Merginos, ar kada nors susimąstėte, ką galvoja jūsų vaikinas bučiuojantis?  Perskaitykite šias frazes ir kitą kartą jau žinosite.

 1. „Kaip man pasielgti? Atrodo, kad ji nori bučiuotis… Aš iš lėto prisiglausiu prie jos ir jei ji neatsitrauks… Taigi, ji dar neatsitraukė, tai yra geras ženklas… Bet tai dar nieko nereiškia. Judėk toliau, kol mūsų lūpos susilies“.
 2. „Kokia nepatogi padėtis … Bet jei pasuksiu galvą, ji gali persigalvoti?..“
 3. „Gal reikėjo pasitepti lūpas lūpų balzamu?“.
 4. „Ar kartais nėra blogas mano burnos kvapas? Velnias, prieš bučiuodamas galėjau pakramtyti gumą“.
 5. „Aš turėčiau giliai kvėpuoti, bet ką daryti, jei jai tai nepatiks? O gal geriau sulaikyti kvėpavimą?.. Velnias, aš jau svaigstu. Dabar jau per garsiai kvėpuoju ir tai šiurpu!“.
 6. „Mano kreivi dantys? Reikėjo paklausyti dantisto ir nakčiai užsidėti fiksatorių …“.
 7. „Gal laikas į bučinį įtraukti liežuvį? O gal geriau palikti iniciatyvą jai? Gerai, tiesiog turiu tai padaryti. Matau, mes vis dar esame skirtingose ​​stadijose… Gal jai patiko mano manevras?“.
 8. „O, ant sienos matau vorą. O gal tai šešėlis nuo lapų? Ne, voras… O gal šešėlis?.. Velnias, aš turiu tai išsiaiškinti!“.
 9. „Kur turėčiau laikyti rankas? Juk ji įvertins, koks tai buvo bučinys. Jei uždėsiu rankas ant jos užpakalio, bus labai seksualu, jei ant klubų – kasdieniška … Jei perbrauksiu ranka jai per plaukus, tai bus aistringa. Kur apskritai yra neutrali vieta rankoms? Ant kelių? Atrodo, kad niekada nenustosiu gestikuliuoti ir būsiu panašus į seną ir pusiau išprotėjusį profesorių!“.
 10. „Kažin, ar merginoms apskritai patinka, kaip aš bučiuojuosi? Tai merginai, kurią pirmą kartą pabučiavau praėjusiais metais, patiko … O gali ji pamelavo iš gailesčio? O gal visos merginos, su kuriomis bučiavausi, kentėjo ir tiesiog nenorėjo manęs liūdinti, kad bučiuojuosi kaip pitbulis?!“.
 11. „Palaukite, negi bučiuojuosi kaip mokinukas?“
 12. „Mes jau bučiuojamės 30 sekundžių, gal laikas perkelti ranką arčiau jos krūtinės?“.
 13. „Štai taip, ji net nesutriko, bet kaip pavargo mano žandikaulis!..“.

1 KOMENTARAS

 1. Aš tyriau dvasinį gydymą per meilės kerus, iš to, ką perskaičiau, burtų daktaras gali užburti meilę ir sugrąžinti pasiklydusį meilužį, nepaisant atstumo. Aš taip pat skaičiau, kad bet kokią dvasinę problemą gali išspręsti tikras burtų daktaras, tačiau ne visiems galima padėti. Man pasisekė, kad susisiekiau su dr. ODION per jo el. Laišką (drodion60@yandex.com) arba „WhatsApp“ +2349060503921. atlikus keletą tyrimų. Mano vyras privertė mane išgyventi pragarą, kai paliko mane su 18 mėnesių dukra gyventi pas savo meilužę. Viena iš jo priežasčių buvo ta, kad jis dar nėra pasirengęs rūpintis mūsų vaiku. Padėtis privertė mane nusivilti, visą laiką buvau sutrikusi ir pamažu patyriau smegenų traumas, nes buvau bejėgė ir beviltiška. Aš maldavau DR ODION padėti man protiškai ir iš tikrųjų pareikšti jam savo dabartinę santuokos sutartį ir sustiprinti mūsų jausmus vienas kitam. Po to, kai buvo ištartas burtas, nors ir šiek tiek tikėjau, kad jis veiks, buvau nustebinta dienos, kurią man davė dr. ODION, mano vyras grįžo pas mus. Maža to, pasikeitė mūsų jausmai vienas kitam, užkeikimas pašalino abejones, susijusias su mūsų vaiko maitinimu. Šiuo metu taip jaudinuosi. Prašau, jei jums reikia bet kokios pagalbos, kreipkitės pagalbos į DR ODION. Jo el. Pašto adresas yra (drodion60@yandex.com) arba „WhatsApp“ +2349060503921.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą