Mieli draugai, šiandien balandžio 1-oji – juoko, juokelių ir linksmybių diena, todėl šis horoskopas apie tai, kaip Zodiako ženklai reaguoja į išdaigas ir pokštus.

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

„Išdurti“ Aviną visada yra įdomu ir smagu, nes jis, kaip mažas vaikas, tiki viskuo, ką jam sakai, bet  yra labai šaunus. Tačiau tada jis būna baisiai nusiminęs, supratęs, kad buvo apgautas ir netgi gali reaguoti ne taip, kaip jūs tikėjotės, o gana griežtai ir  net žiauriai. Ir jei Avinas šiandien išvis yra blogos nuotaikos  – geriau  jo nejudinti, o nusitaikyti į ką nors kitą.

Beje,  jei ir sugalvotumėte papokštauti, tik nesugalvokite išprovokuoti Avino pavydo jausmo. Pavyzdžiui: „Ei, aš ką tik pamačiau tavo merginą su kažkokiu vaikinu. Jie laikėsi tvirtai susikabinę už rankų, todėl net pamaniau, kad tai tu!“. O jei vis tiek nuspręsite pajuokauti tokiu būdu – tada pasiruoškite blogiausiam…

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Įvairūs pokštavimai nėra Jaučio pati smagiausia veikla. Jautis ilgai mąstys, kas yra kas ir jo reakcija į jūsų pokštą gali būti ne tokia greita ir audringa, kaip tikėjotės. Todėl norėdami apgauti šio ženklo atstovą balandžio1-ąją, atsiminkite, kad kartais Jautis būna kaip žirafa.

Be to su šio ženklo atstovais  reikia vengti bet kokių temų pinigų ar turto klausimais. Tai yra, bet koks pokštas, užsimenantis apie tai, kad Jautis kažko gaus arba, atvirkščiai, bus paimta iš jo, tikrai jį įskaudins. Pirmuoju atveju, žinoma, emocijos bus teigiamos, tačiau sužinojęs, kad tai tik apgaulė, jis nustos su jumis kalbėtis, nes jo nusivylimas bus neįsivaizduojamas.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Kam tikrai malonu papokštauti ir juokauti tai  šio ženklo atstovams. Dvyniai mielai klauso kitų pasakojamus anekdotus ir linksmai juokiasi su visais. Be to, patys Dvyniai yra puikūs anekdotų meistrai, sugalvoja neįprastą išdaigą ir pasijuokia iš kitų. Todėl jiems nieko nereiškia apgauti jus ir balandžio pirmąją – Melagių dieną. Tiesa, negalima juokauti su Dvyniais sąžiningumo ir kai kuriomis kitomis subtiliomis temomis. Mat jiems tai būtų savotiška atgaila už savo praeities nuodėmes. Todėl geriau nesakykite jam, pavyzdžiui: „O, žiūrėk, atnešė tau šaukimą į teismą, parašyta, kad tai susiję su kažkokiu finansiniu sukčiavimu“. Arba, pavyzdžiui, nepaminėkite jam, kad kažkas sužinojo apie jųdviejų apgaulę. Šio ženklo atstovas jausis nepaprastai sugėdintas, taip susigės, kad jau  tą pačią balandžio pirmąją bus pasirengęs savo rankomis uždusinti ​​jus.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Tie, kurie nuspręs su Vėžiais  pajuokauti ar „išdurti“ turėtų būti labai atsargūs. Šio ženklo atstovai visada mielai prisijungs  prie kompanijos ir net parodys iniciatyvą norėdami ką nors apgauti, bet patys nenori, kad kas nors iš jų pasijuoktų ar apgautų. Nebent jei pokštas būtų pakankamai neskausmingas, net malonus. Kitaip Vėžys įžeis ir sugadins visą dieną.

Apskritai geriau  niekada nejuokauti su Vėžio ženklo atstovais. Tai kaip minų lauke: šio ženklo atstovai yra labai emocingi ir bet koks jūsų nekaltas pokštas gali virsti tragedija. Todėl geriau aplenkite Vėžį, nes jie yra siaubingai kerštingi.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūto ženklo žmonės – irgi juokingų anekdotų meistrai. Tik Liūtai, kaip ir Vėžiai, nelabai mėgsta juoktis iš savęs. Atminkite, kad balandžio pirmąją pokštaujant, Liūto pasididžiavimas savimi neturėtų būti įskaudintas. Juk Liūtas teikia pirmenybę linksmiems ir geriems praktiniams anekdotams, kur reikia organizuoti daugybę dalykų.

Liūtui skausmingiausi pokštai yra anekdotai apie jų išvaizdą ir turtą (beje, jie taip pat laiko žmones savo turtu). Bet pasakyti, pavyzdžiui, kad su Liūto drabužiais kažkas ne taip ir atrodo juokingai – rizikinga. Prisimenate dainelę apie kirpėją? Ten liūtas iš karto prarijo kirpėją už tai, kad nebuvo gerai supjaustytas.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelė yra dar vienas ženklas su kuriais geriau nejuokauti be jokio reikalo. Mergelė yra logiška, todėl greitai atskleis jūsų apgaulę ar klastą ir parodys jums duris. Išeina, kad jūs nepatirsite jokio džiaugsmo ir malonumo. Beje, Mergelės ženklo atstovai kartais reaguoja gana apatiškai ir nuobodžiai į kai kurias sukurtas kvailas istorijas.

Dar geriau – niekada nejuokaukite su Mergele. Tai yra antrasis Zodiako ženklas, su kuriuo draudžiama juokauti balandžio pirmąją dieną. Ir jei  su Vėžiais negalima juokauti dėl jų ypatingo pažeidžiamumo, tai su Mergelėmis dėl to, kad jūsų paprasčiausiai nesupras. Tai yra šio ženklo atstovai greičiausiai nepatikės jūsų pokštu ir pradės lyginti faktus, bet greitai supratę, kad kalbate nesąmones, praras bet kokį susidomėjimą.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Tai geras ženklas balandžio pirmosios kvailių juokeliams. Svarstyklės lengvai ir linksmai suvokia mielus ir malonius pokštus. Vienintelis dalykas – nebandykite juokauti dėl Svarstyklių išvaizdos, nes čia jie tikrai gali įžeisti. Ir jokiu būdu nejuokaukite, kad Svarstyklės, dėl kurios nors priežasties, staiga tapo blogos ar netobulos.

Šio ženklo atstovai yra lengvai pažeidžiamos, todėl nevykusiai pajuokavus su jais, galite užsitraukti ilgalaikę rūstybę. Nepaisant to, Svarstyklės yra Zodiako ženklas, kuris stengiasi neimti giliai į širdį kitų juokelius, jei jie neturi jokios įtakos jųdviejų santykiams. Žodžiu, tai labai patogus ženklas,  kurį galima apgauti balandžio pirmąją.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Jei norite sugadinti ne tik  šią dieną, bet ir visą savo gyvenimą, tada juokaukite apie Skorpioną. Kalbant apie anekdotus ir apgaulingus juokelius, tai būtų jūsų labiausiai nevykęs ir apgailėtinas pasirinkimas, kokį tik galima įsivaizduoti. Todėl rekomenduotume atsisakyti šio sumanymo, jei dar nėra vėlu.

Nors Skorpionus yra „išdūrę“ ne vienas ir ne vieną sykį, bet mirties tema niekada neturėtų būti paliesta. Turbūt tai yra vienintelis dalykas, kuris gąsdina (ir, beje, traukia, bet ne apie tai dabar) Skorpionus, todėl pasirūpinkite, kad taip neatsitiktų. Užtat anekdotai ir pokštai apie seksą, jiems  labai patinka.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys yra užkietėjęs optimistas, todėl ir balandžio 1 dieną jūs galite leisti savo vaizduotei įsibėgėti, nes šio ženklo atstovas Šaulys teigiamai sureaguos į bet kurį jūsų pokštą. Jis taip pat mielai pasistengs apgauti ir kitus, o paskui juoksis iš savo sugalvoto pokšto.

Šaulys nuolat būna tarp gėrio ir blogio būsenos, todėl atminkite, kad su šio ženklo atstovu turi būti  žaidžiama atsargiai ir subtiliai. Ir daugiau pagarbos Šauliui. Jei jūsų pokštas pateks į Šaulio pagyrimų sąrašą – puiku. Bet kuri kita  apgaulės versija Šaulį tiesiog įžeis.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Kai jūs juokaujate su Ožiaragiu, atminkite, kad pokštas turėtų atsakyti į klausimą „kodėl?“. Jei Ožiaragis supranta humoro ir pokštų tikslą, tada jis gali būti labai sąmojingas ir išradingas. Tai tas  atvejis, kai šio ženklo atstovui svarbu aiškiai suprasti, kodėl su juo juokaujama ar norima jį apgauti.

Blogas Ožiaragiui pokštas yra tas, kuriame smarkiai apribotos jo galimybės, o rimtus sprendimus priima kažkas kitas už jį. Todėl geriau nesakykite Ožiaragiui balandžio pirmosios proga, kad jis nušalinamas nuo pareigų ar dar blogiau – atleidžiamas iš darbo. Arba, kad šį pelningą projektą tęs jo kolega. Tada šio ženklo atstovas  bus pasiryžęs suplėšyti visus į gabalus iš pasiutimo.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenis yra dar vienas anekdotų, pokštų ir transformacijų meistras. Tokiais atvejais jie nevaržo  savęs ir bet kurį savo pokštą paleidžia su trenksmu. Svarbiausia, kad būtų gera ir teisinga reakcija. Ne tik juokauti, bet ir apgaudinėti Vandenį yra malonumas!

Tikriausiai ne juokais užsimenama apie Vandenio laisvės suvaržymą. Todėl net juokais pasakius  Vandeniui, kad pradėkime gyventi kartu po vienu stogu arba gal jau laikas sumainyti žiedus, šio ženklo atstovas ne juokais išsigąs. Todėl geriau šių temų vengti ir apskritai neklausinėti ir nespausti Vandenio panašiais klausimais. Žodžiu, jokių vytelių pynimų ir kitų nesąmonių  su juo.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Pokštaujant su Žuvimis, ypač jei tai yra blogi dalykai, neduos jums jokio malonumo. Pasijuokti iš Žuvų yra kaip juoktis iš mažo ir naivaus vaiko. Mat Žuvys tiki viskuo, kas joms sakoma, skirtingai nuo audringos Avinų reakcijos. Kitaip tariant, šio ženklo atstovai sureaguoja jautriai, užtat baisiai nusimena, kai supranta, kad juos apgavo.

Greičiausiai Žuvys pasistengs atsilyginti tuo pačiu. Be to, labai tikėtina, kad jie tai jau padarė. Pasižvalgykite – ar  netoliese jūsų yra įtartinų daiktų ar ženklų? Tikriausiai yra. Kol jūs galvojate,  kaip apgauti Žuvis, jie jau yra paruošę kažką labai klastingo. Todėl labiau rūpinkitės savimi ir savo saugumu, ypač jei esate Mergelė.

***

Apibendrinant šį horoskopą galima drąsiai teigti, kad anekdotų ir humoro požiūriu pirmoji vieta priklauso Dvyniams, Šauliui ir Vandeniui. Antroje vietoje – Svarstyklės, Liūtas, Avinas. Bet pokštai su Žemės ir Vandens stichijų ženklų atstovais gali būti ne tokie teigiami, todėl su jais turėtumėte būti atsargūs.

Mieli draugai, atminkite, kad prieš pradėdami juokauti ir linksmintis, vis tiek turėtumėte šiek tiek atsižvelgti į ženklų ypatybes, nes mes visi esame skirtingi. Todėl siūlome to nepamiršti ir šiek tiek pasirūpinti vienas kitu. Linkime gero ir  sėkmingo trečiadienio!

 

 

 

 

 

 

1 KOMENTARAS

  1. I believe this is among the such a lot significant information for me.
    And i’m satisfied studying your article. But should statement on some common issues, The web
    site taste is great, the articles is in point of fact great : D.
    Good task, cheers

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą