Rožinės spalvos siūlas, prilipęs prie moters drabužių, gali simbolizuoti ir šeimos pagausėjimą, kad gims mergytė

Daug žmonių tiki ženklais, kurie yra susiję su kokiais nors dalykais. Vienos gali būti geros naujienos, o kitos – nemalonios. Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie tai, ką gali reikšti, jei siūlas priliptų prie jūsų drabužių.

 

Baltas siūlas paprastai simbolizuoja svajonių išsipildymą

Tikriausiai ne vienam jūsų buvo prilipęs prie drabužių pūkas ar kurios nors spalvos siūlas.  Jie gali simbolizuoti skirtingus ženklas, todėl verta atkreipti dėmesį ne  tiek į siūlo ilgį, kiek į jo spalvą. Ir išeinant iš to, aiškintis ženklus.

Jei baltas siūlas prilipo prie merginos drabužių, tai reiškia, kad jos gyvenimas greitai kardinaliai pasikeis. Greičiausiai ji susipažins su vyru ir taps jos sužadėtine.

Tuo tarpu prie vyro striukės prilipęs baltos spalvos siūlas – netrukus jo laukia romantiška pažintis. Jauno vyro  gyvenime turėtų pasirodyti jo svajonių moteris ir po kiek laiko šie santykiai gali baigtis vestuvėmis.

Jei baltas siūlas „išėjo“ iš drabužio, tai pagal ženklus, greitai suteiks netikėto džiaugsmo. pavyzdžiui, jei svajojate apie karjeros augimą, galite sulaukti viliojančio pasiūlymo dėl naujo darbo. Šis siūlas paprastai  yra svajonės išsipildymo ženklas.

O jei ant drabužių radote baltą pūką, turite atkreipti dėmesį į jos dydį ar ilgį. Pailgas pūkas gali būti signalas, kad svajonė greitai neišsipildys. O plačios  ar aptakios formos pūkas – tai ženklas, kad po kelių dienų turėtų įvykti koks nors grandiozinis įvykis.

Jei žmogus ant savo drabužių rado raudonos spalvos siūlą, tada jis gali tikėtis didelės meilės. Tiesiog labiau atkreipkite dėmesį į tuos žmones, kurie jus tikrai myli ir gerbia. Greičiausiai jūsų antroji pusė bus žmogus, kurį jau seniai pažįstate.

 

Prilipęs siūlas padeda nustatyti ir šeimininko energiją

Pilkos spalvos siūlo reikšmė dažnai būna panaši į balto. Taigi, ir veikia taip pat. Tik čia skirtumas gali būti tas, kad rezultatas ateina daug vėliau.

Rožinės spalvos siūlas labiau tinka romantikams. Jei mergina ant drabužių rado būtent tokios spalvos siūlą, tai gali reikšti, kad visi sunkumai, susiję su vaikinu santykiuose, labai greitai baigsis.

Yra tikimybė, kad rožinės spalvos siūlas, prilipęs prie moters drabužių, gali simbolizuoti ir šeimos pagausėjimą, kad gims mergytė.

Jei ant drabužių pastebėsite juodos ar rudos spalvos siūlą, turite nedelsdami  jį nuimti ir sudeginti. Tai ne itin gerų įvykių, taip pat kivirčų ir konfliktų ženklas. Kitaip tariant, jei nenorite, kad jūsų gyvenime atsitiktų kas nors blogo, turite nustoti bendrauti su tais, kurie jums daro neigiamą įtaką.

Kita vertus, prilipęs siūlas padeda nustatyti  ir šeimininko energiją. Bet nepriklausomai nuo siūlo spalvos, žmogus gali pritraukti negatyvą tik tuo atveju, jei jis pats turi neigiamą karmą.

Primename, jei prilipęs siūlas yra juodos spalvos – tai blogas signalas, tuomet jis turi būti sudegintas. Kas nors gali pagalvoti, kad visa tai yra vien išsigalvojimas. Niekas neverčia žmogaus tikėti pranašais. Tai kiekvieno reikalas, bet verta nepamiršti, kad visi  šie ženklai turi savybių, kurios gali išsipildyti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą