Kokią SMS žinutę reikėtų parašyti vaikinui, kad jis „užkibtų“ ir iš karto atlėktų į pasimatymą?

                                                                                   merginos

 

Stereotipas, kad merginos neturėtų pirmos parašyti vaikinams, yra beviltiškai pasenęs. Dabar dailiosios lyties atstovių iniciatyvą vaikinai vertina teigiamai. Todėl, merginos, nesėdėkite sudėjusios rankų, o imkite telefonus ir  rašykite SMS žinutes vaikinams, kurie jums patinka ar esate neabejingos.

Bet pradėkime nuo to, ne kokio turinio SMS žinutę reikia parašyti, o kaip apskritai reikia bendrauti su vaikinais SMS žinutėmis. Taigi, pirmas patarimas: nesiųskite SMS per dažnai. Vos pora pranešimų per dieną, kad tik primintumėt apie save. Tos pačios nerašytos taisyklės galioja ir siunčiant nuotraukas bei vaizdo įrašus. Atminkite, kad šlamštas labiau erzina, nei sukelia realų susidomėjimą mergina, kuri ir siunčia tuos niekalus.

Nepiktnaudžiaukite jaustukais. Dauguma vaikinų neigiamai vertina jaustukų, skliaustų ir skyrybos ženklų gausą. Neskubėkite iškart atsakyti į pirmą jums išsiųstą žinutę, bet suteikite vaikinui galimybę pačiam baigti susirašinėjimą.

Ilgos SMS žinutės, pasak stipriosios lyties atstovų, yra neinformatyvios. Geriau apsiriboti dviem ar trim trumpais sakiniais, kuriuose tiksliai suformuluotas pranešimas. Niekada nesusirašinėkite būdami apsvaigę. Ši taisyklė atrodo akivaizdi, tačiau dažniausiai jos nepaisoma. Patikėkite, žmogus, esantis kitoje ekrano pusėje, supras, kad jūs bendraujate su juo apsvaigus nuo alkoholio ar kitų svaigalų. Vargu, ar tai bus jums į naudą.

Nenaudokite iš interneto pasiskolintomis frazėmis. Dažniausiai jos primena socialinių tinklų „etatines“ lankytojas. Atminkite, kad vaikinai vertina nuoširdumą, o ne sugebėjimą „mandriai“ reikštis.

Jei jau esate pažįstami, bet negalite pereiti nuo draugystės prie romantikos, pabandykite pažadinti jo emocijas. Galite pasinaudoti vadinamuoju patikrintos klaidos pranešimo metodu. Tai gali būti neigiamas turinys. Pavyzdžiui: „Po to, ką padarei, aš nebenoriu tavęs daugiau matyti“ arba teigiamas: „Saulyte, dabar pas tave atvažiuosiu“. Jei  nesulauksite greito atsakymo, po kurio laiko atsiprašykite už klaidą. Pirmuoju atveju galite pasakyti, kad žinutė buvo skirta buvusiam, o antruoju – geriausiai draugei.

Niekada nerašykite, kad jums nuobodu, nemokate linksmintis ir panašiai. Nepastebimai parodykite, kad ir be jo turite ką veikti. Tai galite padaryti parašiusios kad ir tokį pranešimą: „Aš ieškau įdomaus filmo. Ką parekomenduotum peržiūrėti?“ arba „Ketinu nusipirkti fitneso klubo abonementą. Kaip manai, ar verta?“

Beje, vos dviem sakiniais išreiškite susidomėjimą vaikinu ar tik užuomina, norint, kad jis susidomėtų jumis. Pavyzdžiui, parašykite jam, kad jau esate ten, kur norėtumėte su juo susitikti. Net jei jis  tada ir negalės atvykti, greičiausiai pasiūlys pasimatyti kitą kartą. Taigi, iniciatyva pereis jam.

 

Redakcija

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą