Nebūtina atvirai reikšti savo susidomėjimo vaikinu. Pavyzdžiui, nuėjus į pasimatymą su vaikinu, pasakykite, kad susilažinote su drauge, ar pavyks gauti jo telefono numerį. Archyvo nuotrauka

Neveiklumas  ir iniciatyvos nerodymas  tikrai nepadės užmegzti draugystę ir tai nėra geriausias kelias į santykius. Todėl šie patarimai padės net ir droviausioms merginoms susipažinti ir sulaukti patikusio vaikino dėmesio.

Taigi, norint padidinti pasimatymo galimybes, pasinaudokite šiais patarimais:

 

  1. Pasirinkite tinkamą vietą

Žmonės gali pažinti vienas  kitą geriau ne tik gurkšnojant kavą ar kokteilį bare. Pirmiausiai pabandykite suprasti, kokio vaikino jums reikia ir priklausomai nuo tuo, pasirinkite vietą. Pavyzdžiui, norite susipažinti su intelektualu?  Tada eikite į parodą ar muziejų. Svajojate apie sportininką? Tada dažniau užsukite į sporto klubus ir atkreipkite dėmesį į ten besitreniruojančius vaikinus. Apskritai atkreipkite dėmesį į tas vietas, kuriose dažnai lankotės. Labiausiai tikėtina, kad būtent ten ir susitiksite vaikinų, su kuriais jus sieja bendri interesai.

Taip pat verta apmąstyti  ir savo pomėgius ar dalykus, kurių jau seniai norėjote išmokti. Pavyzdžiui, lankyti užsienio kalbų ar didžėjų kursus. Ten taip pat galite rasti daugybę tinkamų kandidatų.

Kitas variantas – ieškoti sausakimšų vietų, kuriose išsiskirtumėte. Pavyzdžiui, lankytis sporto renginiuose, automobilių parodose ar lenktynėse, oro balionų šventėje ir panašiai. Neabejokite, ten sulauksite ne vieno vaikino dėmesio.

  1. Išsirinkite nuolatinę vietą

Vis dėlto neturėtumėte pamiršti mėgstamos kavinės, boulingo ar kitų pramogų  vietų. Užuot kaskart apsilankiusios vis naujoje vietoje, pabandykite išsirinkti  nuolatinę ir dažniau ten užsukti. Susipažinti su naujais žmonėmis lengviau pažįstamoje, įprastoje ir patogioje aplinkoje.

  1. Dažniau būkite viena

Praktikuokite pasivaikščiojimus pavieniui (ar net keliones),  taip pat dažniau vienos eikite į kultūrinius renginius, kiną. Galų gale vienos pasėdėkite parke ant suolelio, klausydamosi muzikos su ausinėmis ar nuolat tikrindamos savo išmanųjį telefoną, kad neatrodytumėte specialiai ko nors laukiančios.

  1. Šiltai ir nuoširdžiai nusišypsokite

Jei norite  sėkmingai susipažinti, tikrai neverta užsidėti abejingumo kaukę ar vaizduoti neprieinamą. Tai labiau atstumia, nei traukia. Norint parodyti susidomėjimą jums patikusio vaikino atžvilgiu, paprastai užtenka  šilto žvilgsnio ir lengvos, nuoširdžios šypsenos.

  1. Stebėkite savo išvaizdą

Tai nereiškia, kad  reikia išsipustyti ir pasidaryti ryškų makiažą. Iššaukiantis seksualumas labiau byloja apie merginos neviltį ir blogą skonį nei apie pasirengimą normaliems ir rimtiems santykiams.

Geriau paprastai, bet stilingai apsirengti  ir parinkti prie jo tinkamą makiažą  bei šukuoseną.

Išpuoselėta ir tvarkinga išvaizda  – tai mandagumo  ir pagarbos ženklas ne tik sau, bet ir kitiems.

  1. Pagudraukite

Nebūtina atvirai reikšti savo susidomėjimo vaikinu. Pavyzdžiui, nuėjus į pasimatymą su vaikinu, pasakykite, kad susilažinote su drauge, ar pavyks gauti jo telefono numerį. Arba šmaikščiai pajuokaukite, tada atsisukite į jį  ir atsiprašykite, pasakiusi mananti, kad kalbate su pažįstamu žmogumi. Žinoma, šis metodas reikalauja tam tikrų vaidybos įgūdžių. Tačiau lengvas adrenalino antplūdis garantuotas.

  1. Paprašykite pagalbos

Bet galite atkreipti vaikino dėmesį  ir pačiu nekalčiausiu būdu. Tai yra, susistabdžiusi patinkantį vaikiną, paprašykite parodyti kelią, ką nors  pasiekti iš viršutinės parduotuvės lentynos arba tiesiog prilaikant duris.

  1. Užduokite klausimą

Vaikinai dėmesį mėgsta ne mažiau nei merginos. Ypač jei tas dėmesys paglosto jų  savimeilę ir intelektą. Pasinaudokite šia maža  bet kurio nepažįstamo vaikino silpnybe, norint atkreipti jo dėmesį. Pavyzdžiui, užduokite klausimą arba paprašykite paaiškinti nepažįstamo  vaikino, jums „nesuprantamo“ dalyko ar taisyklių.

  1. Įsigykite augintinį ir dažniau pavedžiokite jį

Visiems malonu, kai yra giriami. Vaikinai taip pat nėra išimtis. Bet tikrai nereikia neverta užversti  pagyromis dėl jų išvaizdos ar vyriškumo. Galite pagirti nepažįstamą vaikiną, jei tuo metu jis užleido vietą kam nors. Arba jei sutikote vaikiną, vedžiojantį savo augintinį parke, pagirkite jo keturkojį draugą. Turėti savo augintinį taip pat yra gera mintis: gyvūnai  padeda lengvai suburti nepažįstamus žmones.

  1. Parodykite savo susidomėjimą atvirai

Atsibodo žaisti slėpynes ir laukti  gero oro prie jūros? Tada tiesiog pasakykite patinkančiam vaikinui, kad jus domina jis. Kitas variantas yra prieiti prie nepažįstamo vaikino kavinėje ir paklausti, ar galite atsisėsti prie jo stalelio.

Aišku, galima pasakyti, kad vyrai iš prigimties yra medžiotojai ir jiems nereikia „lengvo grobio“. Kai kuriuos jų iš tikrųjų toks elgesys gali išgąsdinti ar net atstumti. Tačiau kyla klausimas: ar geriau būti „lengvu grobiu“ ir  atsidurti šalia patinkančio vaikino, nei nerodyti jokios iniciatyvos?

Tiesa ta, kad vyrai, kaip ir moterys, yra skirtingi ir turi skirtingus norus. Tačiau vyrai, kaip ir moterys, dažnai būna panašūs: jie taip pat bijo būti atstumti, bet svajoja apie savo gyvenimo meilę. Puiku, jei sutampa dviejų vienišų žmonių noras, ir nėra taip svarbu, kas žengė pirmąjį žingsnį.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą