Labas. Važiavau traukiniu namo iš Kauno į Vilnių. Tame pačiame vagone sėdėjo vaikinas, kurį pažįstu iš matymo. Jis vyresnis už mane trim metais. Mes mokomės toje pačioje mokykloje. Persimetėme keliais žodžiais ir išsiskyrėme. Bet aš po to supratau, kad įsimylėjau jį. Kaip bebūtų keista, bet po to jis susirado mane socialiniuose tinkluose ir mes vėl pabendravome. Po to ir vėl jam parašiau, o jis man atsakė. Gana maloniai bendravome. Bet netikėtai susirašinėjimas nutrūko. Nežinau, ką daryti. Kaip man atkreipti jo dėmesį?  Man jis labai patinka. Man 14 metų, o jam greitai bus 17.

                                                                                                           paauglė

 

Sveiki! Geriau pagalvok, ar verta iš viso dar kartą su juo pasikalbėti? Iš pasakojimo suprantu, kad tai buvo tavo iniciatyva. Nenoriu tavęs įžeisti, bet vaikinams nepatinka įkyrios merginos (bent jau daugumai vaikinų). Gal kol kas verta skirti didesnį dėmesį sau? Rūpinimasis savimi yra pats dėkingiausias dalykas. Tai gali padėti pritraukti tau patinkančio ir daugelio kitų vaikinų dėmesį. Bet jei tikrai nori būti su juo, tada geriau kruopščiai pasiruošti.

Eik sportuoti, jei iki šiol to nedarai. Vaikinai mėgsta sportiško sudėjimo merginas. Juk vyksta visokios varžybos, kur yra puiki proga parodyti save iš geriausios pusės. Tai ir padės „augti“  mylimo žmogaus akyse.

Dalyvauk įvairiuose konkursuose. Geriausias būdas atkreipti dėmesį – būti matomai ir  jis tikrai pastebės tave. Drąsiau! Stenkis su juo daugiau bendrauti gyvai, akis į akį. Tiesioginis bendravimas yra geresnis nei internetu. Iš savo gyvenimo patirties (nors galiu klysti) galiu tvirtinti, kad staigiai geras bendravimas nesibaigia (nebent kivirčas).

Prisimink, kokios temos buvo jums abiem įdomios kalbantis. Galbūt kuri nors jam ir nepatiko. Būk savimi. Paprastumas  ir yra grožis! Sėkmės.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

3 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą