Kad ir kokia priežastis darytų įtaką jūsų gyvenimui, neskubėkite pasiduoti. Atminkite, kad pati beviltiškiausia situacija gali virsti sėkme, jei nustosite bijoti nežinomybės ir tiesiogiai susidursite su savo baimėmis. Mylėkite save ir niekada nepasiduokite. Archyvo nuotrauka

Daugelis žmonių tarsi magnetas į savo gyvenimą pritraukia įvairių bėdų. Pasitaiko, kad žmogaus energetinis laukas nusilpsta ir jį veikia neigiama įtaka. Tačiau būna ir taip, kad priežastis slypi jame pačiame.

 

Bioenergetikos ekspertai nusprendė išsiaiškinti sudėtingą klausimą, kamuojantį daugelio protus: kodėl mes pritraukiame bėdų į savo gyvenimą? Kiek reikia įdėti pastangų ir ką daryti, kad gyvenimas vėl spindėtų ryškiomis spalvomis? Daugelis ezoterikų siūlo atlikti apsivalymo nuo neigiamos energijos ritualus. Tuo tarpu senovės kinų mokymų šalininkai mano, kad reikalo esmė slypi neigiamai mąstant ir neteisingai dėliojant mintis. Daugybė skirtingų nuomonių sutaria dėl vieno: žmogus gali ir turi susidurti su savo bėdomis, norėdamas drąsiai kovoti už savo laimę ir gerovę.

Tačiau bėdų priežastys ne visada iškyla  į paviršių. Kartais, norint tai išsiaiškinti, reikia išanalizuoti savo veiksmus ir žodžius, suprasti, kodėl nesėkmė kaip juodasis gyvenimo periodas užslenka ir neleidžia  sėkmingai žingsniuoti į priekį.

  1. Energetinis laukas turi būti nuolat valomas ir stiprinamas

Kiekvienas žmogus turi apsauginį biolauką, kuris saugo jį nuo pat gimimo ir nuo visų rūšių neigiamų veiksnių. Jei jūsų gyvenime prasidėjo nepageidaujami įvykiai, pradėkite nuo energetinio valymo. Galbūt per ilgai buvote veikiami neigiamos įtakos ir jūsų energetinėje apsaugoje susidarė spragų. Norėdami tai padaryti, galite atlikti vieną iš veiksmingų valymo ritualų.

  1. Jūs patys pritraukiate nesėkmes

Nereikėtų nuvertinti minties galios, nes ji gali pritraukti į jūsų gyvenimą tai, apie ką nuolat ir įtemptai galvojate. Turėtumėte nustoti gailėtis savęs ir skųstis kitiems dėl savo nesėkmių. Suimkite save į rankas ir pradėkite dieną pozityviai. Taigi galite įveikti daugybę problemų. Kovokite už sėkmę, tada galėsite atsikratyti nesėkmių.

  1. Kuriate sau vidines kliūtis

Užuot bandę ką nors naujo ir mėginę tobulėti kitomis kryptimis, uoliai vengiate atsakomybės. Pasiteisinimai, kuriais nuraminate savo sąžinę, nepadės jums išsivaduoti iš bėdų. Nustokite bijoti nežinomybės, nes kol nerasite „savo“ vietos po saule, bėdos jūsų neaplenks.

  1. Jūs prieštaraujate sveikam protui

Daugelis žmonių pritraukia bėdų tiesiog būdami užsispyrę. Jie veikia priešingai sveikam protui, kad neparodytų savo silpnumo. Šiems žmonėms  gali padėti tik jie patys: kai tik jie nustos priešintis išmintingiems patarimams, jų gyvenime atsiras šviesioji pusė, kuri pamažu „išnaikins“ neigiamus dalykus.

  1. Jūsų namuose trūksta teigiamos energijos

Namas padeda žmonėms atsigauti ir saugo nuo neigiamo poveikio. Jei kas nors dažnai keikiasi jūsų namuose, tada apie teigiamą energiją negali būti nė kalbos. Išsikelkite tikslą paversti namus harmonijos ir komforto tvirtove, tada bėdos nuo jūsų „pabėgs“. Tai galima padaryti naudojant įvairius talismanus,  šviežias gėles ir sėkmės amuletus.

  1. Linkę viską atidėlioti

Žmonėse tokį įprotį vadina polinkiu atidėti reikalus neribotam laikui. Net jei supranta, kad viskas nesusitvarkys savaime, vis tiek „tempia gumą“ iki paskutinės akimirkos. Norint atsikratyti vangumo ir tingumo, peržiūrėkite savo tvarkaraštį, pradėkite laikytis dienos režimo ir būtinai gerkite sveikų žolelių užpilus. Jie padidins jūsų tonusą ir padės energingiau kibti į darbus.

  1. Apima vangumas ir abejingumas

Dažnai bėdos pradeda „užkliūti“ tiems, kurie nustoja domėtis gyvenimu ir visa jo įvairove. Tiems, kurie nesvajoja, nekuria planų, nepadeda artimiesiems, likimas paruošia išbandymus, o kartais jie būna gana žiaurūs. Nustokite tapti „pasenusiais krekeriais“ ir visame kame ieškokite teigiamų ir naujų dalykų.

  1. Nesirūpinate savo sveikata

Daugelis problemų prasideda nuo blogos sveikatos. Irzlumas, išsiblaškymas ir net pyktis gali sukelti daugybę problemų. Atidžiai stebėkite savo sveikatą ir būtinai naudokite prevencijos priemones. Tai jums padės liaudies receptai, įvairių žolelių pagrindu.

  1. Pasirinkote neteisingą gyvenimo kelią

Jei jūsų gyvenime nesėkmės seka viena po kitos ir nematyti šviesos, tokiu atveju verta pagalvoti. Galbūt likimas jums tiesiogiai užsimena, kad išsukote  iš savo tikrojo kelio ir bandote perimti  kažkieno kito likimą.

  1. Esate vieni

Bėdos lydi žmones, pavargusius nuo savo vienatvės ir kuriems reikia artimųjų pagalbos. Pabandykite susirasti draugų su panašiais pomėgiais arba ieškokite širdies draugo. Yra žinoma, kad meilė įkvepia žmones ir padeda jiems susidoroti su daugybe sunkumų.

Kad ir kokia priežastis darytų įtaką jūsų gyvenimui, neskubėkite pasiduoti. Atminkite, kad pati beviltiškiausia situacija gali virsti sėkme, jei nustosite bijoti nežinomybės ir tiesiogiai susidursite su savo baimėmis. Mylėkite save ir niekada nepasiduokite.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą