Freudo sapnų knygoje sekso aiškinimas užima svarbią vietą. Mat psichoanalitiko tėvas įsitikinęs: erotiniai sapnai reiškia tik išdavystę (o tada, matai, išsiskyrimas jau ne už kalnų). Archyvo nuotrauka

Ar dažnai sapnuojate erotinius sapnus? Arba staiga netikėtai svajojote mylėtis su nepažįstamu žmogumi.. ir susapnavote tai… Kodėl sapnuojate seksą? Išsiaiškinkime.

 

Millerio sapnų knygoje rašoma, kad jei mergina sapnuoja, jog mylisi ir tuo mėgaujasi, vadinasi, su ja viskas yra gerai. Ir bus tik geriau – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Greičiausiai susituoksite sėkmingai – ne patogumo prasme, o ta prasme, kad turėsite gerą ir laimingą šeimą. Ir kilsite karjeros laiptais linksmai ir užtikrintai .

Beje, seksą su viršininku sapnuoti reiškia paaukštinimo ženklą. Net seksas su nepažįstamu žmogumi yra geras ženklas! Toks sapnas žada, kad gyvenime prasideda baltas etapas, kai sėkmė ir pasisekimas bus jūsų pusėje.

Bet jei sapnuojate ką nors visiškai neįtikėtino – pavyzdžiui, kaip praleidžiate naktį su savo dievuku – tuomet jūs dar negalite tikėtis nei sėkmės, nei spartaus karjeros augimo. Tokie sapnai rodo, kad turite rimtų problemų su nervais, nes norite nepasiekiamų dalykų. Turėkite tai omenyje.

Vangos sapnų knygos požiūris į seksą visiškai kitoks – ir sapnus apie tai ji interpretuoja skirtingai. Pirma, visiškai akivaizdu, kad seksą dažniausiai sapnuoja žmogus, kuriam jo labai trūksta realiame gyvenime.

Ar  kada nors sapnavote seksą su nepažįstamu žmogumi? Pagalvokite, ar tai ne per daug sudėtinga? Ir tai ne tik (o gal ir ne) apie seksą. Ir jei sapne dar nesimylėjote (su nepažįstamu žmogumi ar su savo vaikinu – nesvarbu), būtent grynai mechaninis seksas – be jausmų ir aistros, o tik dėl šou – iš tikrųjų tikėkitės nemalonių staigmenų ir nesusipratimų.

Pasitaiko ir sapnų, kuriuose intymumas kažkaip susijęs su skausmu ar kitais nemaloniais pojūčiais. Ar kada nors sapnavote būtent taip? Galbūt jūs turite nuolat  ir daugiau klausytis ir paklusti, nors jūs pats norėtumėte būti lyderiu ir propaguoti savo idėjas.

Bet jei sapnuojate, kad kažkas kitas mylisi, o jūs tik žiūrite… reiškia, kad tas, kurį stebite, išgarsės a Freudo sapnų knygoje sekso aiškinimas užima svarbią vietą.  Mat psichoanalitiko tėvas įsitikinęs: erotiniai sapnai reiškia tik išdavystę (o tada, matai, išsiskyrimas jau ne už kalnų). Be to, tas, kuris sapnuoja seksą, pasikeis. Taip, net jei mylėjaisi su savo vaikinu. Kodėl? Nes tokie sapnai reiškia, kad pavargote nuo nuolatinio partnerio ir norite kažko naujo.

Tiesa, viską dar galima pataisyti, jei yra noras išsaugoti santykius. Pavyzdžiui, neieškokite įvairovės iš šono, o įneškite šios įvairovės į savo gyvenimą – ne tik intymią. Pagalvokite, ko tiksliai norite? Pasiūlykite tai savo partneriui. Išbandykite ką nors naujo, sugalvokite bendrų pomėgių. Jei, pavyzdžiui, sapnuojate labai karštą seksą, tai reiškia, kad iš tikrųjų norite nuotykių. Na, suorganizuokite kokį nors nuotykį… Adrenalinas garantuotas!

Tuo tarpu Nostradamas turėjo labai sunkius santykius su seksu, todėl tokius sapnus laikė fizinio ir moralinio žlugimo simboliu. Kūnas, jo nuomone, bendrauja taip įdomiai, kad pavargsta, todėl jam labai reikia atokvėpio ir poilsio.

Dar blogiau, jei sapne mylėjotės su jums nemalonu žmogumi. Tai įspėjimas: laukite problemų! Įskaitant pinigus, todėl dabar būkite atsargūs.

Tačiau yra maloni išimtis. Jei Milleris tikėjo, kad seksas su stabu sapne buvo blogas ženklas, tai Nostradamui buvo kaip tik priešingai. Su sąlyga, kad šis stabas yra žinomas atlikėjas. Tokie erotiški sapnai žada atlygį.

Loffo sapnų knygos akivaizdžiausias aiškinimas: jei sapnuojate seksą su konkrečiu žmogumi, vadinasi, būtent su šiuo žmogumi labai norite intymumo.

Puiku, jei sapne jūsų partneris buvo mylimas žmogus – iš tikrųjų jis ruošiasi jums įteikti gražią dovaną ir, labai tikėtina, pasiūlyti jums įdomų ir netikėtą pasiūlymą.

Ir nenusiminkite, jei viskas buvo nuobodu ir seniai žinoma. Mat, jei sapnavote seksą be didelės aistros ir misionieriaus pozicijoje reiškia slaptos svajonės išsipildymą.

Anot sapnų aiškintojų, seksas sapne gali kalbėti apie neišsipildžiusius seksualinius troškimus: tai ko jūs norite. Tačiau svarbu sapno kontekstas ir emocinis koloritas. Pavyzdžiui, seksualinis smurtas gali kalbėti apie praeities traumas ir baimes. Susikaustymas, varžymasis sekse simbolizuoja  išgyvenimus, susijusius su gėda ir seksualumu. Neįprastas seksualinis nuotykis yra naujumo ir rizikos troškimas.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą