Visų pirma tai tiesiog necivilizuota. Visuomenėje egzistuoja padorumo taisyklės, o internetas jų taip pat neatšaukė.

Kita vertus, ne, ne smalsu. Jie visi yra daugmaž vienodi. Priešingai – reikėtų stebėtis, kodėl vaikinai prašo atsiųsti nuogos konkrečios merginos nuotraukos. Galų gale internete galima rasti krūvą nuogų vaikinų nuotraukų ir  visai nebūtina jas siuntinėti.

Be to, per daug primityvu. Ir kodėl mergina turėtų būti pasirengusi susijaudinti dėl nuogo vaikino nuotraukoje, kurio net nematė gyvai?

Kita vertus, tai iš karto parodo, kad vaikinas yra neįtikėtinai kvailas, nes nesupranta, jog tokių nuotraukų merginoms visai nereikia. Ir juo labiau tokios užuominos apie tikėtinus intymius santykius.

Mergina nėra vaikinas, jei vis dar nesuprantate, kuo jie skiriasi vienas nuo kito. Tada turime jums blogų naujienų…

Kas gali būti įdomaus nepažįstamo žmogaus genitalijose? Tai yra tas pats, kas žiūrėti į manekeno lytinius organus!  Geriau ugdykite savo vaizduotę, nes yra tiek daug  gerokai įdomesnių dalykų nei vien vyriško pasididžiavimo demonstravimas. Tai yra žmogaus seksualumo problema – išvien su smegenimis… Žmogus visada stengiasi parodyti save iš geriausios pusės. Matyt, lytiniai organai yra geriausi, ką gali pateikti tokie vaikinai.

Tiesą sakant, pasaulinio garso skulptoriai yra sukūrę nuogų vyrų skulptūrų, lyties organą pridengtą  figos lapu. Lapas yra šedevras, o, pavyzdžiui, penio nulinkusi būsena yra pasityčiojimas.

Vis dėlto egzistuoja tam tikros padorumo taisyklės, todėl kai kuriuos dalykus geriausiai daryti tik dviese ir atskirai nuo pašalinių akių.

Kai kurie žmonės to nemėgsta, kai kurie žmonės patys prašo atsiųsti tokių nuotraukų ir jie patys siunčia. Tai parodo bendravimo lygį.

Redakcija

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą