Turėjau intymių santykių su vaikinu, kurį, kaip man atrodė, mylėjau, bet turėjau santykių ir su visai atsitiktiniu vaikinu, kuriam nieko nejaučiau. Bet aš nepajutau jokio skirtumo sekse – ar su mylimu, ar ne su mylimu partneriu… Todėl nesuprantu, ką reiškia seksas iš meilės ir seksas be meilės, paaiškinkit…

                                                               mergina, 17 metų

Seksas be meilės – nėra gerai, bet kai sekse per daug meilės – irgi negerai. Abiem atvejais gali būti ir trumpalaikis meilės romanas, ir ilgalaikiai santykiai.  Tačiau pirmiausiai verta įsidėmėti, kad intymiuose santykiuose be meilės, vienas ar abu partneriai nepatiria nei malonių pojūčių, nei  širdį virpinančių prisilietimų bei glamonių. Tai tas pats, tarsi jų iš viso nebūtų, jei, pavyzdžiui, mergina  nejaučia  jokių jausmų vaikinui.  Net jei jis ir yra įsimylėjęs merginą, bet jai vienodai šviečia net ir tada, kai po intymaus suartėjimo partneris atneša  savo mylimajai kavą į lovą.  Žinia, mokyklinio amžiaus merginos ir negali turėti nuolatinių sekso partnerių. Todėl dažniausiai jos patiria tik vienos nakties seksą su vienu vaikinu. „Geriausiu atveju“ – trumpalaikius santykius. Paprasčiausiai santykiai nesusiklosto, bet ne dėl to, kad mergina būtų bloga, o kad tuo metu yra svarbesnių dalykų. Pavyzdžiui, reikia mokytis, ne už kalnų egzaminai ir panašiai.

Bet tai nereiškia, kad tavo gyvenime nebus tavęs vertų vaikinų. Tiesiog dar neatėjo laikas  išgyventi artumą su vaikinu. Tai yra patirti sekso malonumus iš meilės. Nes seksas iš meilės, tai ne tas pats, su kuriuo norėtum permiegoti, o tas, su kuriuo nenorėtum niekada išsiskirti.  O grynai seksas – tai tik tarpinė grandis. Juk kiekvienas žmogus susikuria savo santykius, kiekvienas laikosi  savo nuostatų ir savo požiūrio į gyvenimą. Tas pats ir seksualiniuose santykiuose.

Juk dauguma galvoja, kad vyrams pirmoje vietoje seksas, o moterims visada aukščiau – jausmai ir išgyvenimai. Tačiau, deja, ši nuostata ne visada pasiteisina. Nepaisant to, kad kiekvienas žmogus – individualus. Kai kurioms merginoms užtenka trumpalaikio, akimirkos romano ar vienos nakties sekso, bet jos taip pat nori patirti tą jausmą. Bet yra nemažai merginų, kurios taip pat nori sekso malonumų, tačiau jos  nėra sutvertos trumpalaikiams romanams. Juo labiau, vos užmezgus pažintį su vaikinu vakarėlyje. Net jei jis ir labai žavingas, labai patrauklus ir seksualiai atrodantis…

Kaip ten bebūtų, ką mes bekalbėtume, bet moters (merginos) kūnas  – tai pirmiausiai tas, ką ji gali duoti vyrui. Tačiau to niekada nesupras merginos, kurios net negali sau leisti sekso be mažiausio  jausmo ar įsimylėjimo. Tai yra sekso be meilės. Panašu, jos intuityviai jaučia arba matė kurioje nors melodramoje, kaip malonu patirti pojūčius, kaip malonu mylėtis su žmogumi, kuriam jauti šiltus ar net stiprius jausmus, kurio malonus kiekvienas prisilietimas. Tada merginai norisi jį liesti, pažinti jo kūną labiau  ir dar stipriau jį įsimylėti.  Greta tokio žmogaus, mergina gali atsipalaiduoti, labiau pasitikėti savimi ir atsiduoti jam visu savo kūnu ir siela.

Tačiau bet kuri mergina turi žinoti, kad palaikant ilgalaikius santykius ateityje, seksas  turi būti tarsi meno kūrinys: kiekvienas intymus suartėjimas, kaip naujas ir atskiras pasirodymas, kaip teatro ar filmo premjera. Tada moteris jaučia euforiją, jai galva svaigsta ne nuo vyno, o  nuo vyro švelnių prisilietimų ir glamonių. Štai tada ir yra tas tikrų tikriausias seksas iš meilės, suteikiantis ne tik emocinį, bet ir seksualinį pasitenkinimą.

Bet jei pažįstate žmogų dar visai trumpai ar net vos kelias valandas, tokio jausmo neįmanoma patirti . Pirmiausiai dėl to, kad kažkas jame būtinai jums nepatiks ir dėl to negalėsite atsipalaiduoti ir įsijausti į meilės aktą. Todėl norint, kad taip neatsitiktų ir netektų nusivilti, laukite savo princo ant balto žirgo, kurio kiekvieno kūno ląstelė jaudins ir suteiks nežemiško malonumo.

Todėl išvada labai paprasta: jei laiško autorė sako, kad ji nepajuto jokio skirtumo sekse – ar su mylimu ar ne su mylimu partneriu, vadinasi, abiem atvejais ji tų vaikinų nemylėjo. Tai greičiau jos susikurtos iliuzijos pasekmė.

Ir niekada nepamirškite, kad niekas nemiršta nuo sekso stygiaus. „Miršta“, kai nepatiria meilės.

 

seksologas

Liudvikas Petravičius

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą