Gana dažnai sapnuoju, kad sergu mėnesinėmis. Ką tai galėtų reikšti?

                                                                                                                                                                                                                              Gentvilė,17 metų

 

Kraujuoti kartą per mėnesį – natūralus merginoms ir moterims dalykas. Tai ir įprasta gyvenimo dalis. Regulos, kaip kartais dar vadinamos menstruacijos, neretai tampa ir nerimo ar džiaugsmo objektu. Juk vaisingo amžiaus moterims, dingus „kritinėms dienoms“  nustatytu periodu  – dažnai yra vienas pirmųjų kūdikio laukimo požymių. Todėl nenuostabu, kad kartais dailiosios lyties  atstovės sapnuoja šį simbolį. Nors apskritai sapno prasmė priklauso nuo to, ką ji konkrečiai sapnuoja, nuo sapnuotojos asmenybės ir jos šeimyninės padėties. Taigi, kodėl sapnuojate mėnesines?

Vieni sapnininkai aiškina, kad tradiciškai kraujas sapne reiškia glaudžiai susijusį kraujo ryšį, tačiau menstruacijų atveju beveik visi pateikia kitokius aiškinimus. Anglų sapnų knyga, susapnavus tokį sapną šeimos žmonėms, prognozuoja santykių pablogėjimą, ypač intymioje gyvenimo sferoje. Todėl norint, kad santykiai nežlugtų, reikės parodyti santūrumą, taktiškumą, sugebėjimą išklausyti partnerį.

Tuo tarpu Millerio sapnininkas prognozuoja, kad jaunai ištekėjusiai moteriai, sapnuojant menstruacijas, reiškia, kad gali greitai pastoti. Nėščia moteris mėnesines sapnuoja, kai nusimato lengvas vaiko gimimas. Neištekėjusiai merginai sapnuojant mėnesines – ženklas,  kad reikia skubiai pasitikrinti pas gydytoją. Purvinas kraujas yra perspėjimas, kad sapnuotojai ir jos artimiesiems gresia pavojus. Kažkas kelia grėsmę jų bendrai gerovei.

Remiantis Vangos  sapnininko aiškinimu, menstruacijos sapne, suteptos drabužiais ar baldų elementais, įspėja, jos sapnuojančioji gali atsidurti apkalbų centre. O priešininkai bandys pateikti  tai kuo nepalankiausioje šviesoje. Todėl pasistenkite būti atsargios ir aštriai nereaguoti į apkalbas apie jus.

Šiuolaikiška sapnų knyga pataria moteriai, sapne reginčiai savo menstruacijas, pasitikrinti kitos dienos planus. Jei turi įvykti svarbus susitikimas ar paskyrimas, sapnas signalizuoja, kad greičiausiai vėluosite ir rekomenduoja eiti anksčiau. Anot amerikiečių vertėjos Denise Lynn sapnų knygos, jei menstruacijas sapnuoja vyras, kurios staiga prasidėjo jam pačiam, tai atspindi pernelyg didelį jo smalsumą moteriškais reikalais.  Taip pat „kritinės dienos“ mylimajam reiškia, kad gerokai  pablogės tarpusavio supratimas ir smarkiai atvėsusius mylimosios jausmus.

Šeimos sapnų aiškintojų tvirtinimu, menstruacijos sapne reiškia, kad santykiams gresia skyrybos. Jei norite išsaugoti santuoką, turite nedelsdami imtis veiksmų. Prancūzų šaltinių duomenimis, menstruacinis kraujas sapne reiškia greitą ir netikėtą susitikimą su artimaisiais. Pagal rytų sapnininką,  toks sapnas atspindi sapnuotojos emocijas. Greičiausiai ji per daug jaudinasi, kad gal pastojo, nors iš tikrųjų ir nėra dėl ko jaudintis.

Pagal ezoteriko Cvetkovo sapnų knygą, jei  mergina mato menstruacijas po savo kojomis, sapnas pranašauja, kad realybėje mergina atsidurs nepavydėtinoje situacijoje dėl to reikalo. Ji nebus per daug rimta, tačiau sapnuotoją apims gėda ir nepatogumo jausmas.

Tuo tarpu XXI amžiaus sapnininkas liudija, kad sapnuoti menstruacijas  – tai skubus signalas merginai ar moteriai pasirūpinti savo intymia sveikata. Tai yra kūnas funkcionuoja ties savo galimybių ribomis, todėl būtina specialistų konsultacija.

Anot musulmonų sapnų aiškintojų, kai moteris sapnuoja mėnesines, o tikrovėje jų visai nėra, tai reiškia, kad sapnuotoja padarys klaidą. Susapnavus tokį sapną, patartina atidžiai stebėti savo veiksmus.

Be to, jei  sapnuojate savo  mėnesinių kraują, gerai būtų atsiminti jo spalvą. Nes nuo to priklauso ir sapno išaiškinimas. Grynai raudona spalva reiškia, kad šiuo metu savo iniciatyva galima įgyvendinti net ir labiausiai neįtikėtinus projektus. Taip pat, kad gali atsirasti pinigų iš visiškai netikėtos pusės.

O jei sapnuojate neįprastai tamsios, net juodos spalvos mėnesines – tai palankus ženklas. Tai reiškia, kad sunkus gyvenimo etapas eina į pabaigą. Netrukus viskas bus nauja. Ir nors sapnuotoja bijo pokyčių, jie tikrai pasisuks į gerąją pusę. Išsitepus mėnesinių krauju rodo dvasinę kančią.  Tai reiškia, kad reikia kuo skubiau išspręsti svarbų klausimą, kad jis neužnuodytų gyvenimo. Mėnesinių kraujo krešuliai ar nešvari spalva įspėja, kad reikia rimtai susirūpinti savo sveikata. Moteriai patartina apsilankyti pas ginekologą, kad būtų išvengta komplikacijų. Ypač jei sapnuotoja užsiima savigyda.

Gausios mėnesinės sapne reiškia atsidurti ar būti pavojingoje situacijoje.

Mėnesinių kraujas ant drabužių aiškinamas nevienareikšmiškai. Viena vertus, tai reiškia, kad sapnuotoja gali atsidurti juokingoje padėtyje. Kitas variantas yra palankesnis: žada gerą įvykių posūkį, kurio ji net nesitikėjo. Tačiau ypač svarbus mėnesinių kraujas ant kelnaičių. Ištekėjusiai moteriai tai reiškia santykių krizę ir sunkumus. O merginą šis sapnas įspėja: jos garbinimo objektas nežiūri į ją rimtai, todėl ji neturėtų atskleisti jam visos savo sielos.

 

Redakcija

3 KOMENTARAI

 1. Hi would you mind sharing which blog platform you’re using?
  I’m looking to start my own blog in the near future but I’m having a difficult
  time choosing between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
  The reason I ask is because your design seems different then most blogs
  and I’m looking for something unique. P.S
  Apologies for being off-topic but I had to ask!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą