Žmogaus seksualinį elgesį, jo pageidavimus ir poreikius sunku peržvelgti per vieną siaurą prizmę. Aišku viena, kad intymi sfera yra pagrįsta įvairiais veiksniais: psichologine, paveldima, socialine, kultūrine, karmine. Bet negalima atsisakyti visos dalies ir gauti objektyvų vaizdą. Nepaisant to, perskaičius šį horoskopą, sužinosite, kuris iš jų puikus sekso partneris ir nepakeičiamas meilužis, o kurie linkę seksualiai priekabiauti.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Šio ženklo vyrai – nenuspėjami ir jei teko kada nors susidurti prie jus staiga ėmusio „kabinti“ vyro, greičiausiai jis gimė kovo arba balandžio mėnesį.  Iš jo galima sulaukti visko.  Aišku, šio ženklo atstovai mėgsta ir pasigirti savo sekso žygdarbiais, bet jų savivertė atsiranda ar padidėja ne tuščioje vietoje. Susidūrus su Avino vyru kad ir darbe, būkite pasiruošusi jo  impulsyvumui ir atkaklumui greičiau nusitempti į lovą. Nepaisant to, šio ženklo atstovai pakankamai mandagūs ir taktiški su moterimis. Todėl kažin, ar spaus moterį prie sienos, reikalaudamas, pačios suprantate ko… nei ji leidžiasi arba gali iš jos tikėtis. Todėl jei nesirengiate prasidėti su juo, reikia būti ypač atsargiomis flirtuojant. Ir jokiu būdu neduoti lengvabūdiškų pažadų, nes tikrai priims juos visu rimtumu. O po to Avinas jau nebesustos…  Beje, daug moterų negali atsispirti šio Zodiako ženklo atstovų žavesiui, kurie tuo noriai ir naudojasi.  Aštraliežuvis ir mokantis gražiai įkalbėti Avino vyras pasižymi kone magiškomis savybėmis, todėl dar kartą kartoju – būkite atsargios ir elkitės apdairiai.  Bet negalima nutylėti ir dar vienos malonios šio ženklo vyrų savybės, kuriai taip pat neatsispiria dauguma moterų. Avino vyras net ir po pirmos nakties tikisi moters palankumo, santykių tęstinumo ir nepraranda susidomėjimo moterimi.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Tikriausiai ne vienai moteriai teko įsitikinti, kad Jaučio vyrai  be didelių užuolankų eina prie reikalo. Kitaip tariant, jei jau šio ženklo vyras susidomėjo kuria nors moterimi, tai plika akimi matyti. Be to, kabina moterį tarsi pagal iš anksto išmoktą tekstą: tie patys žodžiai, tie patys komplimentai, kuriuos galima iš anksto nuspėti. Kai Jautis yra nusiteikęs suvilioti moterį, jai susidaro įspūdis, jog jis eina šio tikslo link žingsnis po žingsnio, atidžiai ir neskubėdamas. Iš tikrųjų jis nori  labai greitai paimti moterį, o jo atkaklumas – didžiulis. Bet tikrai neverta grasinti jam nemalonumais ir juo labiau įsižeisti ant jo. Jis toks, koks yra ir nieko nepakeisite. Mat seksas Jaučio vyrui – natūralus poreikis, todėl siekia geidžiamos moters, kol pasiekia savo. Šio ženklo vyro seksualinis užsispyrimas būna  ne visai moralus, todėl daug moterų pradeda muistytis ir sutrinka, pajutusios, kai jos  reikalingos jam tik kaip seksualinio alkio patenkinimo priemonė.  Neapsigaukite. Jautis nėra bejausmis mergišius, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Už išorinio paprastumo ir mandagumo slepiasi jo aistra kunkuliuojantis vidinis pasaulis bei jausmai ir subtilus požiūris į meilę priešingos lyties atstovėms. Tiesiog jų labai tiesmukiškos išraiškos priemonės. Tokie pat jie tiesmukiški ir sekse: jų pageidavimai  – pradedant paprastomis intymiomis glamonėmis, baigiant palaimos viršūne…

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvynių vyrai siekia moters paprastai per jos vaizduotę: štai būtent jis tas princas ant balto žirgo. Šio ženklo stiprioji lytis – puikūs pašnekovai, sugebantys nuostabiai flirtuoti ir koketuoti su moterimis, kurios ir užsiliūliuoja nuo jų meilių žodžių. Todėl labai sunku suprasti, ar šio ženklo atstovas nusiteikęs rimtai draugauti, ar tik sužavėti ir žvalgytis kitos. Įdomiausia tai, kad ir patys Dvynių vyrai dažnai negali atsakyti į šį klausimą. Ko gero ne vienai moteriai teko įsitikinti tuo, šio ženklo vyrui ėmus domėtis ja iš arčiau.  Beje, vienas svarbiausių šio ženklo atstovų savybių – nepastovumas, todėl ir savo elgesio motyvų dažnai nesugeba paaiškinti net sau.  Būdami priklausomi nuo Merkurijaus planetos, Dvyniai puikiai išmano moterų psichologiją, įsijaučia bendraudami su jomis, Beje, tokios pat strategijos laikosi leisdami laiką ir draugų kompanijose, ir su potencialiomis sekso partnerėmis. Tik bendravimo patirtis su konkrečiu asmeniu gali pasakyti, ar toliau tie santykiai klostysis ir bus perspektyvūs. Beje, Dvyniai pradžioje galvoja tą patį.  Tačiau moteriai užkibus ant  jo kabliuko, tampa pasyvūs, atsitraukia arba imasi stebėtojo vaidmens. Tai yra jiems labai patinka žiūrėti tarsi iš šalies ne tik į save, bet ir į moterį. Užtat noriai sutinka eksperimentuoti ir nebijo nemoralių dalykų.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Ne vienas šio ženklo vyras būna jausmingesnis ir sentimentalesnis už moteris, todėl sunku įsivaizduoti, kad jis galėtų priekabiauti prie moters. Ko gero ne viena moteris, draugaujanti ar jau gyvenanti po vienu stogu su Vėžio vyru, negalėtų  jam priekaištauti dėl nedėmesingumo ar šaltų jausmų.  Jis dažnai būna paniręs į savo vidinį pasaulį, bet iš jo labai dėmesingai stebi ir moters vidų. Jei jam patinka moteris ar yra ją įsimylėjęs, tą gali pastebėti bet kuris pašalinis žmogus. Todėl šio ženklo vyras negali nuslėpti ir savo ketinimų. Pavyzdžiui, gali viešumoje apipilti moterį komplimentais ir visaip kitaip rodyti jai dėmesį. Svarbiausia – nuoširdžiai ir su atsidavimu nori įsileisti ją į savo širdį. Todėl jei kuriai nors iš jūsų teko patirti šiuos dėmesio ženklus, tai net neverta aiškinti, kad su tokiu vyru  galima gyventi, kol mirtis išskirs. Įdomiausia tai, kad susidaro įspūdis, jog ne Vėžys mėgina asistuoti moteriai, o jis leidžia jai tai daryti. Iš tikrųjų šio ženklo vyrui tai reiškia ne ką kitą, o visišką pasitikėjimą moterimi. Bet jei likimas nuvestų jus abu iki lovos, šis vyras gali išpildyti bet kurią jūsų seksualinę fantaziją. Be to, jis meistriškai įsimena moters erogenines zonas ir pirštų galiukais liečia jas taip, kaip smuiko virtuozas liečia stygas. Bet tai tikrai ne tas vyras, grabaliojantis intymias kūno vietas  ir juo labiau darytų spaudimą, jėga verstų ant lovos ir reikalautų visiško paklusnumo. Kaip keistai benuskambėtų, bet greičiau jis  pats taptų nuolankiu moters norų vykdytoju.  Aišku, ne visoms moterims tokie jo kabinimo būdai prie širdies. Kaip ten bebūtų, bet tikrai negalima būtų jį apkaltinti seksualiniu priekabiavimu.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Nemažai šio ženklo vyrų  -narcizai,  besižavintys pirmiausiai savimi ir niekada to neslepiantys.  Kaip bebūtų keista, bet  kažin ar bent vienas šio ženklo atstovas sukėlė moters nepasitenkinimą ar susierzinimą šiam „netyčia“ prisilietus ranka prie jos kelių. Mat per daug užtikrinti savo jėgomis ir sugebėjimais.  Bendraujant su Liūto vyru, susidaro įspūdis, kad jam nekyla jokių abejonių dėl savo neįtikėtinai aukštos savivertės. Aišku, jis gali permiegoti ir su laisvo elgesio moterimi, pigiais kvepalais išsikvėpinusia pasileidėle, bet sau renkasi karalienę. Todėl susidomėjęs moterimi, jis gali jai pasiūlyti karjeros šuolį ne dėl to, kad norėtų su ja permiegoti, o norėdamas tokiu būtu įvertinti ir patvirtinti jos gabumus ar talentą. Ką čia slėpti, žinoma, kad ji patinka jam kaip moteris ir pasiruošęs apipilti ją dovanomis, kad tik jį atkreiptų į jį dėmesį. Liūto vyrui nepaprastai svarbu moters dėmesys. Jis žino kaip prieiti prie moters, o jo gestai – pabrėžtinai aristokratiški. Todėl tik nenuovoki moteris gali įtarti jį seksualiai priekabiaujant prie jos. Kaip ten bebūtų, bet Liūto vyras išsiduoda: „Ką mes čia vis apie mane ir mane. Geriau apie jus. Kaip aš jums?“. Be to, Liūtas niekada nepamiršta, kad jis žavisi ne šiaip sau moterimi, o moterimis, kuri tiesiog dievina jį.  Įdomu ir tai, kad Liūtui labiau patraukli jo statusą pabrėžianti moteris. Bet intymiai suartėjus su juo, tikrai teks pamiršti žodžius „ne“ arba „nenoriu“, „negaliu“. Yra tik Liūto norai, todėl būkite pasirengusi ne tik  surišama, bet ir oraliniam ar analiniam seksui.  Paprastai Liūtas linkęs dominuoti ir jei nebus taip, kaip jis nori, tai nebus niekaip.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės vyrai reiklūs sau, todėl pirmiausiai rūpinasi savo išvaizda, o paskui, norėdami patikti moteriai, jie rodo dėmesį,  yra rūpestingi ir atidūs, elgiasi švelniai ir mandagiai.  Visa tai būtų labai nuostabu, jei ne vienas jų trūkumas. Kažin, ar įvyks pirmasis pasimatymas su šio ženklo vyru, jei  moteris pasisiūlys susitikti. Šio Zodiako ženklo atstovų santykių su moterimis peripetijos įdomios tuo, kad pirmuosius žingsnius artimesnių  santykių link žengia būtent moterys. Beje tais žingsniais neretai tenka  tipenti labai ilgus atstumus.  Jei kada nors ir turėjote romaną su Mergelės ženklo vyru, paklauskite savęs, ar tada buvote pakankamai atkakli. Visai tikėtina, kad vyro nepavyko prispausti prie sienos, o vyras taip ir neperėmė iniciatyvos į savo rankas. Taip, kad iš jo gautųsi labai prastas seksualinis priekabiautojas. Tiksliau, joks. Panašus vaizdelis susiklostytų ir lovoje. Šio ženklo vyras paprastai nesigilina į sekso subtilybes ir net gali atrodyti, kad jį apskritai mažai domina santykiai intymioje gyvenimo sferoje. Iš tikrųjų tai klaidingas požiūris. Tačiau norint jį išsklaidyti, moteriai prireiks nemažai laiko ir pastangų. Vadinasi, teks apsiginkluoti kantrybe. Klausti Mergelės vyro apie kokius nors jo sekso pomėgius taip pat neverta, nes jų paprasčiausiai nėra. Beje, šio ženklo vyrui svarbiau ne fiziniai veiksmai lovoje, o jauki aplinka, švara ir ramuma.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Kai kurie priekabiaujantys Svarstyklių ženklo vyrai kelia  moterims nesuprantamus pojūčius. Kam gribštelėti už šono, uždėti ranką ant nugaros, jei galima atkreipti į save moters dėmesį ir gerokai taktiškesniais ir mandagesniais būdais.  Jau turėjusios ilgalaikių santykių su šio ženklo atstovais, tikriausiai patyrė ir žino, kad jiems labai svarbu ir reikalingas padrąsinimas bei paskatinimas, įrodantis, kad jis eina teisinga kryptimi. Svarstyklės, valdomos Saturno planetos, todėl šio ženklo vyrai labai rimtai ir atsakingai žiūri į beužsimezgančius santykius. Norėdami išlaikyti balansą, jie iš eilės deda po monetą į kiekvieną iš dviejų svarstyklių lėkštelių. Todėl  meilės romanas su Svarstyklių vyru – tai ne vienos nakties seksas, o jų abiejų ėjimas bendro ir vienintelio tikslo link.  Jei sustosite jūs, stabtelės ir jis. Tas pats ir intymioje gyvenimo sferoje, Šio ženklo vyrai nežaidžia į vienus vartus, bet stebi, kad jų partnerė patirtų tokį pat, kaip ir jis, malonumą. Kaip ir kiti Oro stichijos ženklai, šio ženklo atstovai turi polinkį į vojerizmą ir ekshibicionizmą. Dėl tos pačios priežasties jie ir gali būti apkaltinti seksualiniu priekabiavimu. Todėl ir jūs, moterys, žinokite, kad  jis su malonumu gali stebėti iš už kampo arba pro matinį stiklą, jums besimaudant po dušu. Arba gali pasiūlyti pasimylėti kad ir paplūdimyje, kur gali pastebėti pašaliniai žmonės. Vienaip ar kitaip, bet santykiai su Svarstyklių vyru  būna tik abipusiu susitarimu ir kuriuos, prireikus. galima kiek pakoreguoti bei susitarti. Todėl vyras negaišta nei laiko, nei pastangų matydamas, kad moteris neatsako į jo rodomus dėmesio ženklus. O kai kurios moterys supranta juos, kaip priekabiavimą. Iš tikrųjų ir nereikėtų idealizuoti Svarstyklių vyro, kadangi šio ženklo atstovams būdingas nerūpestingumas, lengvabūdiškumas. Jis būna neištikimas ir nenuspėjamas, reikalaujantis moters didžiulės ištvermės, kantrybės ir stiprios valios.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpiono vyrai – vieni aistringiausių Zodiako ženklų. Seksualinis geismas – valdantis juos jausmas. Moterys, turėjusios artimų santykių su šio ženklo vyru, apibūdina jį kaip apsėstą geismo ir nepasotinamą ištvirkėlį. Iš dalies ši nuomonė teisinga, bet nereikėtų pamiršti, kad vienas „įrodymas“ – dar nėra svarūs argumentai apkaltinti jį priešingos lyties atstovių seksualiniu priekabiavimu. Skorpionas ne tik ištvermingas sekso partneris, bet jis žino, kaip patirti geriausius intymius pojūčius. Jis talentingas gundytojas, sugebantis vos ne patino instinkto lygyje atrasti priėjimą prie kiekvienos moters. Tiesiog neįmanoma  atsispirti šio ženklo vyrui. Jo žavesys – stiprus ginklas, bet nereikėtų galvoti, kad prieš jus vien bejausmis sekso mechanizmas, o gyvas sutvėrimas su savo neretai sudėtingu ir jausmingu vidiniu pasauliu. Jei Skorpionas rodo susidomėjimą moterimi, tai tikrai ne dėl to, kad norėtų vien pasimylėti. Atsakyti ar ne į jo ketinimus – jūsų asmeninis reikalas. Iš tikrųjų daug svarbiau  būti užtikrintai, kad jūs turite ką pasakyti ir ką duoti tam vyrui, kad jūs būsite jam ne vien  poreikių patenkinimo priemonė, bet ir visavertė partnerė. Intymiausia santykių su Skorpionu dalis… dvasingas pokalbis. Tačiau taip pat būkite pasirengusios labiausiai ekstravagantiškiems seksualiniams eksperimentams.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulio ženklo vyrai – patyrę gundytojai, sugebantys atrasti priėjimą net ir prie labiausiai neprieinamos moters.  Jie linkę bendrauti, iškalbingi, išsilavinę, išradingi, todėl lengvai atranda ir labai siaurą tarpą, per kurį gali veržliai kaip šviesolaidis pereiti iš nepažįstamojo į meilužio statusą. Tuo tarpu moteris turėtų kaip galima ilgiau „tempti gumą“. Priešingu atveju – tapsite šio ženklo vyrui viena iš daugelio jo sąraše suviliotų moterų. Išvada peršasi savaime: tas ženklas nepasižymi ištikimybe. Ir jis paprasčiausiai nenusiteikęs susitaikyti, kad pasaulyje gyvena dar tiek daug  žavingų moterų, kurios iki šiol, dėl nežinomų priežasčių, dar netapo jo meilužėmis.  Jis nori mėgautis kiekviena, o santykiai jam –  savotiškas susitarimas, kurį gali pasirašyti tik su ta moterimi, kurioje atras daug naujo ir nepažinto ir kuri atstotų jam visas kitas pasaulio moteris.  Todėl nėra ko stebėtis, kad tarp Šaulio vyrų daug teikiančių pirmenybę laisviems ir nieko neįpareigojantiems santykiams. Sekse jie taip pat siekia įvairovės ir tyrinėja naujus dalykus. Viena iš stimuliuojančių Šaulio sekso dalių – fetišizmas kai kurioms moters kūno dalims ar drabužiams. Tai neretai būna jam ir įkvėpimo šaltinis.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragio vyrai paprastai niekada neslepia savo susidomėjimo moterimi.  Bet Ožiaragis vengia atsidurti dėmesio centre, būnant kompanijoje, linkęs laikytis atokiau ir nuošaliau, todėl moteriai gali susidaryti įspūdis, kad jo blogi ketinimai, kuria klastingus planus ir kažko bijo ar vengia.  Iš tikrųjų, jei moteris įkrito į akį, akivaizdžiai leidžia tai suprasti. Todėl visai natūralu, jei pakvietęs į pasimatymą, Ožiaragis, pakišęs ranką po stalu, paglostys moters kelį. Moterys gerai pažįstančios šio ženklo vyrus, supranta, kad toks elgesys – tai Ožiaragio vienas būdų išreikšti ir pademonstruoti  savo susidomėjimą moterimi.  Nors iš tikrųjų jo seksualiniai poreikiai gali būti dideli arba ne, kadangi šio ženklo stiprioji lytis gal kiek per daug reiklūs ne tik sau, bet ir priešingos lyties atstovėms. Be to, šio ženklo vyrai mėgsta ir eksperimentuoti intymioje gyvenimo sferoje. Be to, Ožiaragio vyrai linkę viską planuoti iš anksto ir į priekį. Taip pat ir savo seksualinių poreikių įgyvendinimą. Todėl nereikia tikėtis, kad jūsų lauks staigmenos ir kiti nenumatyti dalykai, kas galėtų būti nekontroliuojama šio ženklo vyro.  Svarbiausia nepamirškite, kad Ožiaragis vertins bet kokias jūsų pastangas, tačiau reikia kiek prilaikyti įsibėgėjusį Ožiaragį, neleisti įsijausti ir  paleisti vadžias.  Mat Ožiaragis kartais nežino saiko, todėl įsijautęs gali nueiti per daug toli.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Beje, Vandenio vyrai dažniau svajoja apie patrauklias ir jiems patinkančias moteris, nei linkę patys rodyti iniciatyvą susipažįstant ar kaip nors kitaip norėdami atkreipti jų dėmesį. Be to,  gimusieji po  Vandenio Zodiako ženklu – gana neryžtingi vyrai, neskuba rodyti iniciatyvos, o daugiau laikosi pasyvios pozicijos. Užtat moteriai parodžius iniciatyvą artimiau užmegzti santykius, bent 9 iš 10 šio ženklo atstovų tikrai neatsisakytų. Be to, kai kurios moterys, kurių antroji pusė priklauso būtent šiam ženklui, galvoja, kad Vandenis nelinkęs eiti „į kairę“, yra ištikimas ir garbingas vyras. Žinant populiarų posakį, kad ištikimų vyrų nebūna, belieka stebėtis tokių moterų patiklumu ir naivumu. Bet tikrai tai bene vienintelis iš 12 Zodiako ženklų, neskubančių  svetimoteriauti.  Dar viena Vandenio vyro teigiama savybė,  kad jis sugeba į savo partnerę pažvelgti vis kitu kampu ir atrasti joje vis kažko naujo. Beje, ne be jį globojančios Urano planetos pagalbos. Šio ženklo vyras gali  valandų valandas glostyti ir glamonėti mylimos moters kūną ir patirti naujų pojūčių. Tiesa, ne visoms moterims šie jo veiksmai priimtini. Mat galvoja, kad per daug monotoniška ir nuobodu. Kaip sakoma, kiekvienai pagal savo skonį. Bet  jei nepatinka Vandenio atliekamas daugiau nei valandą ar net dar ilgiau trunkantis masažas ar oralinė stimuliacija, tada reikėtų pasiieškoti kito sekso partnerio. Tiesa, tą patį galima pasakyti ir šių glamonių autoriui. Vandenis būtinai atsižvelgs į jūsų pastabas ir darys taip, kaip jums labiau patinka. Ypatingai turėtų būti vertinama šio ženklo vyro savybė – kad jis pirmiausiai galvoja, kaip patenkinti savo moterį, pasiūlius jai labiau patnkančią pozą, pasitelkus sekso žaisliuką arba pakeitus aplinką.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvų vyrai kupini romantiškumo, švelnumo, sentimentalumo, todėl sunku net įsivaizduoti, kad jie galėtų seksualiai priekabiauti prie moterų. Greičiau priešingai – susidomėjusi, pirmiau moteris  prieis ir užkalbins jį.  Tiesa, bet dar nereiškia, kad pokalbis bus abipusiai jausmingas. Bet jei Žuvų vyras kalba entuziastingai, tai akivaizdu, kad nori padaryti moteriai įspūdį. Be to, moterys turėtų žinoti, kad po Žuvų Zodiako ženklu gimusiam vyrui – tai reikšmingas žingsnis. Žuvų simbolis jau pats tarsi savaime prieštarauja ir tokia pat prieštaringa jo prigimtis.  Jų motyvai ir siekimai nuolat konfliktuoja su savo vidumi. Todėl tikrai neverta tikėtis, kad jo poelgiai santykiuose bus kupini dėmesio, poelgiai apgalvoti, nukreipti bendro tikslo link.  Tuo tarpu intymioje gyvenimo sferoje šio ženklo vyrai būna gana reiklūs ir nenuspėjami. Jie neturi konkrečių norų ar pageidavimų, bet nepaisant to, galite sulaukti iš jo ir ekstravagantiškų sekso fantazijų, kurios gali būti nepriimtinos ne kiekvienai  moteriai. Juo labiau, kad neįmanoma to numatyti iš anksto. Tai gali būti ir pasiūlymas pasimylėti neįprastoje vietoje. Tai gali būti ir moters pėdų kultas, kurias jis norėtų išbučiuoti. Bet jei  Žuvų vyras užkariavo moters širdį, tai kažin, ar tokie jo neįprasti norai galėtų būti kliūtis jųdviejų meilei.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą