Meilės horoskopai padeda ne tik nustatyti Zodiako ženklų suderinamumą, bet ir suprasti jų silpnybes ar ydas, kurios trukdo asmeninei laimei. Bet ko gero pats laikas kalbėti apie tai, kodėl Zodiako ženklai būna vieniši.

Meilės suderinamumas dar ne viskas. Daug kas priklauso nuo to, kaip žmogus elgiasi kitų žmonių atžvilgiu. Tačiau silpnybės, trūkumai ir ydos dar nėra nuosprendis. Kiekvienas Zodiako ženklas gali  pasikeisti, kas jam neleidžia normaliai bendrauti su priešinga lytimi, įsimylėti ir kad pamiltų kiti.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avino ženklo žmonių vienatvės priežastys yra sudėtingos. Šie žmonės dažnai neskuba ar nelinkę keistis, nes bijo prarasti viršenybę savo partnerio atžvilgiu ir kontroliuoti jį. Avinas yra labai užsispyręs, bet jam reikia tik šiek tiek diplomatijos ir lankstumo, kad kiti suprastų, jog jie yra labai geri žmonės. Su jais visada malonu bendrauti, tačiau kartais jie yra tiesiog nepakenčiami, todėl jie ir lieka vieni.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis užima ypatingą vietą meilės horoskope, nes tai vieni geriausių flirto meistrų. Bet tai yra problema – jūs negalite nuolat flirtuoti, nes galite būti nesuprasti. Kita priežastis būti vienišam yra šio ženklo atstovo pavyduliavimas. Todėl, jei nekontroliuosite šio jausmo, jis gali nustelbti visas jūsų dorybes ir tapsite užkietėjusiais vienišiais.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai gali likti vieni dėl savo nesugebėjimo būti dėmesingi kitiems žmonėms, dėl nenuoseklumo ir nesugebėjimo tinkamai nusistatyti prioritetus. Žinia, meilė reikalauja ištvermingumo ir neleidžia žmogui likti šimtu procentų laisvam. Todėl kartais tiesiog nusibostate savo nerūpestingumu ir noru būti laisviems bei nekontroliuojamiems.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžiams būti vienišiams  ir nevengti vienatvės, ko gero, labiau yra jų pranašumas nei trūkumas.  Vėžiai ieško tikros meilės ir ištikimo gyvenimo partnerio, todėl jie geriau renkasi vienatvę, nei nepatikimą žmogų, neišlaikantį tvirtų santykių patikrinimo. Vėžys moka atleisti, todėl negalvokite, kad jis nutraukia santykius iškilus pirmai problemai.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtai neretai būna vieniši dėl savo sudėtingo ir gana sunkaus charakterio. Bet jei jie susidurtų su žmogumi, kuris juos suprastų ir rastų juose daug teigiamų savybių, jie niekada nebūtų vieni. Ko gero tarp Liūto ženklo atstovų daugiausiai nesėkmingų ir labiausiai nelaimingų santuokų, nes prieš vestuves būsimos antrosios pusės nesivargina labiau pažinti šio ženklo žmogų iki galo.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės būna vienišos, nes nekenčia su kiekviena savo kūno ląstele tik vieno dalyko – nusivylimo. Mergelė nenori veltui gaišti laiko ir išlaidauti. Jei santykiai perdegė arba partneris juos nuvilia, tada šio ženklo atstovai iškart nurašo į priešingos lyties atstovų sąskaitą, sukeldami neapykantą visoms moterims ar visiems vyrams. Šie žmonės labai jautriai reaguoja į meilės paieškas, todėl ilgą laiką būna vieni, bet paskui stengiasi pavyti tuščiai praleistą laiką.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės būna vienišos tik tais atvejais, kai jos nori rasti vienintelę savo gyvenimo meilę. Šio ženklo bėda ta, kad jam nepavyksta per trumpą laiką priimti teisingo sprendimo. Tai yra tie patys žmonės, kurie nuolat ką nors renkasi ir negali išsirinkti. Sprendimas paprastas – leiskite kitiems žmonėms jus pasirinkti, nes jūs taip pat nesate tobuli.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpionams labai sunku atleisti žmonėms. Antroji pusė nėra išimtis. Jei santykiuose buvo išdavystė, tai Skorpionai niekada to nepamirš. Šio ženklo atstovai yra labai kerštingi, todėl dažnai apgaubiami vienatvės aureole. Skorpionai gali labai žiauriai elgtis net pačioje santykių pradžioje, išbandydami savo širdies draugo tvirtumą ir atsidavimą santykiuose.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys laisvę vertina labiau nei bet kas. Net ir susituokę ar palaikydami ilgalaikius santykius, jie turi turėti daug laisvo laiko. Tai reiškia akivaizdžią pabaigą – vienatvę. Nors Šauliui vienatvė niekada nėra tragedija, nes jie santykiuose  dažniausiai nėra rimti.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragiui vienatvę suteikia… karjera. Ožiaragiai dirba labai sunkiai, skirdami daug laiko ir energijos savo karjerai. Ožiaragiai nori pasiekti aukštą, privilegijuotą padėtį visuomenėje, todėl dažnai pamiršta, kad meilė taip pat reikalauja didelio dėmesio.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandeniai turėtų tiesiog dažniau galvoti apie šeimą. Šie žmonės yra protingi, bet gana neatsargūs. Vandeniai mano, kad viso gyvenimo jiems neužteks, norint išspręsti visas problemas ir pasiekti visus tikslus. Šio žvaigždyno atstovai būna vieniši, bet tai dažniausiai nesukelia jiems nepatogumų. Tik kartais, kai užklumpa liūdesys ar norisi žmogiškos šilumos.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvys labai bijo tapti priklausomos. Todėl šio ženklo atstovams reikia partnerio, kuris padarytų juos laimingus, tačiau neprašytų keistis. Žuvims tiesiog reikia subręsti santuokai ar rimtiems santykiams. Jei pačios Žuvys nepasakytų, kad atėjo laikas kurti šeimą, tada šio ženklo atstovai liktų vieni.

***

Meilėje svarbu teisingai nustatyti prioritetus. Santykių energija priklauso nuo pasitikėjimo ir sąžiningumo. Tik šie du veiksniai gali padėti bet kuriam Zodiako ženklui surasti sielos draugą kartą ir visiems laikams.

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą