Blogiausiu ženklu laikomas tas sapnas, kuriame mirusysis pasikvietė jus eiti su juo ir jūs nuėjote. Commons.wikimedia.org

Nuo senų senovės žmones traukė sapnų mįslės, nes kartais tai, ką susapnuodavo naktį, galėjo atspindėti ar paveikti ateitį. Daug žmonių  galvoja, kad miegas yra tik informacijos apdorojimas pasąmonėje, tačiau tai nėra visiškai tiesa. Sapnais  galima numatyti ateitį ir tuo pačiu bandoma atkreipti dėmesį į svarbias gyvenimo sritis. Geri sapnai laikomi laimės ir energijos šaltiniu, įkvėpimo atskaitos tašku ir raginimu veikti. Jei sapnuojate malonius sapnus, tai yra teisingos gyvenimo eigos patvirtinimas ir tam tikras palaikymas iš viršaus. Bet artėjant nenumatytam gyvenimo scenarijui, iškilus pavojui, žmonės neretai sapnuoja košmarus.

 

  1. Kristi sapne

Toks sapnas aiškiai įspėja apie artėjančias gyvenimo problemas. Tai taip pat reiškia, kad sapnuotojui reikia sutelkti savo valią į kumštį, nes teks įveikti kliūtis kelyje. Jei jis nepaisys šio perspėjimo, rizikuos daug ką prarasti.  Svarbiausia nebijoti suklysti, priimant svarbų sprendimą. Nes tik taip galima išspręsti net ir sunkiausią problemą.

  1. Apdegti, sudegti sapne

Šis sapnas pranašauja vienišumą ir virtinę bėdų: žmogus liks vienas su problemomis, kurios gali priversti nusisukti nuo svarbaus tikslo. Kitaip tariant, neišvengiama susidurti su problemomis, bet norint su jomis susidoroti, svarbu ugdyti psichologinį atsparumą. Tose situacijose, kurių niekaip negalite paveikti, pabandykite susivaldyti ir kontroliuoti savo emocijas.

  1. Patekti į avariją

Toks sapno siužetas dažnai būna pranašiškas. Net jei žmogus sapnuoja, kad yra tik automobilio avarijos liudininkas ar stebėtojas, taip pat gali į ją patekti gyvenime. Tai ženklas, reikalaujantis būti itin atsargiais kelyje ir veikloje. Jei sapnavote tokį sapną, pabudus iš karto pažvelkite į veidrodį ir pasakykite: „Dievas yra su manimi!“.

  1. Pamatyti sapne mirusįjį ir sekti paskui jį

Velionio vizitas pas gyvuosius visada yra blogas ženklas, kuris dažnai dėl ko nors perspėja. Svarbu nepamiršti, ką pasakė velionis, nes jo žodžiai gali pasakyti viską apie grėsmę, kylančią  jūsų gyvenime. Tačiau blogiausiu ženklu laikomas tas sapnas, kuriame mirusysis pasikvietė jus eiti su juo ir jūs nuėjote: tai byloja apie galimą paties sapnuotojo sunkią ligą ar mirtį. Tokais atvejais svarbu paprašyti Aukštesniųjų jėgų pagalbos. Norėdami tai padaryti, pabarstykite druską prie slenksčio ir pasakykite sau: „Kur velionis išėjo, ten druska barstoma. Jo nebus čia ir jis manęs nepasiims “.

  1. Prarasti dantis

Iš tikrųjų nemalonu prarasti dantis, bet jei sapne taip nutiko, turėtumėte suklusti: artėja didelis kivirčas. Bet tai dar ne viskas. Jei netekus danties ima kraujuoti, vienas iš kraujo giminaičių gali mirti.

Bet ši blogą ženklą galima neutralizuoti padedant vienam ritualui. Suvyniokite kelias monetas į raudoną audinį, padėkite jas po pagalve ir prieš eidami miegoti pasakykite sau: „Imk pinigų, duok ramybę man“.

  1. Būti nužudytam sapne

Toks sapnas rodo, kad sapnuotojas gyvenime turi daug priešų, apie kuriuos jis gali net nežinoti. Jei sapne esate persekiojamas, mušamas, nužudomas – būkite atsargūs tikrovėje. Yra rizika, kad artimoje ateityje jus apims didelė bėda dėl blogo linkėjusių intrigų. Šio įspėjimo nereikėtų pamiršti.

7.Pamatyti baltai akinančią šviesą

Balta spalva yra tyrumo ir šventumo ženklas, bet ne sapne. Sapnuojant baltą šviesą, ji žada bėdų ir nelaimių. Tamsioje patalpoje pamatyti baltą šviesą, kalbėtis su nepažįstamuoju be veido, bet su baltais drabužiais, pamatyti baltą paukštį – visa tai yra neišvengiamos mirties pranašai. Todėl norint apsisaugoti nuo nelaimės, pabudę po tokio sapno, turėtumėte nusiplauti veidą ir tris kartus pasakyti sau: „Dievas perspėjo, aš gavau ženklą ir neatsitiks nieko blogo“.

8.Būti tuščiame kambaryje

Nurodo tuštumą sieloje ir širdyje. Ateityje gali būti nusivylimas žmogumi, kuriuo visiškai pasitikite. Po tokio sukrėtimo gali ištikti apatija. Neignoruokite raginimų iš viršaus, būkite pasirengę atremti likimo smūgį.

9.Pamatyti sapne didelę žiurkę

Žiurkė visada yra metafora, įteisinanti slidų, gudrų ir nemalonų žmogų. Verta atidžiau pažvelgti į aplinką ir būti atidesniais net bendraujant su artimaisiais. Galite neutralizuoti neigiamą ir atpažinti blogą norą, jei iškart pabudus pasakykite sau: „Mano priešas negali manęs nugalėti.  Ateik, pasirodyk, prisistatyk man, nesislėpk “.

Yra ir kitų būdų, kaip padėti išvengti artėjančios grėsmės. Visi pirmiau minėti siužetai tiesiogiai ar netiesiogiai rodo pavojaus buvimą. Tačiau nepamirškite, kad kiekvienas žmogus susikuria savo gyvenimą ir likimą. Todėl, imdamiesi apsaugos priemonių, galite išvengti bet kokių nelaimių.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą