Žinoma ekstrasensė Jelena Jasevič

Ekstrasensė Jelena Jasevič –  12 sezono „Ekstrasensų mūšio“ nugalėtoja, prisistatanti ragana, kilusia iš senosios baltarusių giminės. Šią dovaną ji paveldėjo iš savo prosenelės. Jelena sako esanti ir  mediumė, aiškiaregė bei kosmoenergologė ir tvirtina sugebanti pamatyti mirusių žmonių ir gyvūnų biolaukų likučius ir net bendrauti su jais.

 

Padeda atsikratyti asmeninio gyvenimo problemų

„Ekstrasensų mūšio“ nugalėtoja Jelena Jasevič tvirtina žinojusi iš anksto, kad laimės. Ji laiko savo pergalę savotiška auka aukštosioms jėgoms, kurios jai visada padėjo.  Pagrindinis ekstrasensės dalyvavimo projekte tikslas –  noras pareikšti visai šaliai, kad niekas nesugeba geriau už ją pašalinti užkalbėjimus ar nužiūrėjimus bei sveikatos sutrikimus ir atsikratyti asmeninio gyvenimo problemų.  Aiškiaregės tikslas – kad žmonės gyventų teisingai ir prasmingai.  Jelenos antgamtiniai sugebėjimai, kuriems padedant ji ir laimėjo bene labiausiai mistinį XXI amžiaus  projektą,  atsiskleidė po sunkių jai išbandymų. Kai ji būdama šešerių metukų netyčia apsiliejo verdančiu vandeniu. Kurį laiką gulėjo komos būsenoje. Be to, teko ištverti keletą operacijų. Žinoma ekstrasensė tvirtina, kad kiekvienas stiprus sukrėtimas pasitarnauja žmonėms, turintiems aiškiaregio sugebėjimų, paleidus „snaudžiantį“  mechanizmą. Jelenos sugebėjimai atsiskleidė, jai pradėjus iš anksto numatyti būsimus įvykius ir su jais susijusius nemalonumus bei žmonių ir gyvūnų auras. Ilgainiui Jelenos sugebėjimai tik stiprėjo.  Būdama dešimties metų ji  numatė netolimos ateities įvykius ir kada mirs jai pažįstami žmonės.  Praėjus dar penkeriems metams, Jelena jau sugebėjo   diagnozuoti ligas.

Tačiau tokiame amžiuje gana sunku suvaldyti savo emocijas, o tai neleistina žmonėms, praktikuojantiems magiją. Tai tapo ir rimtų pasekmių priežastimi, kurias Jelena linkusi nutylėti. Tik pusę lūpų prasitarė, kad jai teko nemaži išbandymai. Tai buvo ir savotiška bausmė už tai, kad ji naudojo juodąją magiją, pasibaigusi rimta problema ne tik jaunai raganai, bet ir jos tėvams. Mat būdama 17 metų dėl neatsargumo prakeikė savo brolį ir netrukus jis pateko į autoavariją ir tapo neįgalus.

Svarbiausiu savo magijos šaltiniu ragana laiko ugnį.  Ji dažnai ruošia žvakes pagal savo protėvių paliktus receptus.  Be to, ekstrasensė praktikuoja taičio metodą  ir jo daromą poveikį žmogaus biolaukui bei jo energetiniams centrams.  Taip pat Jasevič dirba ir su ritualine magija.

Per  vieną užduotį „Ekstrasensų mūšyje“, kai jai teko ieškoti žmogų automobilio bagažinėje, ji rado ne patį žmogų, o jam priklausantį automobilį.  Žiūrovai įsiminė ekstrasensės mėgstamiausią darbo metodą, kai ji naudoja juodo vaško žvakes, kurios tapo savotiška komunikacijos priemone tarp jos  ir žmogaus, su kuriuo ji dirbo. O žalios spalvos žvakės su žolelėmis padėjo Jelenai stiprinti aiškiaregystės gebėjimus. J.Jasevič viename savo interviu prisipažino, kad pasinaudojo Aukščiausiojo duota dovana ir per egzaminus.

Tiesa,  aiškiaregė sako negalinti tvirtai pasakyti, ar ji prakeikė brolį iš pykčio ir avarija – tik sutapimas. Bet tai buvo priežastis, kai po to mergina paliko namus savo tėvų namus nesulaukusi ir pilnametystės. Paskui ji paniro į depresiją, kol tapo priklausoma nuo heroino.  Dabar Jelena neslepia „ sėdėjusi ant adatos“ kone aštuonerius metus ir buvo užkietėjusi narkomanė.  Negana to, ji vagiliavo ir dažnai turėjo problemų su teisėsaugos pareigūnais. Tiesa, bet kalėjimo pavyko išengti.

Vis dėlto Jelena atrado jėgų kovoti su priklausomybe nuo narkotikų. Po to grįžo į šeimą. Jaunai moteriai atsisveikinus su narkotikais, suprato, kad jos gebėjimai tik dar labiau sustiprėjo.  Kurį laiką ji dalyvavo mažai žinomuose mistiniuose šou, Kalbėdama su žmonių dvasiomis kapinėse.

Jelenos Jasevič padeda žmonėms ne tik dvasiškai pasveikti, bet ir atsikratyti fobijų iš žmonių nuotraukų.

 

Perkant drabužius „iš antrųjų rankų“, gali pakenkti žmogaus energetikai

Ekstrasensė Jelena Jasevič mielai sutiko papasakoti apie svetimų daiktų ir drabužių energetiką. Anot jos,  drabužiai, kaip ir bet kuris kitas asmeninis  žmogaus daiktas, išlaiko savyje jo savininko energetiką ir turi nematomą ryšį su juo. Vadinasi, šis energinis ryšys lieka ir žmonių nešiotuose drabužiuose, kurie po to pardavinėjami padėvėtų drabužių parduotuvėse?  Taigi, prie ko tai gali privesti?

Ekstrasensė žino, kad dėl to nė kiek nemažėja padėvėtų drabužių parduotuvių populiarumas. Juk daugumai  žmonių  tokios parduotuvės yra puikus variantas įsigyti kokybiškų ir nebrangų, kad ir kiek panešiotų drabužių. Bet ekstrasensės paklausėme, ar atmetus higienos klausimus, vis dėlto nėra pavojinga nešioti svetimų žmonių drabužius?

J. Jasevič tvirtinimu, perkant drabužius „iš antrųjų rankų“, gali pakenkti žmogaus energetikai. „Juk niekas nežino, kas nešiojo rūbus iki jo. Gal tas žmogus sunkiai sirgo arba jo buvo labai sunki ir sudėtinga energetika?  Nors niekas to ir nenori žinoti.  Tiesiog perkant drabužius „iš antrųjų rankų“,  nepamirškite, kad ankstesnio savininko energija, likusi jo drabužiuose, gali daryti poveikį jūsų likimui, – įspėjo ekstrasensė. – Aš jaučiu svetimo žmogaus energetiką nuo vaikystės. Todėl niekada neperku ir nenešioju  drabužių, parduodamų  „iš antrųjų rankų“. Nemėgstu vaikščioti ir į antikvarines parduotuves, kadangi jaučiu visą seną energetiką. Iš dalies tai ir bloga, liūdna ir nesveika energetika“.  Anot jos, jei turite senų daiktų namuose, pirktų padėvėtų rūbų ar antikvarinėse parduotuvėse, namuose labai pravartu būtų laikyti gyvų augalų, šviežiai pamerktų gėlių vazose, kristalų, kurie susiurbia į save blogą energiją. O kad ji būtent tokia, nesunku atspėti iš to, kad gėlės greitai nuvysta arba kambariniai augalai prastai auga. Be to, būtina dažnai vėdinti  patalpas.

Ekstrasensės tvirtinimu, atskiri daiktai ir baldai taip pat gali saugoti neigiamą energiją, susijusią su liūdna ir gal net tragiška istorija. Norint  išvalyti daiktą nuo jo, Jelena rekomenduoja paprastą ritualą su druska: paimkite daiktą, kurio neigiama energija ir pabarstykite jį druska. Po to uždenkite audiniu ir palikite jį ramiai vietoje.

Jelena Jasevič taip pat papasakojo, kodėl negalima nešioti mirusių žmonių daiktų.  Nepaisant to, kad kai kurie teigiamai žiūri į tai, jog žmonės nešioja savo mirusio artimo žmogaus drabužius ir kitus daiktus ar išdalinę mirusiojo daiktus, praėjus 40 dienų nuo jo mirties. Bet retas susimąsto, kad tai kenkia asmeninei žmogaus energijai. Juk mirusių žmonių daiktai taip pat „miršta“. Tai yra tampa mirties energetikos nešėjais. „Nors nieko baisaus tokioje energetikoje ir nėra, bet vis dėlto nešiojant mirusiojo drabužius jums nesiseks ir nepatirsite asmeninės laimės savo gyvenime“, – įspėjo ekstrasensė.  Jos tvirtinimu, mirusiojo daiktus geriausiai sudeginti.

Viena klientė ekstrasensei pasakojo, kad „iš antrųjų rankų“ nusipirko nepaprastai jai patikusią palaidinukę. Namuose pasimatavo ir nusprendė: negalės jos nešioti. Mat apsivilkus palaidinukę, kūną pradėjo graužti, moteris norėjo kasytis ir iš karto ėmė galvoti apie tą žmogų, nešiojusį šį drabužį: ką ji veikia dabar, ar gyva dar?  Moteris sakė pajutusi, tarsi ją būtų užgriuvęs svetimų problemų liūnas. „Klientė klausė manęs: „Kas tai – vien pasišlykštėjimas ar vis dėlto daiktai turi „atmintį“?  Todėl noriu dar kartą patvirtinti, kad daiktai turi atmintį ir net savo „sielą“. Pavyzdžiui, kaip kad augalai turi sielos dalelių. Tai yra, jie gali vieną žmogų mylėti, kito – nekęsti, arba kartu su šeimininke džiaugtis ir liūdėti. Kai augalai myli žmogų, tada nuostabiai auga, ilgai žydi, o kai nemyli –nenori augti ir gana, linkę vysti, kad ir kaip juos prižiūrėtum ir laistytum. Tą patį galima pasakyti ir apie daiktus“, – pasakoja Jelena.

 

Žuvusio ar nužudyto žmogaus daiktai gali atnešti nelaimę

„Ekstrasensų mūšio“ finalininkė įsitikinusi, kad  vieni daiktai tarsi nori pabėgti nuo savo šeimininkų. Tai yra jie pameta raktus arba pasideda taip, kad po to negali jų rasti. Taip pat pameta ir ne kartą arba kur nors palieka ir piniginę ar telefoną. „Vadinasi, šeimininkas blogai, netinkamai su jais elgiasi ir jie nuo jo „pabėga“ arba „pasislepia“. Daiktai taip pat, kaip ir žmonės moka įsižeisti. O kitiems, kurie rūpinasi ir kruopščiai saugo bei tausoja savo daiktus (kai kurie žmonės net kalbasi su savo daiktais, kaip su draugais)  – niekada ir niekur neprapuola.  Ir tikriausiai jūs pastebėjote, vieni daiktai atneša jums sėkmę, o kiti bėdą. Ir ne šiaip sau atsirado talismanai. Mat daiktai geba ne tik jausti, bet ir kenkti!“, – patikino žinoma ekstrasensė.

Labai stipriai biolauko įtaka atsispindi daiktams, ilgai tarnavusiems žmonėms ir ypač jų asmeniniams daiktams. Tačiau daiktams perėjus į naujo šeimininko rankas, jie gali daryti tiek teigiamą, tiek ir neigiamą poveikį, priklausomai nuo to, kokia  įtaka buvo padaryta jų ankstesnio šeimininko biolaukui. Pavyzdžiui, žuvusio ar nužudyto žmogaus daiktai gali atnešti nelaimę. Vogtos ir užstatytos lombarde brangenybės, aukso papuošalai ir jas nusipirkus, niekada neatneš nei sėkmės, nei laimės, nei pinigų. Žinodami šias savybes, kai kurie perpirkėjai užkasa pusvelčiui įsigytas brangenybes, tikėdamiesi išlaisvinti jas nuo buvusio šeimininko energijos. Tačiau jie nesupranta, kad dėl žmogui patirto streso, kai jis aptiko pavogtus savo daiktus, nepajėgia pašalinti  žemės energija, kadangi brangenybių šeimininko energija gerokai stipresnė. Tačiau jei daiktai „nėra nuodėmingi“, įgyti sąžiningai ir garbingai, dėl jų niekas nebuvo nužudytas, tai jie paprastai nėra pavojingi.

„Labai prastą energiją skleidžia ir daiktai, kurie priklauso sunkiai sergantiems ligoniams. Mat daiktai „įsidėmi“ šeimininką. Pažįstu vieną antikvarinės parduotuvės savininką, kuris daug metų rinko senovinius papuošalus. Vėrinius ir žiedus su brangakmeniais ilgai nešiojant, stipriai pasikeičia ir jų savybės. Tai yra prisipildo ir vienokios ar kitokios energijos. Bet kurio daikto energija ilgainiui keičiasi. Vieni jų būna stipri, jei daiktas pasižymi pritraukiančiomis savybėmis  jo šeimininko energijos atžvilgiu. Pavyzdžiui, granatas, ametistas, gintaras, malachitas ir jaspis. Šių akmenų biolaukų derinys yra labai stiprus ir gali suteikti žmonėms žvalumo, energijos, pašalinant nuovargį. Be to, labai stiprų biolauką turi ir talentingų dailininkų paveikslai, skulptorių darbai, sukurti prieš kelis amžius“, – pasakoja Jelena Jasevič.

 

Nešioti vyresnių brolių ar seserų išaugtus drabužius ne visada yra saugu 

Tačiau norint išvalyti savo karmą ir neigiamą energiją namuose, reikia atsikratyti senų daiktų be jokios sąžinės graužaties.  O jei paėmėte ar jums padovanojo mirusio žmogaus daiktų, laukite nemalonumų, kuriuos patys ir prisišauksite tokiu būdu. „Reikalas tas, kad jūs norom nenorom, bet prisiminsite ar galvosite apie tą žmogų, jus apnyks niūrios mintys, galvosite apie tuos daiktus blogai, bijosite jų ir tada jie gali jums „atkeršyti“. Bet jei su tais daiktais susigyvensite, tada nieko blogo ir nenutiks“, – patikino žinoma ekstrasensė.

Tačiau, jei į naujus namus ir šeimą atsinešėte savo buvusios žmonos ar vyro mėgstamų daiktų, o naujai šeimai tai nepatinka, tai geriau be gailesčio atsisveikinkite su savo relikvija. Priešingu atveju, ne tik jūs, bet ir naujos šeimos nariai gali susirgti bei prasidėti nesibaigiantys tarpusavio nesutarimai.

„Niekada  ir niekam neatiduokite labai brangaus jums daikto. Nes jis užtikrintai turi jus palaikančios energijos. Kaip sakoma, tas daiktas neša sėkmę. Jei jūsų vaikas labai myli kurį nors savo žaisliuką, nors jis ir seniai jau nebeišvaizdus, pasenęs, bet jokiu būdu neišmeskite jo ir juo labiau neatiduokite kam nors. Tai vaiko talismanas ir tas senas žaisliukas jam dar ne kartą labai padės gyvenime ir apsaugos nuo bėdų“, – įsitikinusi Jelena Jasevič.

Anot ekstrasensės, be blogos daikto auros, svetimi daiktai gali pakenkti ir sveikatai dėl labai paprastos priežasties. Pavyzdžiui, gal tas žmogus persirgo hepatitu arba odos liga?.. Tada jokiu būdu negalima nešioti jo drabužių, ypač jei jis dėvėjo juos sirgdamas. Negalima jų atiduoti ir į labdarą. Geriausiai išmesti.

Gal ir ne visai į temą, bet dauguma mamų tikrai norėtų paklausti ekstrasensės, ar galima jaunesniems vaikams toliau dėvėti vyresnių brolių ar seserų išaugtus drabužėlius? Ko gero dauguma tėvų nemato čia nieko blogo. Tai daroma daugumoje šeimų, pirmiausiai dėl to, kad nori sutaupyti. „Žvelgiant iš vienos pusės, daiktai, kurie jau „persigėrė“ giminės energetika, gali tapti net stipriu  talismanu jaunesniam vaikui. Bet yra ir kita medalio pusė. Toliau nešioti vyresnių brolių ar seserų daiktus ne visada yra saugu.  Mat, jei tarp vyresniojo ir jaunesniojo brolio ar vaikų didelė energetinė ir psichologinė atskirtis, vaikai nesutaria tarpusavyje arba jie visiškai skirtingi pagal savo charakterius, tai nevertėtų taupyti ir drabužių, perduodant vyresnio jaunesniajam toliau dėvėti. Geriau būtų, jei niekada neatiduotumėte kitiems ir neimtumėte iš kitų mažų vaikų apatinius drabužėlius. Yra vienas išmintingas posakis: „Apausi savo vaikui svetimus batukus – sugadinsi jo likimą“, – įspėjo ekstrasensė Jelena Jasevič.

 

bus tęsinys

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą