, tada neturėtumėte laukti jo įvykdymo ateityje. Norėdami geriau suprasti tai, ką susapnavote iš pirmadienio į antradienį, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į temą ir detales. Kadangi konkretūs vaizdai ir įvykiai nakties sapnuose dažnai numato įvairius pokyčius ateityje – jūs turite apie juos žinoti iš anksto ir būti tam pasiruošę.

 

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą