O jei žinutėse pridėsite žodžių, kad šalia jo jaučiatės visada saugi ir rami dėl ateities, tai sustiprins jo savigarbą ir gerą požiūrį į jus kaip į merginą. Archyvo nuotrauka

Daugelis merginų nežino, kad „ypatingos“ frazės gali būti naudojamos, norint atrasti joms patinkantį vaikiną.  Tai gana realu, nes  pasitelkus kai kuriuos žodžius ir frazes, galite pakelti testosterono lygį išrinktojo kraujyje, taip sukeldama jo susidomėjimą jūsų asmenybe.

 

Reikšmingumo patvirtinimas pamalonina bet kurį žmogų

Taigi, konkrečios frazės gali priversti vyrą susimąstyti apie jus. Juk bet kuriam vaikinui bus labai malonu suprasti, kad jis yra ypatingas, išsiskiria iš kitų. Todėl pirmiausiai turėtumėte parašyti, kad  nuolat galvojate apie jį. Be to, jei tai jaunuolis, kuris taip pat jaučia jums jausmus, jam svarbu suvokti, kad jis visada yra jūsų mintyse.

Jei parašysite vaikinui, kad jums jo reikia įvairiomis interpretacijomis, tai dar labiau pritrauks jūsų mylimąjį. Beje, konkreti frazė „Man tavęs reikia“ pati savaime turi didžiulį emocinį poveikį.

Jis sulauks savo vertės, reikšmingumo patvirtinimo, o tai pamalonina bet kurį žmogų, nepriklausomai nuo jo lyties.

O jei žinutėse pridėsite žodžių, kad šalia jo  jaučiatės visada saugi ir rami dėl ateities, tai sustiprins jo savigarbą ir gerą požiūrį į jus kaip į merginą.

Taip pat yra frazių, kurios gali formuoti ir sustiprinti pasitikėjimą jūsų asmeniu. O tai yra svarbus veiksnys, turintis įtakos vaikino draugės pasirinkimui.

 

Sustiprinkite vaikino pasitikėjimą savo išskirtinumu

Taigi, į savo  siunčiamus laiškus jam kuo dažniau įterpkite šiuos žodžius: „Tu vienintelis mane supranti“; „Aš pasitikiu tik tavimi“; „Tik tu gali man daryti įtaką“; „Atrodo, kad tu vienas žinai, ko man reikia iš tikrųjų“ ir panašiai.

O kad dar labiau sustiprintumėte vaikino pasitikėjimą savo išskirtinumu, nuolat kartokite jam, kad jis yra geriausias tarp visų, kuriuos sutikote, kad jis yra stipriausias, protingiausias, verčiausias, patraukliausias, seksualiausias ir panašiai.

Nepamirškite, kad komplimentai yra malonūs visiems be išimties žmonėms.

Be to, tokie teiginiai  – tai ne vien komplimentai, bet tuo pačiu patvirtinsite teigiamas jo charakterio savybes.

Na, o norint visiškai „užkerėti“ priešingos lyties atstovą, reikia leisti jam suprasti, kad jis ne tik geriausias, bet ir visada gali tikėtis jūsų palaikymo, taip pat intymumo. Juk ši gyvenimo dalis vyrams labai svarbi.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą