2023 metais balandžio 20 d. 34 metų Christina Ashten Gourkani mirė sustojus širdžiai per plastinę operaciją, kuri turėjo būti 24-oji iš eilės. Mergina tiesiogine prasme buvo apsėsta savo išvaizdos, nes ryžosi neįtikėtinai daugybei pokyčių. Socialinių tinklų nuotrauka

2023 metais balandžio 20 d. 34 metų Christina Ashten Gourkani mirė sustojus širdžiai per plastinę operaciją, kuri turėjo būti 24-oji iš eilės. Mergina tiesiogine prasme buvo apsėsta savo išvaizdos, nes ryžosi neįtikėtinai daugybei pokyčių. Taip pat ji laikėsi griežtos dietos ir treniravosi sporto salėje. Christinos mirties detalės nebuvo atskleistos, tačiau, kai kurių šaltinių teigimu, mirtimi pasibaigusios procedūros metu ji norėjo „šiek tiek pasididinti sėdmenis“, nes jie jai atrodė nepakankamai „įspūdingi“, rašo 7news.com.au.

 

Mirė po plastinės chirurgijos procedūros

Apie modelio Christinos Ashten Gourkani mirtį JAV socialiniuose tinkluose pranešė jos šeima.

Pranešama, kad „OnlyFans“ žvaigždė mirė sustojus širdžiai, būdama 34 metų. Ji mirė ligoninėje praėjus vos kelioms valandoms po plastinės chirurgijos procedūros.

„Su giliu liūdesiu ir nepaprastai sudaužyta širdimi turime dalytis labiausiai sukrečiančia, nelaimingiausia ir netikėčiausia mūsų gražios mylimos dukros ir sesers Christinos Ashten Gourkani mirtimi“, – rašė jos šeima, pasidalindama nuoroda į „GoFundMe“ puslapį.

Lėšų rinkimo puslapyje šeima prisiminė akimirką, kai sužinojo, kad dukra ir sesuo „miršta“.

„Ankstų rytą… balandžio 4 d. mūsų šeima sulaukė tragiško telefono skambučio iš šeimos nario, kuris įnirtingai rėkė ir isteriškai verkė kitame laido gale: „Ashten miršta… Ashten miršta… Tai

buvo telefono skambutis, kuris akimirksniu sugriovė mūsų pasaulį ir persekios mūsų šeimą visą likusį gyvenimą“, – rašoma „GoFundMe“ puslapyje.

Šeima  išskubėjo į ligoninę.  „Mums buvo pranešta, kad jos sveikata ir toliau blogėjo… po to, kai patyrė širdies smūgį, – sakė artimieji. – Jos staigi ir tragiška mirtis šiuo metu tiriama kaip žmogžudystė, susijusi su medicinine procedūra“.

 

Prašė, kad žmonės „susiburtų“ padėti finansuoti laidotuves

Nors procedūros pobūdis nebuvo nurodytas, bet pranešta, kad žvaigždei buvo atlikta plastinė operacija.

Jos šeima Gourkani vadino „rūpestinga ir mylinčia laisva dvasia“, kuri visada plačiai šypsojosi  ir buvo draugiška su visais.

„Ashten dvasia yra šviesi, kurią amžinai jaus jos artimieji ir tie, kuriuos ji paliko“, – rašoma minėtoje paskyroje. Įrašas baigėsi prašymu, kad žmonės „susiburtų“ padėti šeimai finansuoti jos laidotuves.

Tiesa, „GoFundMe“ iš norėtų 40 tūkst. JAV dol. surinko 4 500 JAV dol.

Viena iš nedaugelio buvo „OnlyFans“ modelis Mary Magdalene, prabilusi apie plastinės chirurgijos pavojus.

„Aš jos nepažįstu, (bet) visada atsitiktinai matydavau ją „Instagram“ ir galvodavau, kad ji tikrai graži, bet labai liūdna, kad ji ką tik mirė po plastinės operacijos, – rašo ji savo „Instagram“ paskyroje. -Tai taip baisu, nes iš tikrųjų niekada nežinai, kada mirsi nuo operacijos“.  Modelis taip pat išreiškė savo nuogąstavimus dėl „smegenų pažeidimo“ po jos pačios atliktų procedūrų.

Socialinių tinklų nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą