Pirmiausiai atkreipk dėmesį, kaip jis kalba ir elgiasi. Ar dažnai judu „atsitiktinai“ susitinkate? Kur ir kada susitinkate?  Pastaruoju metu judu einate kartu į mokyklos valgyklą ar dažniau užsukate į biblioteką? Netikėtai išrausti, kai tik jis užkalbina tave?  Jau supratai, kad jis tau reiškia daugiau nei bendramokslis? Norėtum jam pasakyti tai, bet bijai žengti pirmą žingsnį, kadangi nežinai, ką jis tau atsakys? Štai kiek klausimų iškyla, supratus, kad tau patinka tas vaikinas ir norėtum išsiaiškinti, ką jis jaučia tau. Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus bei patarimus atrasi atidžiai perskaičiusi šį straipsnį.

Labai svarbu, kaip jis kalba apie kitas merginas

Atkreipk dėmesį, kaip jis kalba su tavimi. Bendraujant su juo, galima daug ką išsiaiškinti. Pavyzdžiui, ką jis iš tikrųjų jaučia. Taip pat atkreipk dėmesį į jo kalbėjimo toną. Jis kalba garsiai ar prislopintu, dusliu balsu. Pastarasis tonas liudija, kad jis jaučia tą patį, ką ir tu.

Taip pat atkreipk dėmesį, ar kalbėdamas su tavimi, jis žiūri tau į akis ar dairosi aplink? Mat jis gali vengti akių kontakto ir dėl to, kad jaudinasi, nes tu jam patinki. Arba paprasčiausiai varžosi!

O gal jau spėjai pastebėti, kad jis greitai atitraukia dėmesį, kai prie jūsų prieina kitas bendraklasis. Ir kalbėdamas su tavimi, tuo pačiu bendrauja ir su bendraklasiu. Jei taip, vadinasi, tu nesi labai svarbi jam. Jam nelabai svarbu ir ką kalba. Užtat būtinai atkreipk dėmesį į tai, ką jis tau kalba asmeniškai. Pagal tai gali spręsti, kaip jis iš tikrųjų į tave žiūri.

Dar keli požymiai, liudijantys, kad tu nesi jam tik vien klasės draugė. Jei jis tave erzina tarsi juokaudamas. tai reiškia, kad jis flirtuoja su tavimi ir laukia to paties iš tavęs!

Jei jis dalinasi su tavimi asmenine informacija, pasakoja tau apie savo šeimą, tėvus, prasitaria apie savo bėdas ir rūpesčius, tai, akivaizdu, nori palaikyti su tavimi artimus ir rimtus santykius.  Be to, jei jis kalbėdamas apie tave, nepamiršta įterpti arba pridurti, kad esi graži, protinga, kad puikiai atrodai, tai – ženklas, kad jam labai patinki.

Be to, pastebėjai, kad jis stengiasi būti švelnus ir dėmesingas, elgtis galantiškai, o ne kaip kiti berniukai ar vaikinai – išdykauti, siausti, lakstyti koridoriais. Bet jei pamatei, kad su kitais klasės draugais jis elgiasi „vyriškai“, net grubiai, bet kaip mat pasikeičia pamatęs tave – tampa mandagus, kultūringas, paslaugus – tai reiškia, kad jam labai svarbu būti geru vaikinu tavo akyse. Taip pat labai svarbu, kad judu galėtumėte apie daug ką pasikalbėti. Net ir apie tai, ar tu dabar esi laisva mergina, o gal tave domina ir kiti vaikinai mokykloje. Bet įsidėmėk: jei jis jau ne vieną kartą mėgino tave suvesti su kažkuriuo iš savo draugų – tai tu jo nedomini. Bet jei klausia, ar tu eini į pasimatymą su kažkuo vaikinu, tai greičiausiai tokiu būdu jis nori išsiaiškinti, ar esi neužimta ir tuo pačiu tikėtis  tapti tavo vaikinu.

Beje, būtinai atkreipk dėmesį, kaip jis kalba apie kitas merginas. Taip galima išsiaiškinti, ar jam reikia tik tavo patarimo ar tu – vienintelė mergina, kuriam esi reikalinga. Taip pat jis gali „pasikonsultuoti“ su tavimi norėdamas išsiaiškinti, koks tavo svajonių vaikinas, o paskui šią viziją priderinti prie savęs. Jei vaikinas kalba greitai ir jo atsakymai trumpi, tai liudija, kad jis – tik „žaidėjas“.

 Jei jo kūnas „dalyvauja“ pokalbyje su tavimi – geras ženklas

Atkreipk dėmesį, ką jis kalba, kai judu liekate dviese. Kai kurie vaikinai būna drovūs ir varžosi,  todėl savo mintis ir jausmus jie linkę iškloti socialiniuose tinkluose ar SMS žinutėmis.  Taigi, jei jis siųsdamas tau pranešimus, vos ne ties kiekvienu žodžiu prikabina emocinį simbolį, vadinasi, jis nori padaryti tau įspūdį. Arba, jei pastebėjai, kad pranešimų turinys jau baigia išsisemti, o jis deda daug pastangų, norėdamas kuo ilgiau pratęsti bendravimą ir neskuba atsisveikinti, tu jam kaip reikiant kritai į akį.

Tą patį liudija ir tai, jei jis siunčia išsamų laišką elektroniniu paštu atidžiai parinkdamas žodžius, nes stengiasi padaryti tau įspūdi savo analitiniu protu, loginiu mąstymu ir humoro jausmu.

O jei jis rašo tau SMS norėdamas susitarti dėl susitikimo laiko ir vietos? Arba rašo retsykiais, norėdamas tik pabendrauti? Bet ir tada mėgsta pajuokauti ir siunčia saulutes?  Panašu, jis nori, kad jųdviejų santykiai klostytųsi toliau.

Jei socialiniuose tinkluose jis uždeda „patinka“ ant tavo nuotraukų arba parašo gražų komentarą, akivaizdu, kad jis stebi tave ir nori būti kartu. Vis dėlto kai kurie vaikinai nemėgsta rašyti laiškų nei elektroniniu paštu, nei socialiniuose tinkluose.  Tikėtina, kad jiems geresnis variantas – pabendrauti su tavimi asmeniškai . Tai yra – akis į akį!

Taip pat  būtinai atkreipk dėmesį į jo kūno kalbą, kuri gali daug ką pasakyti. Pavyzdžiui, ar  jis norėtų priglausti tave prie savęs, ar tiesiog bendrauti.  Taigi, jei jis dažnai „netyčia“ paliečia tavo ranką ar prisiglaudžia petimi, jei jo kelis paliečia tavąjį, tu labai patinki jam. Ar kai jo pirštai užsilaiko ant tavųjų, kai jam kažką perduodi ar paduodi, tai – ženklas, kad tu labai patinki jam ir jis norėtų dažniau tave liesti ir prie tavęs priglusti.

Ar pastebėjai, kaip jis į tave žiūri? Jei esant bendraklasių kompanijoje ir per pertrauką pamatei, kad jis žiūri į tave įsmeigęs akis, tai – ženklas, kad  tu ne tik jam patinki, bet jis ir mėgaujasi tavimi.    O jei pagavusi jo žvilgsnį, pamatei, kad jis šypsosi ir droviai nuleidžia akis, tai liudija, kad jis suprato išsidavęs, jog tu labai patinki jam!

Ar jo kūnas „dalyvauja“ pokalbyje su tavimi?  Jei kalbant jo visas kūnas pasisuka į tavo pusę, o rankos nesukryžiuotos ant krūtinės, bet laisvai nuleistos, tai – ženklas, kad jis bus atviras ir nuoširdus su tavimi, ką tu jam bepasakytum. Dar didesnį „prizą“ skirs tau, jei pasilenks arti į tavo pusę, tarsi norėtų kažką tau pašnabždėti į ausį.

Svarbiausia, atkreipk dėmesį, ką jis dėl tavęs daro. Ar jis stengiasi būti ne tik geru draugu, bet  yra ir mandagus, dėmesingas, paslaugus tau? Jei taip, vadinasi, gali tikėtis iš jo malonių staigmenų. Pavyzdžiui, palydės tave iki viešojo transporto stotelės, nors pats gyvena priešingoje miesto pusėje, pavaišins pietumis, nupirks ledų. Jis nori rūpintis tavimi, jei atneša iš konditerijos parduotuvės tavo mėgstamą desertą arba nuperka knygą, apie kurią tu buvai užsiminusi, kad norėtum perskaityti.  Jis guodžia ir palaiko tave ištikus nesėkmei. Sutik, nei vienas vaikinas nepuls guosti jo nedominančios  merginos. Bet jei tu kažką jam reiški, jis bus visada šalia, atidžiai išklausys visas tavo problemas ir visada bus pasirengęs tau padėti.

2 KOMENTARAI

  1. When I initially left a comment I seem to have clicked on the -Notify
    me when new comments are added- checkbox and now each
    time a comment is added I recieve four emails with the exact same comment.
    There has to be a means you can remove me from
    that service? Many thanks!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą