Ir tai yra tiesa! Labai tikimės, kad jūsų norai išsipildys! Jūs visada turėtumėte siekti geriausio. Tikriausiai žinote, kaip pasiekti savo tikslus, žinote, kad šlovė ir pripažinimas nėra pats svarbiausias dalykas gyvenime! Kad yra ir kitų svarbių dalykų – draugai, šilti jaukūs namai, kur jūsų laukia ir myli!

Taigi, išsirinkite kortą, kuri jus labiau traukia ir labiau pasitikėkite savo vidiniu balsu. Jūsų kortoje yra jums skirtas pranešimas.

 

Pirmoji korta

Ji reiškia: tai galite padaryti, tiesiog būkite kantrūs.

Ši korta taip pat rodo, kad netrukus įvyks nuostabūs dalykai. Tikriausiai turite daug klausimų: ką daryti, kokį sprendimą priimti, kur kreiptis?

Ir nors kartais prarandate ramybę (ir net tikėjimą bei kantrybę), svarbu suprasti, kad vieną dieną, labai greitai, viskas bus prasminga. Kad viskas įvyks, įvyks tinkamu laiku ir dėl svarių priežasčių.

Kiekviena situacija, kurią patiriate, turi tikslą. Dėl šios priežasties būkite kantrūs ir kupini optimizmo. Aukštesniosios jėgos matys jūsų pastangas, jūsų veiksmus ir apdovanos jus tada, kai jums to labiausiai reikės.

Antroji korta

Ji reiškia: taika, kurios taip siekiate, ateis.

Ši korta jums primena, kad kiekviena jūsų gyvenimo situacija turi tikslą. Svarbiausia išlikti stipriam, tikėti, kad Dievas visada yra šalia. Jūs išgyvenate sunkumus, tačiau tai taip pat reiškia, kad saulė nušvis ir jūsų padangėje.

Taigi, šiandien su didele meile ir tikėjimu padėkite sau klestėti ir labai greitai įvyks nuostabūs dalykai. Panašu, kad jus užgrius meilė

Trečioji korta

Ji reiškia: jūsų svajonės išsipildys.

Gera turėti gražų protą, mėgstantį svajoti ir įsivaizduoti. Tačiau dar nuostabiau įgyvendinti savo svajones. Nes svajonės be veiksmo yra tik iliuzija.

Atėjo laikas išanalizuoti savo galimybes ir pradėti žengti savo norų įgyvendinimo link. Jei turėjote galimybę apie tai pasvajoti, tikrai galite tą pasiekti. Jei padarysite viską, kas įmanoma, gyvenimo bumerangas jums duos dešimčia kartų daugiau.

Ketvirtoji korta

Ji reiškia: Visata išpildo bet kokius norus.

Kai svajojate, Visata jus priartina prie jūsų svajonės nuostabiu ir nepaaiškinamu būdu. Todėl tikėkite, kad jos išsipildys ir pakeis jūsų gyvenimą iš esmės.

Jūs patys kuriate savo svajones ir savo likimą. Atsiduokite savo didžiausiems troškimams ir pamatysite, kaip kasdien, nors ir pamažu, viskas keičiasi į geresnę pusę. Visata veda jus keliu tikslo link.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą