Liemenėlė yra įprastas merginos aprangos atributas, bet ne viena jų tikriausiai ne kartą susimąstė, kad dėvėti liemenėlę yra nepatogu, spaudžia ir vargina. Bet merginos guodžiasi, kad „taip priimta“ ir todėl turi dėvėti. Nepaisant to, nemažai  merginų meta iššūkį aplinkiniams – nenešioja liemenėlių.

Gal būt dėl jau minėtos priežasties, kad paprasčiausiai nepatogiai jaučiasi.  Vis dėlto mes suskaičiavome dešimt priežasčių, kodėl merginos gali ir nedėvėti liemenėlių.

 

  1. Neapsaugo krūtinės nuo suglebimo

Prancūzijos sociologų tyrėjų grupė, vadovaujama mokslininkės Michelle Castillo, atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad dėvima liemenėlė ne tik neapsaugo krūtinės nuo suglebimo, bet net gali pakenkti. Anot tyrėjų, be reguliaraus fizinio krūvio krūtinės raumenys sunyks taip pat, kaip ir visi kiti.

  1. Varžo judesius ir apsunkina kvėpavimą

Jei pasirenkama netinkamo dydžio liemenėlė, ji spaudžia krūtinę ir varžo judesius, kad būna sunku net kvėpuoti. Todėl, jei liemenėlės petnešėlės ir užsegimas veržia, palikdami raudonus pėdsakus, reikia nedelsiant atsisakyti tokios liemenėlės.

  1. Sukelia pečių ir kaklo skausmus

Tai labiau būdinga moterims, turinčioms didelę krūtinę, kurios ir patiria pečių bei kaklo skausmus. Užtat lengviau atsikvepia, nusiėmusios liemenėlę. Mat netrukus skausmas praeina savaime!

  1. Sunku rasti, nelengva išsirinkti

Tinkamos liemenėlės paieška yra ištisas mokslas. Neretai merginos užsuka ne į vieną parduotuvę, į turgavietę, dar daugiau jų peržiūri internetinėse parduotuvėse, bet vis tiek neretai nepavyksta rasti tinkamos. Vis dėlto praleidusios valandą kitą, pagaliau nusiperka internete, bet po to paaiškėja, kad negražiai atrodo.

  1. Brangus malonumas

Apatinis trikotažas, pagamintas iš kokybiškų medžiagų, yra nepigiai kainuojantis malonumas. Todėl mergina galvoja, gal geriau nusipirkti naujus batelius, o ne liemenėlę, kurios iš tikrųjų niekas ir nemato.

  1. Suknelė atrodo seksualiau be liemenėlės

Tikriausiai teko matyti suknelę su gilia nugaros iškirpte. Žinoma, neįsivaizduojama, kad po tokia suknele galima būtų užsidėti liemenėlę! Be to, ne viena mergina jau spėjo įsitikinti, kad seksualiai ir gundomai atrodo ir marškinėliai, kone permatoma palaidinukė, kai po ja nėra tos prakeiktos liemenėlės! Ir jei išsikišę speneliai atrodo gėdingai, galima juos uždengti specialiais lipdukais.

7.Užima vietą spintoje

Juodos, baltos, pilkos, smėlio spalvų, marga, šilkinė su nėriniais ypatingai progai, švelni medvilninė kiekvienai dienai… Šių išvardintų liemenėlių būrys jau okupavo atskirą stalčių ir kėsinasi patekti į kelnaičių teritoriją. Na, jau gana!

  1. Sugadina romantišką akimirką

Beje, apie ypatingus atvejus. Vyrai dažnai iš jaudulio virpančiais pirštais nesugeba atsegti liemenėlės. Taip sugadinama ne tik romantiška nuotaika, bet ir preliudija į kai ką rimtesnio. Atsisakius liemenėlės,  merginoms nebereikės karštligiškai galvoti, ar nėriniuotas monstras atitinka kelnaitės spalvą.

  1. Praranda formą išskalbus

Žinia, skalbimo mašina skalbia taip, kaip norite. Bet nepaisant to, beskalbiant gali visko atsitikti. Todėl liemenėlę geriau skalbti įdėjus į atskirą specialų maišelį. Arba tiesiog reikia nustoti dėvėti ją!

  1. Pažeidžia moterų teises

Teigiama, kad liemenėlė yra patriarchalinės praeities reliktas, kai moteriai buvo atimta galimybė rinktis.  Bet atėjo laikas ir moterys ėmė klausti savęs: „Kodėl mes turime krūtinę papildomai dengti storais sintetinių medžiagų sluoksniais? Nesvarbu, ar ji didelė, ar maža, ar jauna, ar sena.

Žinoma, jei bet kuri mergina nustotų dėvėti liemenėlę, pasaulis nesugrius. Planetos toliau suksis aplink Saulę ir bus pagaminamas vis naujesnio modelio  „iPhone“. Svarbiausia, kad visada jaustumėtės patogiai ir lengvai. O jei liemenėlė jums kelia diskomfortą, vadinasi, tai rimta priežastis nedėvėti jos.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą